До кога приспивахте?

  • 2 279
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
Убедих се от личен опит, че всичко зависи от детето по въпроса за заспиването! Дребната като беше много дребна си заспиваше сама...после към 5-6 месец нямаше такъв филм - рем по посиняване и до гушкане.....после изведнъж взе да заспива сама - лека нощ и толкова...после пак рев и писък и гушкане...и всичко това до първата годинка от живота й! Винаги си е спяла в нейното си легло нощем, след обед се гушка с мен преди поне...Нямаше начин да заспи сама следобед по никой начин! Факт! Пробвала съм хиляди неща...не работи....Сега около втората й година отново сме в период - не иска да заспива сама, страхува се и иска някой да ев стаята...чакам да мине и това......

Ау,и при нас е абсолютно същата работа.
До преди 2 - 3месеца заспиваше сам,но сега пак е навлезнал в някакъв период - иска да съм в стаята и да ми държи ръката,такова нещо преди е нямало.Винаги ме изненадва със някой нов начин на заспиване и то само през деня.
Вечерта никога не съм имала проблеми,никога не е ревал и не съм го преспивала - нито зъби,нито колики, абе нищо.
Но през деня,картинката е коренно различна.
И аз чакам този период да отмине............

# 16
  • Мнения: 4 629
До около 3 месеца спеше с нас( ако това се брои за приспиване) от тогава спи сам и заспива сам

# 17
  • Мнения: 1 370
Никога не сме се приспивали. От както се е родил, го слагам в креватчето и си заспива самичък

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никога не сме се приспивали. От както се е родил, го слагам в креватчето и си заспива самичък
И при нас е същата работа.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 25
ние все още се преспиваме,ако не съм до нея няма как да стане,и най лошото е че вечер се буди и я взимам при нас!незнам как да я науча!

Последна редакция: сб, 21 яну 2006, 18:19 от Vivi

# 20
  • Мнения: 2 609
И ние се приспиваме.Лягаме двечките на спалнята, хваща ми ръката и след 5-10 мин. е заспала.След това я пренасям.Не ми пречи това, мисля си, че като порастне още малко ще вземе да си заспива самичка

# 21
                И аз смятам, че си е до дете относно заспиването / и не само /. Ние също до преди 1-2 месеца нямахме проблем със заспиването : оставях го в леглото му и си заспиваше без проблем. Но след това - рев, писъци, крясъци - някак от веднъж стана; започнах да го приспивам на спалнята до мен и след това го местя в неговото легло - така сме и на дневното, и на нощното спане. Така сме и сега, незнам до кога... Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
И ние не се приспиваме - изключая тази година по коледните празници, когато пътувахме напред-назад и спяхме в една стая с нея. Но щом се върнахме в София всичко приключи - слагам я в кошарата, погалвам я, тя ми маха с ръчичка, гася лампата и излизам.

# 23
  • София
  • Мнения: 83
И ние не се приспивахме, просто го слагах в креватчето целувах го за лека нощ и това е, но това беше докато започнах да чета приказки за лека нощ и сега без приказка не може

# 24
  • София
  • Мнения: 15 221
Още се приспиваме. Срам-не срам Embarassed.....-на люлка, с пеене на песнички. Трагедия!

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
До скоро нямах проблеми с приспиването- слагах го и той си заспиваше. От около месец обаче иска да има някой до него, да го гали по главичката и да му говори. Надявам се да е период и да отмине.

# 26
  • Spain
  • Мнения: 3 750
и всеоще я приспивам
 не се притеснявай за яслата - странно но факт - там си спят сами без проблем Simple Smile

# 27
  • Мнения: 171
Аз все още приспивам дъщеря си, а виж на колко години е.
В детската градина в началото не искаше да спи, но след като се успокои си заспива сама/ но само в детската/.

# 28
  • Мнения: 1 428
Ох ,и мен ме мъчи много този проблем с приспиването.До една годинка я приспивах на ръце и то с много друсане и обикаляне из стаята,понеже беше едно страшно ревливо бебе.Чуваха я всички комшии и ми се чудеха как издържам.Тя ревеше и с причина и без-голям кошмар.Сега поне не крещи,но се приспиваме като пеем песнички и четем приказки.До сега не се е случвало да заспи сама и незнам какво ще правим като я дам на детска градина.Направо не ми се мисли даже.На всичкото отгоре се е научила и да я масажирам докато заспива,за което съм си виновна аз признавам си.Незнам ,незнам.....!Дайте идеи как да се справим с проблема,защото това наистина си е един огромен проблем.

# 29
  • Мнения: 2 922
Мишенце, не искам да те обезкуражавам, но при нас положението се влоши с времето. До преди 2 месеца не  съм приспивала Рони изобщо, а сега не мога да се отлепя по 1 час от нея и на обед, и вечер ooooh!.
Приспиваме се държейки за ръчичка....а по-рано казвах Лека нощ и излизах от стаята, не знам newsm78 с възрастта ли започна да хитрее, но докато се усетя и тя мен превъзпитала.
И ние така! Никога не бях приспивала до преди месец-два. Сега като го оставям в леглото се почва един плач, "мамо люши" и така ... Е, сигурно е период и ще отмине бързо!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт