Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 200 ЮБИЛЕЙНА

  • 36 575
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Здравейте и от мен Simple Smile
Днес 5-ти ден, белтъчен. Апетитът ми е мъничко понамалял, но пък като видя някой как хапва нещо сладко, или някакви кроасанчета, меденки, това-онова и направо  Crazy но засега удържам  Mr. Green
Менюто за днес отново е с различен обяд и вечеря, нещо много трудно ми се получава това, но ще се опитвам колкото мога...
- закуска: банан и кафе;
- обяд: 2 кюфтета с доматен сос и моркови;
- второ кафе;
- вечеря: леко задушен и запържен свински дроб.
Лека вечер Simple Smile

# 706
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Да се похваля (пупу, да не са ми уроки) тази вечер импулсивно се качих на кантара и то след вечеря и той показа 1.500 по малко от вчера вечерта. Много се зарадвах  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 86
Добро утро,мили фиданки!Да споделя с вас страхотната новина!!!!!!Последвах вашия съвет за тегленето и днес кантара показа 1.300 по-малко от миналата събота,когато започнах режима.Усещането,че този начин на хранене,работи и за мен ,е уникално!
Благодаря ви за помоща и подкрепата! Hug  bouquet
Освен това съм 20ти ден без гадния порок-цигарите!!!Горда съм със себе си!!!!
Днес ми е плодов ден и менюто ще е ябълки,бадеми и стафиди.

Много слънчев и позитивен ден!

# 708
  • Мнения: 153
♥♥рина  завист черна трови диетичната ми душица  newsm62  ... браво на тебе ..  
днеска плодов:

з. започвам с ябълка и неподсладено кафе и мнооого документи за обработка, щото съм на работа ... Simple Smile

# 709
  • Мнения: 86
♥♥рина  завист черна трови диетичната ми душица  newsm62  ... браво на тебе ..  
днеска плодов:

з. започвам с ябълка и неподсладено кафе и мнооого документи за обработка, щото съм на работа ... Simple Smile

Лека работа! Hug

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 458
Момичета да питам:В плодов ден може ли фурми?

# 711
  • Мнения: 86
Moмичета,дайте съвет отново,моля ви!Да комбинирам ли бадемите със стафидите или да се стремя да ги приемам разделно?

# 712
  • Мнения: 86
Момичета да питам:В плодов ден може ли фурми?

Би трябвало да може!Фурмите са сушен плод.

# 713
  • Мнения: 10
Добро утро! Айде днес кафенцето да е от мен.  smile3503


Елиа, можеш да си хапваш фурми.
Мира-Мария, аз смесвам ядките с плод, но след 12 ч. Преди 12 само плод, но това го знаеш.

Днес съм на плодове и ядки. Не го обичам този ден, но няма начин.

Приятни почивни дни, изпълнени с много емоции и минусчета!  Hug

# 714
  • Мнения: 86
Ge4i,много благодаря за кафето!Страхотно е! Hug

# 715
  • Мнения: 1 517
Добро утро Simple Smile
Днес ни + ни -  Rolling Eyes нито добре, нито зле както се казва.
Днес си мислех за един плодов, но да видим дали ще удържа, че последно време ми е трудно. Ще потърся някой по - засищащ плод от ябълки Grinning
Бабе недей вкарва хората в ониЯ списък, че ще ти изядем кекса hahaha Гоуст пази се, че баба ти може да му е сложила нещо тайно Joy
Гери мерси за хубавото кафенце Hug
Хубав ден на всички  bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 12 568
Добро утро!

Тинки, за кой кекс става дума чеде, че току що метнах снимка на бананов  Mr. Green

Не съм се мерила тази сутрин, трябва да изхвърчам по задачи. Но закуската ще е ябълка, а обядът - бананов кекс  Grinning За вечеря сме на гости, та каквото ми сложат домакините ще е  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 0
Добро утроооо, момичета (cofee time)
Аз пък искам да се оплача от себе си, много задържам вода...тази сутрин даже няма да се тегля. Събудих се с подути ръце, а уж не съм яла нищо солено вчера. Ако има някой с подобен проблем или пък знае какво мога да направя, нека помага... newsm17
Иначе утрото е прекрасно Simple Smile Благодаря и аз за кафенцето, пия го с кеф.

За днес закуската е кафе и ябълка
обед: лазаня с маслини(обезсолени), гъби, доматки, чушка, лук и малко чесън
вечеря: кекс

На тези които ще работят днес-спорен ден, а на почиващите-пълноценна почивка...иначе много минусчета  за всички.

# 718
  • Мнения: 1
Ge4i, тъкмо влизам и гледам, че никой не е сложил кафето още  Grinning  Hug
Просто като ви чета резултатите и още повече се нахъсвам Wink Днес още не съм се теглила, но го правя на обяд като се върна вкъщи (след закуска и преди обяда), така че ще видим по-късно как е положението с мен. Иначе днес 25-ти ден, белтъчен:
З: 1 банан, вече доволно хапнат
О: пилешко или сурова чушка със сирене и кашкавал
В: ципура на скара със салатка
Милена Ангелова, дори и да не си яла нещо солено, ако не си пила достатъчно вода, организмът се опитва да "задържи" тази, която има в момента. Иначе казано, колкото повече вода пиеш, толкова по-малко вода ще задържаш. Затова минимумът на количеството вода на ден е 30 мл на кг тегло   bouquet

Последна редакция: сб, 20 окт 2012, 09:27 от pure_water

# 719
  • Мнения: X
Здравейте.

Днес имам 500 гр. минус. И изчистих всичко от онзиденшния плюс.
Още не зная какво ще е менюто.

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт