Стих за семейството

  • 10 010
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте Simple Smile предварително се извинявам, ако темата не е на място, ако е така може спокойно модераторите да ме изтрият Simple Smile
Молбата ми е следната - може ли да споделите любимите си стихове, афоризми и всичко, за което се сетите относно семейството или родителите, не само за майката или бащата, ами общо. Искам да си направя татуировка, символизираща мама и татко, искам да е с текст, искам да е нещо, което да показва, колко ги обичам и как те винаги ще са до мен!  Embarassed от много време търся в интернет текст, но все не мога да намеря. Имам много любими стихове за мама, но искам да е общо за двамата. Мислех да е нещо от сорта на "меоето семейство е моят свят" или нещо такова, но някак си не ми звучи хубаво, а искам да е на кирилица текста и да не е от 2-3 думи, може би част от стих... та си помислих, че няма да е лошо да получа и различни предложения за това кой какво би си написал и може би ще намеря някой с близки до мен усещания Simple Smile
Благодаря Ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 8 992
Идеята  по принцип ми се стори много яка. Но силно се съмнявам да откриеш подобен стих... Аз на твое място бих си изписала нещо като посвещение. Примерно "За да ви имам винаги до себе си" или нещо подобно и само аз да си знам за кого е...

# 2
  • Мнения: 20
да, аз се бях замислила за посвещение, но ми се искаше да е стих, е аз ще продължавам да търся, ако не намеря или измисля, чак тогава ще е посвещение Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 157
Ето тази песничка има хубав текст, може нещо да ти хареса...
http://vbox7.com/play:3a4e9b3d

# 4
  • Мнения: 20
ехаааа, страхотна песничка   Peace
благодаря, че я сподели с мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт