Ин-витро в Истанбул:7

  • 137 443
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 786
Надежда, може и да си права, но болничните, които дават личните лекари  са за "домашно лечение".  И евентуално при някаква проверка /защото и тях ги следят/,  дори и да е в процедура, ползвайки фалшив болничен, пациента все пак си е вкъщи /когато процедурата е тук/.
 Т.е. личният лекар би могъл да откаже, не защото не му се нрави инвитрото в Турция, или просто ей така от лошотия, а за да си пази хляба.  Именно за това посъветвах момичето да не рискува, ако не е в особено близки отношения с лекаря си, и особено, ако това й е единствения шанс да си осигури ходенето в Турция.

# 31
  • Мнения: 6 624
Момичета, идвам с новини. Днес ми беше първия ултразвуков преглед, назначен ми от Мемориал, 3 седмици след първия тест за бременност (всъщност прегледа трябваше да е утре, но лекаря, при който исках да се запиша, работи в удобно за мен време днес). Има 2 гестационни сака, и двата имат ембриончета в тях newsm44 Единия сак и едното ембрионче е по-малко от друготото, голямото ембрионче докторката го замери 1,6 сантиметра и каза че има пулс, а другото каза че е по-малко, но не ми каза размер и не видя пулс, каза че може и да има, но тя да не е успяла да го хване Rolling Eyes Аз си мисля, че може би техниката й не е достатъчно добра, защото през цялото време ми говореше с някаква несигурност, освен това размера на голямото ембрионче отговаря на 8-ма седмица, а аз днес съм в 6 г.с и 5 дни  Thinking

Както и да е, аз съм щастлива и се моля от цялото си сърце и двете душички в мен да са добре и да се развиват правилно Praynig Praynig Praynig Очаквам утре да ми дадат указания от Мемориал, какво да правя оттук нататък. Още не мога да повярвям, направо летя...този опит бях толкова обезсърчена заради развоя на стимулацията, а то какво стана - от две яйцеклетки, две ембриончета в мама Heart Eyes

Истинска, всички знаем, че болничния е за домашно лечение Peace Аз само казах, че момичето като излъже личния си лекар, че ще прави инвитро в БГ вместо в Турция, може да се оплете в лъжите си и да си навреди още повече, като например, личната й може да иска някакъв документ от клиниката, в която ще прави инвитро тук в БГ, може и нещо друго да излезе... В крайна сметка момичето само да си реши как да постъпи, аз споделих аз как съм постъпила и не сбърках Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 786
Браво Надежда! Радвам се  за хубавите резултати! Не се безпокой, напълно възможно е,  поради недостатъчно добра техника, да не е хванала пулс!
Относно размера но голямото ембрионче - няма нищо притеснително. И моето беше така - от началото още си вървеше със 7-8 дни напред като размер. И сега сме така- само, че вече избързваме с почти 2 седмици Simple Smile)

Пожелавам ти на следващия преглед и двете бебчета вече да имат ясно отчетлив пулс, малкото да е догонило голямото, а ти да прекараш една спокойна и красива бременност!
 
Относно болничните -  продължавам да съм на мнение, че когато не познавам лекаря добре, предпочитам да "играя на сигурно", отколкото да разчитам на това, че някой  ще ми влезе в положението, и накрая да "изгоря".   Wink

# 33
  • Мнения: 1 630
Ехографът винаги дава плюс, минус 6-7 дена отклонение. Възможно е. Надежда, бъди спокойна, те притесненията предстоят, но всичко ще е наред, ще видиш.  Hug Hug

# 34
  • Мнения: 43
Страхотна новина Надежда.  HugНе се тревожи и ще видиш, че всичко е бъде наред.

# 35
  • Мнения: 6 002
. Има 2 гестационни сака, и двата имат ембриончета в тях newsm44
 аз съм щастлива 

Душичката ми тя   Hug Hug Hug ,така се развълнувах,че не зная какво да напиша .Леко бременеене,пази си дечицата,остани си все така позитивно настроена и се наслаждавай на щастието,което те споходи.Целувки

# 36
  • Мнения: 6 624
Благодаря ви момичета  bouquet Дано малкото ми ембрионче излезе боец като майка си и успее да оцелее Praynig Praynig Praynig   

Мъжът ми така се трогна от новината, че през половин час ми звъни да пита как сме Laughing Laughing

svetulka7  Hug Hug Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 146
Надежда честити бебчета  Hug Дано и другото бебче продължава да се развива, да стоят и двечките до термина при мама  Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Мнения: 1 146
Надежда, страхотни новини! Дано всичко върви гладко и занапред.
Толкова много исках и аз близначето, още повече, че на първия преглед ми казаха, че виждат още едно петно.. но не ми бил такъв късметът.

# 39
  • Мнения: 780
  tiptoe запис

Успех на всички Истанбулски момичета за повече българчета за България  Hug Hug

# 40
  • Мнения: 1 884
Извинявам се,че нахлувам      в темата  bouquet

Надежда Hug Hug-безкрайно много се радвам за теб,искрено ти пожелавам спокойна и прекрасана бременност,до двоен щастлив финал Praynig Praynig Praynig Praynig

Istinska много  Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig от нас Heart Eyes

п.с-момичета,помня ви от др теми в Искам бебе и безкрайно много се радвам за вас,пътят,който извървяхте не бе лек,но пък вярвам,че финалът ще е прекрасен Praynig Praynig  bouquet

# 41
  • Мнения: 6 624
me4koni, благодаря ти за пожеланията миличка, и аз те помня, ти си прекрасен човек, как бих могла да те забравя  bouquet От подписа ти разбирам, че вече си щастлива мама на един малък-голям мъж Grinning Да ви е жив и здрав и много да ви радва Grinning

# 42
  • Мнения: 1 884
Надежда- Hug Hugблагодаря ти за милите думи Hugпазете се и искрена положителна енергия изпращам от все сърце Praynig Praynig Praynigдо прекрасен финал Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

За всички момичета -много кураж и сила Praynig Praynig Praynig  bouquet

# 43
  • Мнения: 6 624
Момичетааа, имаме си две силно туптящи сърчицаа newsm44 Ембриончетата си отговарят на седмицата и са еднакви по размер Heart Eyes Heart Eyes Не мога да ви опиша колко съм щастлива...това беше нашата мечта и тя се сбъдва Grinning

Със съпруга ми плачем от радост и нямаме думи, с които да благодарим на екипа на Мемориал Хоспитал, които направиха възможна нашата мечта. Професор Кахраман, д-р Аджет, д-р Тонгуч, д-р Мурад, д-р Кавруд, екипа ембриолози, които винаги остават зад кадър, но чиято работа е от изключителна важност и разбира се милата и всеотдайна Хюсние, която е един истински ангел. Да са живи и здрави и Господ да ги благослови, дано да радват още стотици български семейства, чиято последна надежда са лекарите в Турция Praynig newsm51

За нас Истанбул е града на сбъднатите мечти. Ако някога се почувствате обезсърчени и отчаяни, че няма да си имате ваши деца, просто го посетете Peace

# 44
  • Мнения: 368
 smile3501  Пази се ! Всичко най-най- ти пожевавам !!!

Общи условия

Активация на акаунт