Ясли в Пловдив? - 2

  • 76 336
  • 481
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Благодаря, Пупи. Днес си разпечатах заявлението, за първо желание за ясла имаме само 19 точки и не зная дали ще се класираме. За сега няма обявени свободни места, но така или иначе аз съм го пуснала за класирането месец май и се надявам, че ще стане. Иначе не ми се мисли. Така или иначе август месец се връщам на работа.

# 121
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 198
Колко е максималният брой точки?  newsm78

# 122
  • Мнения: 195
PETIA1975 в коя група сте били в Патиланци, моята дъщеря е в първа и съм изключително доволна от всички. Дори, когато имахме инцидентно връщане и в нейната група имаше варицела, в пета група лелите бяха и те страхотни

# 123
  • Мнения: 180
здравейте мами имам питане към вас
моя позната ми каза че може да звема бележка от общината за семеино положение и да я занеса в яслата и съм щяла да плащам половин такса (нямам брак с мъжа ми но детето ми е препознато от него )аз и казах това нещо но тя каза че и тя била така и вече 3 година си плаща половин такса знае ли някои нещо по този въпрос

# 124
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 198
здравейте мами имам питане към вас
моя позната ми каза че може да звема бележка от общината за семеино положение и да я занеса в яслата и съм щяла да плащам половин такса (нямам брак с мъжа ми но детето ми е препознато от него )аз и казах това нещо но тя каза че и тя била така и вече 3 година си плаща половин такса знае ли някои нещо по този въпрос
Подозирам,че е така,понеже ромките тук в махалата плащат по 25лв. на месец,а това е първото,което ги питат при подаване на документи.Мен също ме попитаха,но ние имаме брак. Wink

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 6 663
ние сме без брак, но детето е припознато от бащата и си плащаме цялата такса Peace

# 126
  • Мнения: 180
sweet_maniche и ние сме като вас за това питам
те  във яслите нищо не казвали на мен ми го каза на сестрами приятелка вика поинтересувайте се нищо не губите

# 127
  • Мнения: 1 477
И ние ще плащаме половин такса,но понеже имам по-голям син и той посещава детска градина.Още като бяхме в яслата ми казаха да взема бележка от ДГ.А моя приятелка нямат брак със съпруга и и си заплаща такса в пълен размер  Peace

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 273
Точно заради масовото не сключване на брак го направиха че щом е припознато детето си има баща. В акта за раждане трябва да пише баща неизвестен за да се води самотна майка.

# 129
  • Мнения: 81
Самотна майка, ако бащата е починал, или няма такъв в удостоверението за раждане.
Ние сега ще платим 50 лева и от другия месец сме на 25, понже тати е студент редовна форма на обучение.

# 130
  • Мнения: 15
Дъщеря ми ходеше в 3 група.И досега не иска и да чуе за "старата" градинка.
Дано при нас нещата да са били инцидентни и да няма други случай,като нашия.Много съжалявам,че не потърсих по-рано съдействие от директорката.Нямаше да се стига до там да хваща цистит #2gunfire
Пожелавам много весели моменти на всички малчовци в яслите

# 131
  • Мнения: 180
мами помагайте възможно ли е да съм объркала нещо при кандидатстването
Предпочитани ДЯ, ЦДГ и ОДЗ за класиране за прием № на
критериите по
Приложение
№2
желание наименование на детско
заведение
Детето посещава яслена
група в съответното
ОДЗ*/да,не/
Детето има брат/сестра
записан в съответното
детско заведение/да, не/
1 първо ОДЗ "Зора" - 6.00 точки Да - 1.00 точка Не 3.1, 3.2
2 второ ЦДГ "Албена" - 3.50
точки
Не Не 3.1, 3.2
3 трето ЦДГ "Деница" - 3.00
точки
Не Не 3.1, 3.2
4 четвърто ЦДГ "Малина" - 2.50
точки
Не Не 3.1, 3.2
5 пето ЦДГ "Осми март" - 2.00
точки
Не Не 3.1, 3.2

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Моля, кажете ми къде да видя какво е работното време на яслите - сега в 17,55 ми звънят - няма ли някой да вземе детето??? Мъжът ми минава винаги в 18 ч да я взима след работа, аз съм чела, че ясли и градини са до 19 ч. Като попитах госпожата по телефона не са ли до 19 ч., тя ми се развика, че как можело да не се научим тооооолкова време /от 3 месеца ходи на ясла/, че са до 18 ч и точно в 18 трябвало да си пуснат СОТ-а  #Cussing out

# 133
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Нашата е до 18:30  Peace

# 134
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 198
Нашата е до 18ч.,питах изрично.Има и обявено раб. време,но не съм му обърнала внимание. Peace

Общи условия

Активация на акаунт