Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 200 ЮБИЛЕЙНА

  • 36 576
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 070
Как ще виждате кафето, като е ракиено време hahaha

# 691
  • Мнения: 0
Как ще виждате кафето, като е ракиено време hahaha

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Ето го правилният отговор, момичета  hahaha  Мерси, Паликарова   Hug
Иначе, ако истински ти се пие кафе, не само ще го видиш, но и ще го подушиш отдалеч  hahaha

# 692
  • Мнения: 47
Здравейте!
Аз съм ново попълнение във вашите редици Simple Smile
За 2 седмици-около1 кг,нещо не става бързо,но и аз имам да свалям малко,към 7 кг ми е желанието.
Нормално ли е така?
Много е хубава тази тема,страхотни сте,смели и устремени дами!

Последна редакция: пт, 19 окт 2012, 17:36 от Doux

# 693
  • Мнения: 3
привет момичета, как сте днес?

отчета ми за ден 34 белтъчен:
З  грозде
О  агнешко със салата и филийка хляб
В таратор

утре започвам редовните упражнения в дом. условия, че обиколките ми понамаляха, но коремчето ми се е отпуснало и трябва да го стегна  jump
днес си мерих обиколките и останах изненадана:
талия от 76 на 72см, ханш от 98 на 96см, бедро от 58 на 56.5см, а обиколката на корема (точно под пъпа) от 90 на 88см   coolcool

# 694
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте!
Аз съм ново попълнение във вашите редици Simple Smile
За 2 седмици-около1 кг,нещо не става бързо,но и аз имам да свалям малко,към 7 кг ми е желанието.
Нормално ли е така?
Много е хубава тази тема,страхотни сте,смели и устремени дами!

Здравей и добре дошла  Hug Малко имаш да сваляш, затова си свалила само кило за две седмици. Колкото по-малко имаш за сваляне, толкова по-бавно сваляш.
Аз определено се чувствам по-слаба, а дали е така, не знам.
За днес менюто ми беше сандвичи с печена чушка за обяд и кекс за вечеря. С вечерята приключих току-що. Нещо водата съм я позанемарила, трябва да се взема в ръце  Mr. Green

# 695
  • гр. София
  • Мнения: 395
Цяла седмица ми се ядат меденки и днес реших да си направя. От две седмици не бях яла сладкиши и много сладки ми се видяха меденките. Хапнах няколко и ми мина мерака. Сега имам голяма купа с меденки, така че, който ги обича вече знае къде да намери  Wink

Менюто ми днес беше:
З. - ябълки.
О. - солени гевречета с лютеница.
В. - меденки.

Лека вечер ви пожелавам!

# 696
  • Мнения: 86
Може ли рецептата за меденките....и аз много ги обичам! Simple Smile

# 697
  • гр. София
  • Мнения: 395
Mira-Mariya, заповядай:

Меденките на Джемма (наша съфорумка):

2 яйца
1 к.ч мед
1 ч.ч захар
1 ч.ч олио
1 ч.л сода
1 пак. канела
брашно  около 400 гр

Омесва се меко тесто. Разточва се и се изрязват фигурки. Пекат се до много светъл цвят, иначе стават много твърди и трудно омекват. Украсяват се с глазура от белтък и захар. Друг вариант е изпичане на топки и слепване 2 по 2 с мармалад, получават се орехчета. Могат и да се изрежат кръгчета, които се слепват 2 по 2 като мечета. На едното кръгче се изрязват дупки с капачка от флумастер за нос и очички и се правят ушички от тесто.

При мен брашното излезе повече от 400 гр - около 500 гр и малко повече даже.

# 698
  • Мнения: 86
Mira-Mariya, заповядай:

Меденките на Джемма (наша съфорумка):

2 яйца
1 к.ч мед
1 ч.ч захар
1 ч.ч олио
1 ч.л сода
1 пак. канела
брашно  около 400 гр

Омесва се меко тесто. Разточва се и се изрязват фигурки. Пекат се до много светъл цвят, иначе стават много твърди и трудно омекват. Украсяват се с глазура от белтък и захар. Друг вариант е изпичане на топки и слепване 2 по 2 с мармалад, получават се орехчета. Могат и да се изрежат кръгчета, които се слепват 2 по 2 като мечета. На едното кръгче се изрязват дупки с капачка от флумастер за нос и очички и се правят ушички от тесто.

При мен брашното излезе повече от 400 гр - около 500 гр и малко повече даже.

Mnogo ti blagodarq!  bouquet

# 699
  • Мнения: 0
 Doux, добре дошла и от мен! Желая ти да постигнеш целта си от -7 кг  Peace Да, малко имаш да сваляш и затова има логика свалянето да е по-бавно  Peace За да е здравословно и за да можеш да задържиш постигнатия резултат, че счита, че трябва да се сваля не повече от 2% от теглото седмично (= 8% месечно). Сметни си, ако искаш, колко килограма е това при теб и действай смело напред  Hug Успех   bouquet

Илимаааа, увий меденките в Хартишка, а аз ще ти пратя адрес за доставка на лични  Mr. Green Ще върна жеста с бисквитена торта, но когато застудее, че хладилникът ми е малък и няма как да я стегна в него Mr. Green Надявам се да ти допадне идеята за "бартер"  Mr. Green

# 700
  • гр. София
  • Мнения: 395
В момента нищо сладко не може да ме изкуши  Mr. Green Така че меденките ги подарявам безвъзмездно, Ghostrider. 

# 701
  • Мнения: 256
Ей, темата почти замина а аз и едно кило не съм свалила .... Но нищо, продължавам.

Звучи кофти, но сменям плодовия ден, заради един рожден ден. Как ви се е отразявало такова нещо досега?

# 702
  • Мнения: 50
Да се похваля - така се насвиних със свинско...  Laughing, но няма да ме е яд утре на кантара

# 703
  • Мнения: 86
Да се похваля - така се насвиних със свинско...  Laughing, но няма да ме е яд утре на кантара


 LaughingСлучва се на всеки.......споко! Wink

# 704
  • Мнения: 50
Да се похваля - така се насвиних със свинско...  Laughing, но няма да ме е яд утре на кантара
LaughingСлучва се на всеки.......споко! Wink

Ааааа, на мен ми е режимно  Wink Меню за утре:
з - банан и кафе
о - ориз със зеленчуци и салата домати
в - като обяда

Общи условия

Активация на акаунт