БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 101

  • 79 534
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 101
Loshana да са ти живи и здрави и много да те радват.Като бебчета бяха сладури,но сега са още по-сладки.

Всички показвате много хубави картички.ИнаТ винаги показва майсторски направени картички. Hug

# 691
  • Мнения: 3 961
На всички момичета които поискаха лалетата съм ги пратила, проверете си пощата  Peace

Здравей, ако не е проблем, може ли и на мен да я пратиш, мейлът ми е hristova.bulgaria@gmail.com. Благодаря предварително!

# 692
  • Мнения: 11 847
Момичета качих лалетата тук ако още някой ги иска http://dox.bg/files/dw?a=43023f577c

# 693
  • Мнения: 5
Момичета ето и две от мойте картички,може да не са много сполучливи но това са ми първите картички така,че тепърва ще се доусъваршенствам.

# 694
  • Мнения: 11
Момичета ето и две от мойте картички,може да не са много сполучливи но това са ми първите картички така,че тепърва ще се доусъваршенствам.

Че ще се усъвършенстваш е ясно, но се старай да композираш правилно - отдолу винаги трябва да имаш малко повече паспарту отколкото отгоре...в най лошия случай трябва да са по равно.

# 695
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
 Peace лилия, продължавай смело. получава ти се Simple Smile Simple Smile Simple Smile

емили, паспарту или фон?  Grinning то в картичките има само от едното де Wink

айде сега да ми обясни някой как става тоА номер: имам над 150 цвята ДМЦ, а като потърся някой определен все го нямам  Crazy

с една дума, ще се наложи да шия онези хууубави мацки със сбирщайн конци. поне ще са уникални Simple Smile

# 696
  • Мнения: 11
Аз правя картичките с презумпцията, че ще се рамкират в последствие. Но все тая! Мадамите и аз ги понаместих откъм конците...не че 150 са малко, но моите само от единия гоблен, който съм наченала са към 130 цвята и има още 2 кутии с остатъци и цели мулинета и все нещо липсва като номер на финала. Та мадамите стават много добре и без стриктно спазване на схемата. Действай смело!

# 697
  • Мнения: 482
емили, паспарту или фон?  Grinning то в картичките има само от едното де Wink

Аз мисля, че имаше предвид, че е обърнала картончето на картичката с главата надолу Simple Smile /поне на зеленото много личи/.
А колкото до мадамите, предния път и аз не съм спазвала точните цветове, придържах се горе-долу, някои изцяло променях /примерно едната беше със синя рокля, аз я правих в розово-червена/. Този път съм си поръчала телесните цветове, метализирания конец, сините и сивите нюанси. И най-вече бяла панама, де, защото нямах нито парченце Simple Smile
О, днес е Задушница, вие ще бродирате ли? Майка ми снощи ме предупреди да не работя нищо, поне до обяд. Ще ходим с децата на кино, но като се върнем какво да избера - гладене или бродиране? Сигурно и двете не бива, но...

# 698
  • Мнения: 5
Благодаря ви за съветите,не знаех че трябва да се спазва тази пропорция която казвате отдолу да е повече фона отколкото отгоре,а за това че съм обърнала картичката чак сега видях но хубавото е че не съм ги залепила исках само да ги покажа да кажете как се справям и сега ще ги оправя.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 1 437
По повод на задушницата аз знам от баба ми,че след 17ч вече може да се прави всичко-чистене,шиене,пране.За гладенето мисля,че не пречи.

# 700
  • Мнения: 21
По повод на задушницата аз знам от баба ми,че след 17ч вече може да се прави всичко-чистене,шиене,пране.За гладенето мисля,че не пречи.

Аз също знам, че след 17 часа може  Simple Smile

# 701
  • Мнения: 0
Liliq Vasileva картичките са супер, но наистина доста личи, а аз още не съм се престрашила да направя някоя и друга картичка Blush.Момичета, искам да ви попитам хубави схеми ли пускат в списание ,,Галерия бродерия,, , защото аз до сега си купувах списание ,,Дона,, и там също има хубави схеми, но са по една две в брой. Затова искам и вашето мнение. И ако може да ми дадете някакви схеми на пеперуди но с по-малко цветове и ако може да е до 15 на 15 см. Ще го подарявам на една моя приятелка, която обожава пеперуди. На около 30 години е. Имейла ми е gabito.d@abv.bg. Благодаря ви предварително!  bouquet

# 702
  • Мнения: 21
В "Галерия Бродерия" понякога има доста добри схеми, но има месеци в който нищо не ми допада - въпрос на вкус. На мен вестникарката ми е позната и първо го разглеждам, ако нещо ми допадне тогава чак си го купувам.  Simple Smile

# 703
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 071
...И ако може да ми дадете някакви схеми на пеперуди но с по-малко цветове и ако може да е до 15 на 15 см. Ще го подарявам на една моя приятелка, която обожава пеперуди. На около 30 години е. ....


https://picasaweb.google.com/115599867110350211295/mLlrvK#

 Simple Smile тук има много хубави момичета с пеперуди в косите Simple Smile по-големички са обаче. като за гобленче, не като за картичка  Hug

# 704
  • Мнения: 482
И ако може да ми дадете някакви схеми на пеперуди но с по-малко цветове и ако може да е до 15 на 15 см. Ще го подарявам на една моя приятелка, която обожава пеперуди. На около 30 години е. Имейла ми е gabito.d@abv.bg. Благодаря ви предварително!  bouquet

Потърси тук: http://club.osinka.ru/search.php?search_id=e&q=%EE%F2%EA%F0% … ;time=all&f=a

http://club.osinka.ru/search.php?search_id=e&q=%E1%E0%E1%EE% … ;time=all&f=a

Общи условия

Активация на акаунт