Смешки от форума - 8

  • 69 766
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Е как какво?На  6 ясно какво.Проблема е на 7 ко-ши-ям.

# 346
  • Мнения: 2 704
Е как какво?На  6 ясно какво.Проблема е на 7 ко-ши-ям.

 Joy Joy Joy Joy

# 347
  • Мнения: 2 215
Душите и разлагащите се астрални тела на изядените от вас животни ще ви придружават през целия ви живот, за сведение.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сега вече сте осведомени и внимавайте какво ядете

# 348
  • Мнения: 16 286
Не и на рибите!!!Тях ги яжте най-спокойно! Whistling

# 349
  • Мнения: 2 930
След забележка за правопис:
Цитат
Това е едно нелогично и конфузно изменение на българския правопис, прието през 1945г.

И отговорът:
Цитат
Извинявай, не знаех, че си ходила на училище преди 1945-та. Мислех, че си млада жена.

# 350
  • Мнения: 4 627
Душите и разлагащите се астрални тела на изядените от вас животни ще ви придружават през целия ви живот, за сведение.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сега вече сте осведомени и внимавайте какво ядете

А аз се чудя какви са тези стада, дето са ме наобиколили  Laughing

# 351
  • Мнения: 9 455
Душите и разлагащите се астрални тела на изядените от вас животни ще ви придружават през целия ви живот, за сведение.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сега вече сте осведомени и внимавайте какво ядете

Начи, трудно ми е да си представя какво огромно стадо е наобиколило брат ми, който без месо не сяда.  Shocked Трябва да му дам линк към форума, да са информира своевременно и вземе някакво мерки, в края на краищата!
 Joy

# 352
  • Мнения: 2 930
Нова кампания: 
Цитат
Има ли дами, които ще ме подкрепят да променим името на този форум от "Клюкарник" на нещо, което не е натоварено с негативни смисли, примерно "Събеседник", "На кафенце", "На сладка приказка", "На теферич".

Аз съм за "На теферич". Нуждата от голямо поемане е очевидна. Mr. Green

# 353
  • Мнения: 4 115
 Gossip girls.

# 354
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Жив клюкарник си е.Защо да го променяме?

# 355
  • Мнения: 4 529
Последния цитат е от тема с потенциал - има втора подтема. Запишете докато е време.  Mr. Green

# 356
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Сега ще ме караш да я търся.

Бай дъ уей ,почти се задавих от подписа ти.Добре си се барнала.

# 357
  • Мнения: 2 930
Жив клюкарник си е.Защо да го променяме?
На авторката не й било приятно да я наричат клюкарка, затова.  Mr. Green Заявено точно преди да изклюкари, какво споделяли с нея мъжете за секса с жени, родили вагинално.

# 358
  • Мнения: 4 529
Моя грешка, забравих линка. Ето го http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=691902.0

Бай дъ уей ,почти се задавих от подписа ти.Добре си се барнала.
В подписа са мечтите, аватара е реалността.  Mr. Green
И аз много си го харесвам, кара ме да се усмихвам.

# 359
  • Мнения: 4 627
Моя грешка, забравих линка. Ето го http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=691902.0

Бай дъ уей ,почти се задавих от подписа ти.Добре си се барнала.
В подписа са мечтите, аватара е реалността.  Mr. Green
И аз много си го харесвам, кара ме да се усмихвам.

Наистина, и подписа, и аватара, и коментара към тях са страхотно попадения, и мен ме разсмяха Grinning

Общи условия

Активация на акаунт