Колко 4есто бебеправите?

  • 2 876
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
Истина е че когато Господ е казал,дори и един път да се бебеправи пак ще стане!

да. Така се получи при мен.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Май ни е много лесно да казваме "не го мисли толкова,всичко е божа работа"
Но пусто очакване и надежди,които се прокрадват в нас  като наближи датата да ни идва,винаги го има!Истина е че когато Господ е казал,дори и един път да се бебеправи пак ще стане!
Успех на всички!
Дали ни е най-лесно да казваме "не го мисли толкова,всичко е божа работа", дали когато два месеца не стане трябва да се вманиачаваме...има още много дали....
Според мен..на етапа на който е Весето мисля, че просто секса в точните дни...а имено преди ову и после през ден би и свършило прекрасна работа Wink
Сабрина най ми е лесно това да и кажа защото прекаленото шашкане и мислене до нищо хубаво няма да я доведе...

# 17
  • Мнения: 7 716
Веси, вие от два месеца ли правите опити, че забравих Embarassed?
Редовен ли ти е цикълът?
Ако сте млади, ако цикълът ти е редовен, правете всеки ден около овулацията /три дни преди и два след/ и за два-три месеца ще стане.
Ако цикълът ти е редовен овулацията си я смятай като извадиш от датата на предполагаемата М. 14 дни.
Аз така забременях първия път.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
Весито, за млади и здрави двойки съм чела един много добър съвет относно бебеправенето, който ми се струва, че просто не може да има грешка.

Минат ли 8-9 дни от началото на мензиса, почвате с кекса и го правите през ден. Ако цикълът ти е с нормална дължина - около 28-30 дни - правете кекс по схемата през ден поне до 20-тия ден.

по тоя начин, ако имаш овулация, няма начин да изтървете нещата, щото плувците живеят и в теб, поне 1 ден.

това ти спестява и тестове, и мерене на темп.

опитайте!

# 19
  • Мнения: 526
По принцип и аз знам, че когато ти е овулацията се прави през ден, но при мен не стана така. Гинеколожката ми каза, че при моя 28 денен цикъл трябва от 10 до 15 ден да бебеправим, без пропуски, а после може и през ден.
Но най-важното е да се обичате, да не мислите само за това , а да го правите с много любов......може би това ми помогна на мен. При теб незнам как ще е.

# 20
  • Мнения: 133
Май ни е много лесно да казваме "не го мисли толкова,всичко е божа работа"
Но пусто очакване и надежди,които се прокрадват в нас  като наближи датата да ни идва,винаги го има!Истина е че когато Господ е казал,дори и един път да се бебеправи пак ще стане!
Успех на всички!
Дали ни е най-лесно да казваме "не го мисли толкова,всичко е божа работа", дали когато два месеца не стане трябва да се вманиачаваме...има още много дали....
Според мен..на етапа на който е Весето мисля, че просто секса в точните дни...а имено преди ову и после през ден би и свършило прекрасна работа Wink
Сабрина най ми е лесно това да и кажа защото прекаленото шашкане и мислене до нищо хубаво няма да я доведе...

Съжалявам,че не си ме разбрала какво искам да кажа!Не е било в никакъв случай за заяждане!
Всички казваме "не го мисли,всичко е божа работа",дори и аз.
И не винаги секса по схема помага.Прекаленото вълнуване днес ли трябва или утре пак до нищо хубаво няма да доведе.
Просто е нужно малко спокойствие, хубави мисли и ведро настроение !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm03

# 21
  • Мнения: 1 768
Веси, вие от два месеца ли правите опити, че забравих Embarassed?
Редовен ли ти е цикълът?
Ако сте млади, ако цикълът ти е редовен, правете всеки ден около овулацията /три дни преди и два след/ и за два-три месеца ще стане.
Ако цикълът ти е редовен овулацията си я смятай като извадиш от датата на предполагаемата М. 14 дни.
Аз така забременях първия път.
Лали,мерси мили4ка.Много си внимателна.. Hug
Ами от един месец бебеправим..Цикъла от 30 дена стана 33..Ина4е аЗ съм на 23 години,а годеника на 29.Първия месец оба4е не бяхме редовни..Много малко бебеправихме..Може би zатова не се полу4и..

# 22
  • Мнения: 7 716
Значи, давай по моята програма и ще стане, ако не този цикъл, следващият със сигурност. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 768
Значи, давай по моята програма и ще стане, ако не този цикъл, следващият със сигурност. Laughing

4ул те Господ.. Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 980
Та както сме на креватната тема, да попитам. Wink А кога мислите е по_добре да се бебеправи_ сутрин или вечер? Аz обичам сутрин след събуждане, да се протегна и да се гуШна в половинката. Но тагава до максимум час трябва да стана  и цял ден съм в движение. Та си мисля ако е вечер, тогава плувците имат повече време да доплуват по преднаzначение newsm78

Има ли всъЩност zначение Shocked

# 25
  • Мнения: 2 120
Някои казват, че сутрин било добре. Честно казано не си представям да си дишаме в устите сънени и с немити зъби. Но ако вземеш да пресмяташ най-много да излязат криви сметкити.
Вярвам обаче, че трябва да минат 36-48 часа за възстановяване на спермата.

# 26
  • Мнения: 9 903
нашето стана следобяд. Едва ли има някакво значение.

# 27
  • Мнения: 7 716
Няма значение.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 411
Ако сте млади, ако цикълът ти е редовен, правете всеки ден около овулацията /три дни преди и два след/ и за два-три месеца ще стане.
Аз така забременях първия път.

Ох, Лали, сега ме изплаши.

И без друго тъкмо се канех да питам, колко трябва да се чака преди да хукнеш по доктори, при положение, че си следиш овулацията? Нали уж казват година, при положение, че правите секс, а не бебе, и не стане. Но колко трябва да се изчака, ако следиш овулацията и си правиш секса по график и не става??  newsm78 На мен вече ми е шести цикъл /не ги броя на месеци, защото според мен броя на циклите са важни, а не на месеците, които са относително понятие./

Дали ако и този месец не стане, е време да търся причина?  Sad

# 29
  • Мнения: 382
На въпроса ти - когато както дойде. Напоследък обаче откривам, че либидото ми доста е изчезнало. Сигурно от страх да не се разочаровам в края на месеца...
И ние вече направихме година Sad, но съм следила овулация само 2 месеца. И вече си мисля да ходим на чичо дофтор. Хич не ми се искаше...
А за очакването - не можеш да си го изкараш от главата, това е ясно. Но се опитай да не живееш само с мисълта за това.

Общи условия

Активация на акаунт