Аватарно - приказна / Тема Nо 11

  • 15 781
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мда, ние бяхме миналата година, сега въобще не сме и за номинация, камо ли за борба Tired
А аватарната се спрягаше покрай битката за профил, и помня, че Бижу, Рокси и една девойка със сърдита анимация надаваха най-много колко сме наводнили форума със сладникавост.

# 31
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 376
Пфууу, как пък да не им харесва да гледат тези красоти, които предлагат и трите аватарни теми Crossing Arms
Всеки с вкуса си, де..
Но, аз ще се впиша да номинирам тази тема, пък който иска да се сърди Mr. Green

# 32
  • Варна
  • Мнения: 6 329
Акаша, ама че неприятна случка! Hug

Скрит текст:
Ние така бягахме в спешното веднъж, заради костица от риба!

Поли, Hug

Естел, романтично и тъжно!  Hug

# 33
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
"Банда на годината" се печели с организация на самата група, а не толкова с гласове отвън. Питайте лаковете Mr. Green

# 34
  • Мнения: 30
Поли, благодаря за страхотната тема. Всеки път си личи, че влагаш много труд и старание в нея   bouquet
Акаша, надявам се малката вече да е добре и да нямате повече проблеми Hug Не им се връзвай на тези в Пирогов, те винаги са сопнати Tired
Естел, стихотворението е много готино Peace

Сега като споменахте, се сетих за тези неща. Не мога да разбера какво толкова се издразниха в Клюкарника, там има теми за какви ли не глупости, та аватарните им пречат.

# 35
  • Мнения: 4 569
"Банда на годината" се печели с организация на самата група, а не толкова с гласове отвън. Питайте лаковете Mr. Green
Ние сме около 30.
Ако организираната група е по - голяма от нас ...  Confused

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Организираш цялата рода да се регистрира и да гласува. Както казах- питайте лаковете Mr. Green

# 37
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
"Банда на годината" се печели с организация на самата група, а не толкова с гласове отвън. Питайте лаковете Mr. Green

Мда  Whistling Whistling Whistling Като се ема в предвид,че аз бях организирала полвиния рамантичен подфорум да гласува за британците + май имаше пратени и при бременните,лаковете изкараха невиждани гласове,дори си правиха фалшиви профили  Crazy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 00:00 от plami89

# 38
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Тез лакове много ли са като бройка? Дали ще можем да им се опрем?

Ааа, сега прочетох. Въй, въй! Борбата е била безмилостно жестока, а?

Стейси,  Hug.
Селен,
Скрит текст:
не бяха сопнати, а неадекватни. Тя една само, де, ама пък на другите организацията им куца.

# 39
  • Мнения: 796
сериозно ли е имало такава битка hahaha hahaha. Аз гласувах за вас, щото ви следях в кит  Mr. Green

# 40
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ми кака мислиш  Crazy Joy Joy Joy Joy До кръв се стигна чак  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Joy Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 30
То и аз гласувах тогава за британската тема, а тези от лаковете доста ме издразниха как действат. Битката тогава беше сериозна Crazy Ама тая година може да се пробваме, може пък да имаме късмет. Rolling Eyes
Акаша,
Скрит текст:
кофти, че сте попаднали на такава лекарка. От детските лекари там нямам впечатления, но от другите имам не особено приятни, наистина Пирогов си има доста недостатъци, но понякога няма къде другаде да отидеш. Важното е, че малката е добре Hug

# 42
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ехх, лаковете, лаковете Flutter Laughing
Какви времена бяха Mr. Green

# 43
  • Мнения: 150
Аз пък никога не чета в лаковата. Поглеждала съм веднъж дваж, ама нещо не ми се задържа интереса. Laughing То пък ще се окаже, че половината форум там пише. Laughing

# 44
  • Мнения: 30
Аз даже не съм я и отваряла лаковата тема, но покрай номинациите миналата година сигурно целия форум ги научи.

Общи условия

Активация на акаунт