Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 171

  • 75 137
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
# 736
# 737
  • Мнения: 2 195
Темата е на привършване, а тя е по-специална. В нея дочакахме Gonulcelen  в бг ефир. В нея завършихме един период от година и половина - темата вървеше със свършил сериал, който дори не е вървял по бг телевизия. В нея имаше - снимки, новини, материали за сериала, около сериала, за актьорите и за още много неща, които откривахме покрай сериала. И имаше най-вече мерак и настроение.
Имаше и недоволни, и обидени, и рушители, но оцеляхме.
Благодаря на всички пишещи редовно или отвреме навреме, на всички четящи явни, скрити и гости. Hug
Един пост на рядко пишеща дама от май месец 2012 по повод на една от любимите мелодии в темата валса на Шостакович:
"Зачетох се малко във форума и ми е интересно и образователно, обичам тази тема."

Толкова!  newsm51 newsm51 newsm51
И валсът разбира се:



# 738
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Баги  smile3501

# 739
  • Мнения: 0
cupido Здравей,мерси за информацията,доста ме светна  Laughing
Аз бях виждала снимки на тях двамата като са разхождали кучето,както на видеото и си помислих,че има нещо.Пък и такава хубава жена как няма да си намира половинка в екипа на всеки филм,който снима  Grinning
newsm10
 PeaceНе афиширай мнение ,че допускаш Туба да е правила секс с Джансл и изобщо  преди брака си ,........ще те "изгонят"
Всеки ,който  hahahaдопуска това го приемат за АНТИФЕН Joy Joy Joy на Туба

# 740
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 741
  • Мнения: 0

Стига си ял, младеж...аааа
Изяде на децата бонбоните. Срамота!

# 742
  • Мнения: 0


cupido Здравей,мерси за информацията,доста ме светна  Laughing
Аз бях виждала снимки на тях двамата като са разхождали кучето,както на видеото и си помислих,че има нещо.Пък и такава хубава жена как няма да си намира половинка в екипа на всеки филм,който снима  Grinning

Скъпа, снимка как разхождат куче - няма.  Peace

Нещо се обърках,извинете за което.Кучето е разхождал той с друго момиче,а папарашките снимки  на тях двамата са без куче,моя грешка   Embarassed

# 743
# 744
  • Мнения: 10 016
Баги  Hug



Ринка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт