Новите ни козметични похождения 31

  • 55 367
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Кремчето на Деклеор става ли за мазна кожа?  Rolling Eyes Принципно май няма да ми пасне и се чудя как да устоя  Mr. Green

# 31
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206



Скрит текст:
И от Ейвън новата Спа серия +лак за нокти

# 32
  • Мнения: 220
Кремчето на Деклеор става ли за мазна кожа?  Rolling Eyes Принципно май няма да ми пасне и се чудя как да устоя  Mr. Green

Ами аз вече два дни съм с него - лъсвам си, честно казано не ми попива изцяло, колкото и малко да сложа... Но мисля, че зимата ще ми е добре, като взема да се лющя на бузите Simple Smile Иначе мисля, че за мазна кожа не енай-добрия вариант, въпреки че повечето мацки тук пишат, че не лъсвали с него... Може проблемът да е в моя телевизор Sad

# 33
  • Мнения: 372
  -  elizabeth arden - nude shimmer powder  - lush - bubblegum lip scrub

# 34
  • Мнения: 2 562
Кремчето на Деклеор става ли за мазна кожа?  Rolling Eyes Принципно май няма да ми пасне и се чудя как да устоя  Mr. Green
Предполагам че не става.Бях споделила че за нормална към суха е добре Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 781
Забравих да сложа снимка и на четките, които си взех днес, заедно с няколко масла и хранителни добавки  Laughing. Ето четките:

# 36
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
мммм, двете четки в средата изглеждат идеално, с какви косми са? смесени ли?  newsm78

# 37
  • Мнения: 5
Кремчето на Деклеор става ли за мазна кожа?  Rolling Eyes Принципно май няма да ми пасне и се чудя как да устоя  Mr. Green
Предполагам че не става.Бях споделила че за нормална към суха е добре Peace
Според мен твърдо не става за мазна. Аз съм със смесена, в никакъв случай мазна, и ми е добре, като го слагам само нощем и сутрин лекичко ми лъщи. Но ми попива много добре. Не мисля, че за мазна би бил подходящ.

# 38
  • Мнения: 532
Вчера си получих едната китайска четка, копие на МАК 222 - не съм особено очарована, боцка ми на клепачите и при пране се обезформя, иначе от едно пробване прелива нелошо. Чакам и 217, да видим тя как ще е в това отношение..

Скрит текст:

# 39
  • София
  • Мнения: 1 781
Алена, малката е много мъничка, за малки детайли, другата в средата е за ФДТ. Много са меки на допир  Heart Eyes. Материалът им е таклон /или нещо подобно/  Mr. Green.

# 40
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
мерси  Peace

# 41
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Някои има ли информация колко струват кремовете на Шисейдо Day Moisturizer и Multi-energizing cream 50 ml във Върна бяха около 110 лева в Дъглас, а в Бургас около 69..На луда ли ме правят във Варна или аз не помня цената от Бургас...

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715

# 43
  • Мнения: 88

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 16:21 от lawless

# 44
  • Мнения: 38
Taка и така стана дума за четки. и вместо запис ще споделя ... четката за фдт на Екотуулс е страхотна !!! Досега се чудя как така с ръце съм нанасяла (не, че не ми беше удобно де) и не съм се замислила за варианта с четката  ooooh!
Отбелязвам, че нямам опит с други четки за фдт, но тази определено е върха. Толкова е приятна на допир. Кожата на лицето ми тотално я обожава вече  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт