Професионални серии за коса - юбилейна тема 41

  • 43 070
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 477
Здравейте !
От доста време използвам Абсолют Рипер / шампоан + маска / и Интенз Рипер / шампоан + маска /,
сега искам да сменя с нещо друго предимно ролята на Абсолют Рипер .
Бих искала да си взема един от тези два продукта, но се колебая в избора :
Шампоан за слаба и тънка коса Kerastase Bain de force + маска, или
Шампоан за силно изтощена и накъсана коса Kerastase Bain Force Architecte + маска
Кой от двата бихте ми препоръчали ?
 

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
и двата не са подходящи  Peace



Алена, благодаря Simple Smile

Забравих да питам - от къде купувате финиша unique one ?

oт feelunique  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 70
  bouquet за темичката,
Последното, което си купих е маската на Макадамия.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Забелязах нелеко повишаване при цените на Филип Кингсли и Афоджий.   Confused
Мдааа, не бях обърнала внимание докато не казахте Rolling Eyes(и двете марки не са ми от любимите). След като няма конкуренция, (поне аз не знам от кой друг сайт могат да се поръчат ФК и Афоджий), вероятно могат да си го позволят. Предполагам ако ги пуснат в Енцо ще си коригират цените, както стана с Лореал Peace.

# 64
  • Мнения: 32
Много съм доволна от Шампоан за суха коса Lakme Repair 300
Всички продукти на Лакме ли миришат така хубаво

# 65
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
за крема за обем на Шварцкопф от Блондми серията - да кажа, че съм много доволна  Peace придава обем, леко пресушава - идеален - без крайности  Peace

# 66
  • Мнения: 372
Похвалвам възстановяващия балсам от серията ESSENSITY на Schwarzkopf Professional:
http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-ESSENSITY-R … Conditioner-200ml

Омекотява умерено, осезаемо оздравява и изглажда. Особено подходящ е за суха и порьозна коса. Ползвам го вече няколко пъти, като най-успешно с Реню С преди измиване с шампоан. От комбинацията получих искрящ косъм, пълен с живот.   Heart Eyes
Още не съм тествала със затопляне или с ултрасоник пресата. Когато го направя, пак ще споделя.

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз имам маската и макар веднъж да съм я ползвала ми се стори и хидратираща  Rolling Eyes

(днес ти пратих нещото)

# 68
  • Мнения: 372
Може, може.   Peace  Нали маските са по-интензивни.

  bouquet

# 69
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз днес си поръчах шампона дълбокопочистващ на Лореал, лилавата топка на Тиджи, и на Lakme  комплекта за косопад.  Embarassed

# 70
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
хубави неща си поръчала  Peace

Feeling  Blush изкарала съм си я отпред - да я ползвам и все не идва ред  Blush

# 71
  • Мнения: 1 304
И аз да споделя ,последният продукт който си взех е балсамът Full repair  на John Frieda Simple Smile

# 72
  • Мнения: 38

Предварително се извинявам, че задавам въпроса си тук. Моля модераторите да изтрият мнението ми ако го считат за спам в темата  Hug
Скрит текст:
Момичета,  трябва ми съвет за добър проф. сешоар на поносима  (100-120-150 макс. лв.)цена.  Търсих тема във форума, но не открих нищо актуално или тема, която да се е  коментирала скоро. Приемам съвети и на лични. Ще се радвам на  някакъв ориентир за характеристики  ..какво да гледам и какво не  Hug . Още веднъж мн. се извинявам, че питам в тази темичка

# 73
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
трябва да гледаш мощността (поне 2000 вата), силата на въздушната струя, хубаво е да има йонизатор и да не е тежък, да става за дифузер, ако ползваш ...

ето моя http://www.getitbg.com/product/3490/life-tool-hair-pro-profesion … o-4000-ionic.html

Описание

Негативните йонни емисии спомагат за по-добрата грижа и защита, както на косата, така и на корените. Премахват статичното електричество. Спомагат за по-бързото изсушаване. Косата изглежда по-мека и лъскава.

Висококачествен професионален "АС" мотор
Въздушна струя: 73m3/h
Екстра дълъг и здрав кабел: 3m
Захранване: 230V~50Hz
Лесно почистващ се филтър
Мощност: 2100W
Нива на температура: 3
Професионални накрайници: 3бр.
Сила на шума: 65dB(A)
Скорости: 2
Студена струя
Тегло: 660гр.

# 74
  • Мнения: 41
Похвалвам възстановяващия балсам от серията ESSENSITY на Schwarzkopf Professional:
http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-ESSENSITY-R … Conditioner-200ml

Омекотява умерено, осезаемо оздравява и изглажда. Особено подходящ е за суха и порьозна коса. Ползвам го вече няколко пъти, като най-успешно с Реню С преди измиване с шампоан. От комбинацията получих искрящ косъм, пълен с живот.   Heart Eyes
Още не съм тествала със затопляне или с ултрасоник пресата. Когато го направя, пак ще споделя.

Harukaze питаше за него.  Hug
Някой може ли да ми опише ефекта на юник уан?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт