Априлки 2013 - тема 7

  • 22 058
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 471
Sony_M, еее, спокойно, може и 3ти да ти подари за щастие и да се навиеш накрая. )

Не бих казала, че е толкова страшно нещо брака. )

# 31
  • Мнения: 123
Аз имам подарени 2 годежни пръстена, с две предложения за брак от един и същ човек и все не съм навита.  Embarassed
Sony_M, с теб не се даваме лесно!!!  Joy Не вярвам мъжете ни да се откажат!  Laughing

На мен нито ми се занимава с планиране на сватба, нито ми се иска да съм център на внимание, но рано или късно ще се реша, да го изживея и аз, не съм от момичетата, които си мечтаят да се видят булка.
Мъжът ми от време на време ми напомня, НО аз все казвам - има време.  Stop

# 32
  • Мнения: 106
Един такъв въпрос имам - в групата, във Фейса, само от бгмама ли са мацките?

# 33
  • Мнения: 6 998
Ха, значи се дадох лесно с първия пръстен. Crazy

# 34
  • Мнения: 106
Sony_M, еее, спокойно, може и 3ти да ти подари за щастие и да се навиеш накрая. )

Не бих казала, че е толкова страшно нещо брака. )

В интерес на истината суматохата, бялата рокля и тарапаната ме дърпат.
Иначе ние сме си повече от женени след толкова години.  Laughing

# 35
  • Мнения: 22 471
Sony_M, да, в групата във фейса сме само от темата тук.

Е, то не е задължително човек да е с бяла рокля. )
Аз искам да си направя църковна сватба с черна рокля. ) Купила съм си я още преди....4г. )  Laughing

# 36
  • Мнения: 123
Ние ще сключим, живот и здраве, само граждански брак.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 6 998
Да, и ние само граждански.

# 38
  • Мнения: 5
Момичета как се казва групата във фейсбук, защото по името тук не ми излиза  Confused

# 39
  • Мнения: 22 471
Момичета как се казва групата във фейсбук, защото по името тук не ми излиза  Confused

Няма как да излезе, групата е скрита. ) Пиши ми ЛС ако искаш да те добавя там.

# 40
  • София
  • Мнения: 166
И аз имам само граждански брак, мъжа ми и кума ми не са кръстени, ако бяха щяхме да направим църковен.

За меренето на таза, ме мериха чак като влезнах да раждам , казаха: тесен е, ама ще мине, но в крайна сметка родих секцио, сега доктора каза да не си права илюзии, че ще родя нормално и вече се примирих.

# 41
  • Мнения: 13
Еовин, много хубави снимки  Hug
r0se ,честито и на теб за сватбата
бъдете щастливи заедно, защото няма нищо по-ценно от семейството  Hug

аз също се омъжих бременна с баткото, бях в петия месец, но от роклята не си личеше коремчето
сега детето се шегува че и то е било на сватбата - в коремчето на мама Hug

аз винаги съм мечтала за деца, семейство, брак и такива неща в този ред на мисли
мечтая за поне 3 деца
сбъднах мечтата за голяма сватба с бяла рокля, много гости и църковен брак

# 42
  • Мнения: 4
 Наистина е голяма лудницата около сватбата  Crazy Обаче не съжалявам и ако можех бих повторила ( пак с ММ разбира се ) hahaha Бях се зарекла, че ще изживея всеки момент от подготовката и от самата сватба. След което два дни не можах да стъпя на краката си от умора  Mr. Green Лицето чак ме болеше от непрекъснатите усмивки. Присъстваха предимно приятели, колеги и малко роднини. Повечето чичовци, стринки, вуйни, трети братовчеди и съседи на баба ми още не могат да ми простят, че не ги поканих  Joy Като цяло съм много доволна от брачния живот, но са минали само 2 г. и половина, ще видим после как ще е  Wink
 Аз казах "Да" от третия път  Mr. Green Поизмъчи се мъжът ми, но аз съм си голям темерут и инат, поне беше наясно какво чудо си взема за жена  Blush
 И мен ме грози секцио заради очите  Confused Никак не ми се ще, а и всички казват, че второто естествено раждане е много по-бързо и леко от първото.. newsm78
 
Еовин, страхотни  снимки   bouquet
r0se, много щастлив семеен живот ви желая   bouquet

# 43
  • Мнения: 22 471
Не е чак толкова страшно секциото, особено ако човек е подготвен психически за това. Ако знаеш още в началото, че така трябва, ще се настроиш.

# 44
  • Мнения: 356
Нямате изчитане  Crazy

Таза по-принцип се мери преди раждането, защото по време на бременността се разширява. Сега е рано да се каже със сигурност тесен ли е, или не  Peace

Относно сватбите - ние с мъжа ми имаме само граждански брак, дори без тържество, но тогава се случи нещо ужасно и в последния момент отменихме всичко  Cry  Хич не ми е мъчно за самата сватба, защото нея можем да си я направим пак. Аз по принцип не държа, но мъжа ми иска да ме види като булка  Heart Eyes  Живот и здраве ако решим, ще си имаме 2бр шаферчета  Simple Smile

Еовин, браво за снимките, много са хубави!

Общи условия

Активация на акаунт