Смешки от форума - 8

  • 69 766
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
След като е нормално някой да стъпва в пазарската количка излиза, че също толкова нормално е и да стъпва с крака върху пейката (т.е. да седи на облегалката)...

По-добре така, защото по този начин пръднята отлита диретно в ефира, докато иначе се нагнетява в дъските на пейката и после отгоре може да се седнеш ти, особено ако дъските не са лакирани и порести. Аз поне предпочитам да седна на леко кална пейка, отколкото на напърдяна, и то от разни пияндурници - тийнеджъри, които нямат никаква култура на хранене, смесват несъвместими храни и съответно пръдните им са потресаващи.



Аз съвсем ще се откажа от пазаруването, може да видя някое дете в количка, и заради един укорителен поглед, майката да ме пребие в магазина.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 585
Цитат на:  link=topic=636400.msg23577133#msg23577133 date=1353231531
егати темата за шапчици всеки в къщи си решава какво да слга

това от тематата за шапчицата. hahaha

# 272
  • София
  • Мнения: 1 507
вече има още по интересни идеи в борбата с пушенето. Работата върви към концлагери и каторга.
http://www.dnes.bg/world/2012/11/15/ekspert-predloji-licenz-za-pushachite.173135

Ще взема пак да пропуша, само за да се сдобия с правото да ми пише на визитката "Лицензиран пушач".

Ама те не казват какво ще пише, може да пише "Лицензиран идиот".

# 273
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Цитат
Но за пола някак си бях напълно убедена.Сънувах, че е момиче още докато я правехме...

Ясно е какво има предвид, но все пак може да се приеме за двусмислица и да се прочете по забавния вариант. Grinning

# 274
  • Германия
  • Мнения: 1 094
Интересна анкета:

Цитат
Кой може да ме свържи с доставчик на детски дрехи?  (Гласуването приключва: Ср., 19 Дек. 2012, 11:03)
- какво да напиша тук?
- детски дрехи

Все още се чудя какво да отговоря. Хубавото е, че имам цял месец да обмислям.  Whistling

# 275
  • Мнения: 4 529
Интересна анкета:
Цитат
Кой може да ме свържи с доставчик на детски дрехи?  (Гласуването приключва: Ср., 19 Дек. 2012, 11:03)
- какво да напиша тук?
- детски дрехи

Все още се чудя какво да отговоря. Хубавото е, че имам цял месец да обмислям.  Whistling
Az гласувах с първото.  Mr. Green

# 276
  • София
  • Мнения: 12 614
Цитат
Освен това , схемата с въртенето на въглехидратите , си обръща мазнините в мускули и без спорт !

Уникално откритие на потребителка, за което би трябвало да я номинират за Нобелова награда.

# 277
  • София
  • Мнения: 5 717
Цитат
Освен това , схемата с въртенето на въглехидратите , си обръща мазнините в мускули и без спорт !

Уникално откритие на потребителка, за което би трябвало да я номинират за Нобелова награда.
Я, я, как става номера? Що латентен мускул има по мен, ум да ви зайде.

# 278
  • София
  • Мнения: 12 614
Цитат
Освен това , схемата с въртенето на въглехидратите , си обръща мазнините в мускули и без спорт !

Уникално откритие на потребителка, за което би трябвало да я номинират за Нобелова награда.
Я, я, как става номера? Що латентен мускул има по мен, ум да ви зайде.

Аз не знам, трябва да питаш въпросната персона - GigiBo  Joy
И на мен ми е интересно, щото отслабнах с много килограми пък нещо не съм станала като Ивет Лалова  Joy

# 279
  • Мнения: X
В темата за 90-дневната пак е станало весело.  hahaha

# 280
  • sofia
  • Мнения: 3 708
Цитат
Но за пола някак си бях напълно убедена.Сънувах, че е момиче още докато я правехме...

Ясно е какво има предвид, но все пак може да се приеме за двусмислица и да се прочете по забавния вариант. Grinning
Joy

# 281
  • София
  • Мнения: 12 614
Цитат
8 фурми- измити от глюкозата

Нов бисер от същия автор.

Обаче моля ви, просветете ме как става това нещо  Joy

# 282
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 077
Цитат
Освен това , схемата с въртенето на въглехидратите , си обръща мазнините в мускули и без спорт !

Уникално откритие на потребителка, за което би трябвало да я номинират за Нобелова награда.
Тая вечер няма да си легнем прости!!!  Joy hahaha

# 283
  • София
  • Мнения: 23 990
Малко да поизбутам темичката.
В темата за Биг Брадър си имаме една стихоплетка.  Grinning

Цитат:
Паднали са всички днес от клона
сред тях промъкнала се примадона,
коя ли е таз капризна личност
успяла да ги смае с нетипичност.

Половината заложиха на Сани
цял ден крие се под юргани,
иска всеки да и пази тишина
и не изпитва никаква вина.


Пацо изказа се много възмутен
"Тази не познава никой, даже мен,
и таксита и чистачки и метачки
знаят кой е гълъбовския ди Капри/о/".

Лилито бе съвсем категорична
"Пацко е примадоната ни лична,
от корицата на всяко списание
пръска простотия и очарование".

Дими се оказа завидно досетлив
"Стойка трябва да е този негатив,
нетърпимост към куче, котка има
ми що алергозан не взима?".

Една тризначка искрено призна
" Боби, Боби, той е по-така,
мисли си, че от нас е по-известен,
вири нос като печен див кестен".

Другата съвсем мисията провали
"Как кой, това сме ние, три сестри,
видя се как сме се променили,
пудри на "Ла Рош" сме си купили".

Подкосиха се на Стойка краката
идеше и да ги светне по главата
"Не бе хора, аз съм тази примадона,
от простотия ще изгладувате сезона".

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 1 196
И аз да се включа с нещо от темата за ББ
Цитат
стайна стая
има се предвид "тайна стая"

Общи условия

Активация на акаунт