Смешки от форума - 8

  • 67 851
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Цитат
според вас, дали е възможно да си накъдря косата със утвърждения и силата на мисълта   .
Много искам къдрава коса
и пак същата авторка :
Цитат
Е не може ли просто да си повтарям, иначе за какво са утвържденията, пък и ще се къдря с маша, да подсилвам ефекта.....
А и щом хората успяват от рак да се излекуват, аз защо да не успея да се накъдря   

# 16
  • София
  • Мнения: 5 658
Баааааассссссиииии  Shocked Аз пък искам дълги крака... дали ако почна да утвърждавам и визуализирам, ще ми пораснат краката? Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 11 128
 Joy

# 18
# 19
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Цитат
според вас, дали е възможно да си накъдря косата със утвърждения и силата на мисълта   .
Много искам къдрава коса
и пак същата авторка :
Цитат
Е не може ли просто да си повтарям, иначе за какво са утвържденията, пък и ще се къдря с маша, да подсилвам ефекта.....
А и щом хората успяват от рак да се излекуват, аз защо да не успея да се накъдря   
Joy Joy Joy
Ама е права! Щом дори рак се лекува със силата на мисълта, една коса ли няма да се накъдри  hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 2 052
Хайде да не съм само зяпач и аз.
Самата тема, от която цитирам, не е с хумористичен уклон, но не липсват и проблясъци:

Цитат
Казах само , че не желая да съм пъдар на спермата на съпруга си (...)

# 21
  • Мнения: 135

И не ми се прави на тия дето не ходят за Duracell веднъж седмично. Както прокълнах една колежка дето го дава много оборотна зарад големите си цици /а реално е пълна пръдня/ - "Ега ти дадат вибратор на въглища и баш когат ти стане най-кеф да тръчиш с кофата до мазето за още кюмюр!" #Cussing out #Cussing out Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Уби мЪ!!! Joy Joy Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 23 125
С какво те е убил? Мен лично - с неграмотното си писане. Можеше и да е смешно цитираното, ако го бях разбрала от първия път.  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 4 120
Цитат
Вървя си по пътя и хоп перо точно пред мен, излизам да пуша и на терасата хвърка от някъде си перце и си лети бавно-бавно набивайки се буквално пред очите ми. Влизам си в нас един ден и на земята до вратата на терасата гледам нещо ...   приближавам се и естествено какво да видя Laughing перце,поглеждам през прозореца  на работа и от външната страна се заплело едно сиво пухкаво перце,което вече цяла седмица си седи. Имаше вятър и то доста силен,който го вееше и дъжд валя, и още си е там.Днес отивам на работа и малко преди входа на сградата едно голямо лъскаво перо от гълъб.Отивам по-късно да пуша един фас на въздух и опааааааа.... пада ми на крака нещо хммм ....   newsm78 малко перце .Излизайки в обедна почивка точно пред входа слизам стъпалата и какво си мислите виждам........ТРИ СИВИ ПУХКАВИ ПЕРЦА,НО ТАКА ЗАЕДНО  СРАСНАЛИ,СЯКАШ НЯКОЙ ГИ Е ОТСКУБНАЛ ЗАЕДНО .Не знам дали успях да  обясня как изглеждаха точно,но в крайна сметка въпросът ми е КАК ДА ГО РАЗБИРАМ  ТОВА ?Освен,че вече  се усмихвам като  видя пера друго не ми хрумва. Та ще се радвам да чуя и Вие какво мислите или пък ако е чувал някой нещо подобно да сподели,че не знам вече  и аз. Wink Извинявам се,че се поотплеснах с писане ама спирам вече наистина Simple Smile Simple Smile  bouquet bowuu
   отговор
Цитат
прочети на първа страница за Ангелите и Ангелотерапията, перата са техни знаци

# 24
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
И какъв е знака? Че и ангелите си сменят перушината ли?  hahaha

# 25
  • Мнения: 3 736
Ангелотерапия?  Shocked

Баааааассссссиииии  Shocked Аз пък искам дълги крака... дали ако почна да утвърждавам и визуализирам, ще ми пораснат краката? Thinking

Внимавай да не ти пораснат ходилата обаче, много внимавай!  Naughty

Цитат
Доказано е, че цигарите вредят не само на бременните, ами и на небременните и даже на мъжете!

Преди някой да настръхне с "Ми вярно е!", пояснявам, че го пускам заради даже-то.  hahaha

# 26
  • София
  • Мнения: 5 658

Баааааассссссиииии  Shocked Аз пък искам дълги крака... дали ако почна да утвърждавам и визуализирам, ще ми пораснат краката? Thinking

Внимавай да не ти пораснат ходилата обаче, много внимавай!  Naughty

Само да не вземе да ми се накъдри косата, щото и без това е къдрава, не ща повече  Crossing Arms Трябва да се поинтересувам какви корекции могат да се постигат по този метод.

# 27
  • Мнения: 4 120
Ако обезкосмява трайно- казвайте, да помисля по темата.

# 28
  • Мнения: 2 052
Звездите ми го говорят как жената на ангела му е казала: ма както си решиш, да не съм ти пъдар на перата...и те така, безотговорна история.  Crossing Arms

# 29
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Баааааассссссиииии  Shocked Аз пък искам дълги крака... дали ако почна да утвърждавам и визуализирам, ще ми пораснат краката? Thinking
Eстествено!
Щом хората успяват да се излекуват от такива болести, ти за нЕкакви си крака се чудиш.
Утвърждаване му е майката!
Скрит текст:
( а какво значи туй)

Общи условия

Активация на акаунт