Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 171

  • 75 138
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 016
И аз като Цвети съм извън класациите и номинациите smile3518

по 3та точка: Какво да правя, като не съм се влюбвала в актьор от времето на Козия рог и Милен Пенев.
по 2та: ами, когато играят, ми харесват и ХЕ, и КИ, и черният Е.А., и М.Й, и ДЕ. Ама чак толкова не са ме впечатлили, та да ми грабнат сърцето и да искам непременно да ги гледам. По-скоро би ми било любопитно.
по 1ва точка: Ами не ми допадат красиви мъже, а по-мъжествени и одухотворени, а и турците за мене не са красавци. Турските актриси са друга работа. Красивици - бол.

Мисля си, че мога да гласувам и с "+" и "-" Thinking

Цвети, ама аз не страдам много, че не ме искат. Peace

Но нали си признах, че съм за партньорите на Туба  давам  1 на  Мурат Оджа и Демир и 2 за Йелмаз. Ама като си помисля няма точка, по която да ги класирам. Embarassed



Оф, бе...

# 31
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Фаворитите в първите две категории май започват да се очертават, но е интересна третата категория....голямо непостоянство в чувствата Grinning

 ooooh! Май си права, ама... като навляза в някоя история и се почувствам на мястото на героинята, та затова с новата роля и новият партньор и...  Wink аз си сменям чувствата.  Peace

Опитвах се да гледам и следващите проекти на тези актьори, но... усещането е друго, няма я магията, все нещо не ми достига /  Thinking дали ще е историята, как е представена или пък партньорите им не ми допадат/.  Peace

# 32
  • Мнения: 4 535




Едит Пиаф - Живот в розовия свят / El Vida En Rosa. /

# 33
  • Мнения: 0
Дааа, този извод просто сам излезе. Дано да е защото не смеят да си признаят, защото противното би означавало, че ние, жените сме повърхностни и се влюбваме според накъдето духа вятъра, а съм сигурна, че не е така Embarassed

# 34
  • Мнения: 2 195
И Туба се е начервила в розово:

ПП
Линка, няма да отговарям на твоето "Оф бе..." , защото трябва да се самоизчета, а по това време вече ми е сложно. newsm78

# 35
  • Мнения: 4 236
Фаворитите в първите две категории май започват да се очертават, но е интересна третата категория....голямо непостоянство в чувствата Grinning

Май не смеят да си кажат...
За другите категории гласуват, а за влюбването... Mr. Green

Линка  Hug Ами то нали е "влюбване" а не лИбов   Heart Eyes Човек се влюбва и разлюбва. Има и такива, които са много влюбчиви и могат да се влюбват през ден / или в случая във всеки сериал в някой от героите  Rolling Eyes/

Баги  Hug клипа с част от подписа на Надин много ми хареса



Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 10 016
И Туба се е начервила в розово:

ПП
Линка, няма да отговарям на твоето "Оф бе..." , защото трябва да се самоизчета, а по това време вече ми е сложно. newsm78



Оф, оф, оф, бе... ooooh! ooooh! ooooh! Rolling Eyes

Фаворитите в първите две категории май започват да се очертават, но е интересна третата категория....голямо непостоянство в чувствата Grinning

Май не смеят да си кажат...
За другите категории гласуват, а за влюбването... Mr. Green

Линка  Hug Ами то нали е "влюбване" а не лИбов   Heart Eyes Човек се влюбва и разлюбва. Има и такива, които са много влюбчиви и могат да се влюбват през ден / или в случая във всеки сериал в някой от героите  Rolling Eyes/

Баги  Hug клипа с част от подписа на Надин много ми хареса




Канти  Hug много хубав колаж!  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 10
     Линка,ще те корегирам относно официалната класация/за моя избор/:
      1.Чаги
      2.МЙ
      3.ДЕ/любов към изиграна роля/

# 38
  • Мнения: 2 195
Вие, докато си класирате, аз да ви предложа нещо за обмислене, свързано с излъчването на ПС под новотелевизионното заглавие "Огнено сърце". Сигурно ще има нови запленени, които няма да разберат закачката между обръщението "запленени" и сериала ни. Дали няма да е удачно в заглавието на темата да се включи под някаква форма и новото заглавие, за да се направи връзката newsm78


ПП Ох бе, Линка Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 10
    Марги,драго ми е!Не съм те засичала отдавна.Ще ми е приятно да те изчета,ама утре...ще трябва да лягам,защото ще ставам мн.рано.
    Нека е спокойна нощта ви,момичета

# 40
  • Мнения: 4 535


Аз все пак да напомня, че има и други мъже в турското кино Wink

# 41
  • Мнения: 10 016
    Линка,ще те корегирам относно официалната класация/за моя избор/:
      1.Чаги
      2.МЙ
      3.ДЕ/любов към изиграна роля/
Татарова   Hug поправям се!  Embarassed

– първа група „Най-красив актьор”
КИ - 4
ДЕ - 5
ЕП - 5
КТ - 1
БО -1
ЕА - 1
ЕАД - 2
ЧУ -1
- втора група „Най-талантлив актьор”
МЙ - 9
ХЕ - 1
ЕП - 1
ЕА - 1
ДЕ - 1
- трета група „Този, в който се влюбих”
МА - 1
МЙ - 1
Тройката БИ, МЙ и ДЕ   - 2
Неджати Шашмаз-1
Мехмед А. Алакурт - 1
 

Ето и легенда
БИ - Бюлент Инал
МЙ - Мурат Йалдаръм
ДЕ - Джансел Елчин
ЕП - Еркан Петеккая
КИ - Кенан Им...
КТ - Каванч Тъ...
ХЕ - Халит Ергенч (така ли беше ???)
БО - Бурат Йозчевит
ЕА - Енгин Акюрек
ЕАД - Енгин Алтън (русия)
МА - Мехмет Аслантуг
ЧУ - Чаатай Улусой

Скрит текст:

# 42
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вие, докато си класирате, аз да ви предложа нещо за обмислене, свързано с излъчването на ПС под новотелевизионното заглавие "Огнено сърце". Сигурно ще има нови запленени, които няма да разберат закачката между обръщението "запленени" и сериала ни. Дали няма да е удачно в заглавието на темата да се включи под някаква форма и новото заглавие, за да се направи връзката newsm78


ПП Ох бе, Линка Joy Joy Joy

Баги  Peace и аз мисля, като теб!  Peace

Може би трябва наистина да се добави в заглавието и ''Огнено сърце'', защото вярно че го пише на първа страница, но все пак трябва да се отвори темата там за да се види, а на таблицата в Романтични сериали не става ясно.  Peace

# 43
  • Мнения: 4 236


Аз все пак да напомня, че има и други мъже в турското кино Wink
Надин   smile3521 така е

Вие, докато си класирате, аз да ви предложа нещо за обмислене, свързано с излъчването на ПС под новотелевизионното заглавие "Огнено сърце". Сигурно ще има нови запленени, които няма да разберат закачката между обръщението "запленени" и сериала ни. Дали няма да е удачно в заглавието на темата да се включи под някаква форма и новото заглавие, за да се направи връзката newsm78


Баги  Hug и аз мисля, че е удачно да се спомене в името на темата  и "Огнено сърце" за новите запленени, които съм сигурна, че ще се появят  Peace

Линка  Hug Аз вчера докато нямах интернет си "поиграх" малко, така че ето още нещо


Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 2 195
Един стар колаж, малко мрачен, но този поглед може да те разтопи или изпепели. Хубаво си казва Туба, че има последователност и приемственост между сериалите й, като те подпали, не те пуска newsm47

Канти Hug изпусна ме като конкуренция Wink

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 23:41 от Bagi

Общи условия

Активация на акаунт