Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 171

  • 75 154
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 033
 

Ето още една художничка!  Hug

# 721
  • Мнения: 10 033

Как няма да го помня  на него пише Народно Читалище "Развитие" гр. Разград.

Ванче  Hug

Ама така не разбрах има ли, наистина такова читалище?  newsm78

Да,има,съществува.

Аа-аа...ама тати Бурхан има ли го като ученик там?
Някой дали е проверил регистъра?


Що не отскочиш да провериш?

# 722
  • Русе
  • Мнения: 6 503
В някои моменти се забавлявам изключително много  Mr. Green Mr. Green

Аз, че го гледам за ен-ти път и пак ми е забавно! Mr. Green



 newsm10 smile3521

# 723
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Как няма да го помня  на него пише Народно Читалище "Развитие" гр. Разград.

Ванче  Hug

Ама така не разбрах има ли, наистина такова читалище?  newsm78

Да,има,съществува.

Аа-аа...ама тати Бурхан има ли го като ученик там?
Някой дали е проверил регистъра?


Що не отскочиш да провериш?

 newsm62

# 724
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Как няма да го помня  на него пише Народно Читалище "Развитие" гр. Разград.

Ванче  Hug
Ама така не разбрах има ли, наистина такова читалище?  newsm78

Разбира се че има. Основано е 1869 година.
https://www.facebook.com/pages/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0 … 4/128963720491347

# 725
  • Мнения: 10 033


Дали пък не са имали намерение да влезе и това в сериала, а после са се отказали?  newsm78

Скрит текст:

# 726
  • Разград
  • Мнения: 8 243
The best from Gonulcelen ep.2 part 2.avi - с бг суб.

# 727
# 728
  • Мнения: 0
Здравейте дами!Гледам сериала по Diema Family и съм много заинтригувана.Струва ми се доста интересен.Тъй като много харесам Туба и вече симпатизирам и на Джансел,се питам дали двамата не са имали любовна вантюра и в живота.Ако имате информация споделете.Лека вечер! Blush

Здравей Принцеса, Peace

Ако търсиш истината ,тя е следната


Всички писали в темата по време на  излъчването на филма са убедени ,че Туба и Джансел  са  И РЕАЛНО влюбени.
След края на снимките 5-6 моралистки обърнаха палачинката и се поръсиха с пепел ,защото "света "  Туба не можело да е имала авантюра с някой ,за когото не се е омъжила./като междувременно  агресивно гонят  всички  с различно мнение /

Според пресата /доказано  със  снимкови материали / Туба и Джансел са имали кратка и БУРНА/с раздели и сдобрявания / връзка  още лятото преди Туба да снима 1 сезон Аси.
Когато започват снимките на ЗС двамата са сгодени за други ,но се разделят с годениците си и въпреки клюките не престават да афишират близост  извън работата си и дори  признават ,че са в  МНОГО БЛИЗКА/ цитат: по малко романтична отколкото ПРИЯТЕЛСКА  денонощна връзка./което е по-интимно и от  обикновена секс авантюра/
Двамата отричат да са били сгодени ,но не и ,че са си били   БЛИЗКИ ...../което за някои  с   пред разсъдъци от преди век  означава ,че щом ,не  се сгодиха ,секс не е имало  /.

Фактите и сега говорят друго :
Имали са  страстни интимни  отношения ,които така и не са могли да превърнат в сериозна връзка

Джансел споделя в интервю ,че

1. е ПРЕДПОЧЕЛ спокойната любов на настоящата си съпруга
2. ПРЕД СТРАСТНАТА  и
3. е наранил нечие сърце.

Туба споделя  в интервю,че

1. от 5 г .е ПРИЯТЕЛ с Онур / бил е свидетел отблизо на връзките и 5 г  /
2.не е била влюбена в Онур  ,
3. Онур  не е мъж за  какъвто е мечтала и
4. връзката им е започнала В КРАЯ НА СНИМКИТЕ НА сериала ЗС/периода на забременяването /


......................................................



Пресата Никога не я свързва с Мурат от Аси -ЗАЩО ли ?
Ето и една статия от нашата преса /в Турската преса писанията  Джансел +Туба са неизброими/

"Туба Бююкюстюн сменя годениците със сериалите

Популярната турска актриса Туба Бююкюстюн, чиято кариера започна от телевизионния сериал „Под липите“, напусна годеника си Сам. "Най-красивата брюнетка в Турция" след две приказни години с оператора, вече е в прегръдката на друг актьор. Името й се свързва с екранния й партньор Джансел Елчин от „Да грабнеш сърцето”. Досега Туба все "открива голямата си любов" на снимачната площадка и го сменя с нов актьор в поредния филм, в който участвала.
В „Под липите” звездата изживя бурна любовна история с партньора си Бюлент Инал, който изпълнява ролята на Йълдъз. В "Гордата Аси" не устоя на изкушенията и двете предложения за женитба на оператора Сами Сайдан. Всички очакваха сватбата им това лято, но с новия филмов ангажимент турска звезда започна да разхожда кучето си Корсар пред дома си в азиатската част на Истанбул с Джансел.

Сами бе покрусен: "Обичах я повече от всичко и краят на връзката ни е много трагичен. Заради Туба се отказах от всичко. Разбрах, че един мъж не бива да обича толкова силно една жена. Любовта ми бе толкова силна, че я притисках. На 35 години съм и за първи път бях влюбен."
Решението за раздялата двамата взеха заедно в едно кафене. "Започнахме връзката с любов и я завършихме с любов", лаконично обясниха те. Кое провали брака им? Очакваше се само датата на сватбената церемония. Да, но 28-годишната актриса обясни, че се страхува да сключи брак, защото той ще се отрази на кариерата й. Иска да се посвети на професията си като сценограф. Най-успешната турска актриса е завършила специалност "Сценични декори и костюми" в университета Мимар Синан в Истанбул и длед натрупания опит в киното, желание да се реализира и в театъра.
"

Последна редакция: пт, 19 окт 2012, 23:36 от cupido

# 729
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 730
# 731
# 732
# 733
  • Мнения: 0
cupido Здравей,мерси за информацията,доста ме светна  Laughing
Аз бях виждала снимки на тях двамата като са разхождали кучето,както на видеото и си помислих,че има нещо.Пък и такава хубава жена как няма да си намира половинка в екипа на всеки филм,който снима  Grinning

# 734
  • Мнения: 10 033


cupido Здравей,мерси за информацията,доста ме светна  Laughing
Аз бях виждала снимки на тях двамата като са разхождали кучето,както на видеото и си помислих,че има нещо.Пък и такава хубава жена как няма да си намира половинка в екипа на всеки филм,който снима  Grinning

Скъпа, снимка как разхождат куче - няма.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт