Отговори
# 60
  • Мнения: 800
Разбира се, че разполагат с адаптирано мляко в болниците. Имат шишета, биберони, а в някои родилни домове дори помпа могат да предоставят на родилката. Не е нужно да носиш мляко за бебето. Няма да го оставят гладно.  Пък и не само при секцио, при нормално раждане също може да има проблеми с кърменето, които налагат бебето да се дохранва. Не е най-желателното нещо, но в дух на реализъм трябва да кажем, че се случва много често.
Надявам се, че лекарите грешат и няма никакви проблеми с бебето. Бъди позитивна и ти.

# 61
  • Мнения: 1 359
    Имат си мляко, спокойно!   Simple Smile   Хранят ги, това - онова ....  Виждам, че си от Варна, мога да те успокоя, че дори и "светилото" на диагностиката доц. Балев греши!  Затова дишай дълбоко и  се приготви за най-прекрасното преживяване. Всичко ще е наред.    Two Hearts

# 62
  • Мнения: 1 359
Аз докато се ориентирам и Poli BK e  отговорила.  smile3503

# 63
  • Мнения: 168
Ordinary_World, успокой се мила, всичко ще е наред, най-вероятно нещо не са видели, не може чак сега да ти излизат с такива предположения  smile3521
Честито на родилите мами и на тези, които се прибраха в къщи с бебчетата си...
На чакащите като мен - търпение, макар, че наистина и при мен се поизчерпа и ми се иска вече да кажа и аз РОДИХ  Laughing
Но трябва да сме спокойни най-вече, лошото е, че времето се разваля и няма да може да се разхождаме на воля в началото, ама както дойде. важното е   ylinfant

# 64
  • Мнения: 100
    Имат си мляко, спокойно!   Simple Smile   Хранят ги, това - онова ....  Виждам, че си от Варна, мога да те успокоя, че дори и "светилото" на диагностиката доц. Балев греши!  Затова дишай дълбоко и  се приготви за най-прекрасното преживяване. Всичко ще е наред.    Two Hearts

Точно при него ме пратиха... уф  ooooh!
Ще видим, какво ще каже и той.
Благодаря на всички за коментарите. Вече съм по-спокойна.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Ето ме и мен на линия  Flutter.

jomo...да ти е живо и здраво бебчето и с много  радост да дари цялото семейство!

Дени...малко късно се включвам Blush, но да знаеш , че стискам палци...ако вече не си родила Praynig

Ordinary_World...успокой се миличка...както и другите момичета ти казаха - дори и най-добрите медици може да сбъркат...пък за ехографите - много пъти сме коментирали тяхната точност Naughty.А дори и да се наложи секцио...нали знаеш, че най-важно е ти  и бебчето да сте добре..

А аз въпреки контракциите снощи...си заспах на дивана от раз  Mr. Green..все едно нищо ми нямаше.И днес ,като последните дни, не съм се спряла.. да си полегна през деня, да поседна...само скитосвам или чистя и нареждам в нас . Та явно се преуморявам и от там и тези болки Thinking

# 66
  • София
  • Мнения: 1 691
Влизам само да известя хубавите новини, тази сутрин =Деси= роди един сладък, пухкав и русичък бонбон Simple Smile
Много здраве, щастие и късмет!
Леко раждане на всички бъдещи мами Simple Smile

# 67
  • Мнения: 100
Честито и на Деската Simple Smile
Сега чакаме да видим какво става с Дени!

# 68
  • Мнения: 6 963
Честито на всички родили! Да сте живи и здрави!  Hug
На всички очакващи - късмет!  Hug
Много се радвам, че успяваме да се кърмим.  Grinning
Ще включа по-нататък с разказ. Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 8 036
Честито на =Деси= ! Бързо възстановяване и много усмивки и щастие с бебока! Simple Smile
jomo, честито и на теб! Здраве и късмет на бебето! Simple Smile
С Дени какво ли стана, май още не е пуснала информация дали е родила... Thinking
Фортуна, чакаме разказ. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 800
Честити бебчета! Тъкмо си мислех, че днес нямаме попълнения и ето ти цели две. Да са ни живи и здрави!

# 71
  • Мнения: 125
Здравейте и записвам се на бързо и аз! Вече съм мама и на момиченце-Марина ! Роди се на 03.10.в Селена Пловдив със секцио! Успех на всички чакащи и бързо възстановяване на родилите мами!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 970
Честито на мама Деси, мама jomo и мама  maiagi bouquet Да са ви живи и здрави бебчовците, да имат много късмет и много щастие да ви носят! На мамите бързо възстановяване  Hug

След няколкото ми опита за разболяване, от вчера вече съм си сериозно болна  Sad Имам си бая сериозна хрема, кашлям и изобщо не знам ако тръгна да раждам как ще се процедира, а и в това състояние не искам да си гушкам милото току-що родено бебче и да му предавам бацили. Много се депресирах и майка ми даже взе да ме успокоява, че на докторите със сигурност няма да съм им първият случай на грипава родилка и много добре ще си знаят какво да ме правят, но се надявам да си издържа до термин и да се оправя до тогава, тази вечер май съм малко по-добре и има шанс до няколко дни да се оправя напълно.

# 73
  • Мнения: 8
Привет и от мен в новата темичка. Страхотно е оформена, за което   bouquet
Честито на новите мами - =Деси= и jomo
Да са им живи и здрави бебчета, много бързо възстановяване за тях  Wink
Аз утре съм на тонове при доки, да видим какво ще каже този път, но все си мисля, че момента наближава т.к. доста ми е паднал корема тези два дни.
Хайде, лека ви вечер и кураж  - още малко ни остана до заветната цел, момичета!

# 74
  • Мнения: 168
Честити бебчета на Деси и maiagi! Да са ви живи и здрави момичета!
Чакаме новини от в къщи и разкази за раждането   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт