Обща тема-говорилник за детски градини в Пловдив

  • 34 889
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 57
Време е да почнат де се проверяват тия бележки до колко са легитимни и дали детето е било болно наистина. И за болничните.
A  на теб какъв ти е проблема Twisted Evil
 Темата е за взаимопомощ и съвет newsm78 А вие уважаема,освен да нападате дадени потребителки друго нЕ правите Mr. Green

....явно причината е във вас,а  не в бележките на хората.Бъдете си по вашите направления Whistling

Последна редакция: сб, 12 окт 2013, 14:35 от ОнаЯ Мара

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Време е да почнат де се проверяват тия бележки до колко са легитимни и дали детето е било болно наистина. И за болничните.
A  на теб какъв ти е проблема Twisted Evil
 Темата е за взаимопомощ и съвет newsm78 А вие уважаема,освен да нападате дадени потребителки друго нЕ правите Mr. Green

....явно причината е във вас,а  не в бележките на хората.Бъдете си по вашите направления Whistling
А, аз си нямам проблем. Не аз мамя. Блежки използвам изключително рядко, винаги за болест. И от контрола съм доволна - моите деца не боледуват много, 2-3 пъти за цяла зима.

И ако на теб не съм помогнала, на други може и да съм.

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Янтра това,че ти нямаш проблем с децата си и детските заведения ме навежда,че наистина нямаш работа в тази тема за взаимопомощ,където гледаме да сме си полезни една друга,а от твоите постове лъха само заяждане.Мисля,че е врме да спреш да спамиш темите и да се прекръстиш от Янтра на Контра
П.С Попитах за темата,защото съм абонирана за нея и ми беше в голяма помощ,но твоите изказвания дразнят наистина много и вгорчават темата
Позволявам си на "Ти" да пиша,защото това не е единствения диалог между нас 

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Всеки има място в темата.  Stop Дори само, за да изкаже мнение. Както и да сподели за нещо, което не смята за много редно. И няма нужда да се казва кой къде да ходи и как да се кръщава.  Stop

# 754
  • Мнения: 1 103
Пак аз Wink За чревни в Хронолаб да нося ли и аКо,миналата година не съм,ама знам ли сега?

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Пак аз Wink За чревни в Хронолаб да нося ли и аКо,миналата година не съм,ама знам ли сега?

А как не си носила?За ясла и за ДГ съм правила чревни в Хронолаб и двата пъти си искаха материала  Grinning

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Вместо да се носи ако може да  вземат секрет от дупето с клечка- същата работа върши.

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
За децата е по-добре да минат без клечката.Страх ги е и настават едни истерии.За яслата носихме ако,бъркаха с клечка и правиха скоч лепенка на ануса.Пълна програма

ЛилияЗлатна,най-добре се обади да ги питаш

# 758
  • Мнения: 1 103
Ми нз,миналата година минахме с лепенка,сега ще си нося и ако,знам ли,може да не сме пускали баш такива изследвания,ама пък странно ще е,нз,като отида,ще се види.

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 789
За децата е по-добре да минат без клечката.Страх ги е и настават едни истерии.
И аз така си мислех, но синът ми, който си е страхлив по принцип, направо нищо не усети  Simple Smile

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
направо нищо не усети  Simple Smile

със сигурност не се усеща нещо кое знае какво.но още като видя клечката,нашата започна да хленчи и после стана страшно

# 761

Общи условия

Активация на акаунт