Смешки от форума - 8

  • 69 766
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Имаше тема" С Минка подръка/между крака,отивам да родя".
 Може би не го предавам точно заглавието, но не ми се търси линк.

# 376
  • Мнения: 2 127
Съжалявам за спама, но коя е Минка?... Rolling Eyes

# 377
  • Мнения: 3 782
Четири поста преди твоя е обяснено.  Laughing

# 378
  • Мнения: 2 127
Ух... не, много съм заблеяна днес, във втора тема ми се случва вече Laughing Благодаря!
Ще взема да се самономинирам в темата за муните...

# 379
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Ама те, отчетничките, тази Минка ли имат предвид (на Кънчо любимата) като ги съчиняват тези заглавия или някоя друга? Щото не ми се връзва смислово... Rolling Eyes

# 380
  • Мнения: 10 545
От августинките /ба, как тъпо звучи/ дойде Минката като нарицателно на женски полови органи. А предполагам пък Минка, дойде от нинджа с М. Та, баш нея си я имат предвид дамите.

# 381
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Е, хубу де, как може женския полов орган да се "бори със слузесто ако, звучни сополи"? Туй ме хвърля в размисъл... Thinking

# 382
  • Мнения: 10 545
Питайте ги тях.

# 383
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159

А, да, да заподскачат пак. Laughing

# 384
  • Мнения: 2 704
Това заглавие на тема ме уби!

Минка се бори със слузесто ако, звучни сополи, а АВГУСТинчета са здрави тополи     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=691761.msg23756919;topicseen#new

Е гати! В потрес съм! Shocked
Как ги "раждат" такива"............
Тва и с опрян пистолет в главата не мога го измъдря Whistling


# 385
  • София
  • Мнения: 2 159
Явно имаме духовно израстване на лирическия
герой - Минка вече е символ на грижовната майка,
но нека ги оставим на мира, защото не ми се ще
пак цялата отчетна тема да се изсипе тук и да
започне отново войната.
Хората си имат традиции:

Цитат
п.с. слагайте от време на време в заглавието "Минка"(т.е. оная ни работа) - да продължите традицията!  Mr. Green Mr. Green Hug

Иначе при ноемврийките Минка си има и приятел:

Цитат
Минка и Минчо се трудят до зори-нека им платим аванс с тест с 2 черти - тема 119

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 15:32 от Sophia L.

# 386
  • на кого му пука
  • Мнения: 919

Как ги "раждат" такива"............
Тва и с опрян пистолет в главата не мога го измъдря Whistling


И слава богу.За тях важно е да има римува някакси.Може да им предложим за следващо заглавие
"Ако има рима,удари ма..."

# 387
  • София
  • Мнения: 1 762
На 44 години съм, не мога да си нарека ваджайната Минка   Joy Моя приятелка я нарича "сладката".
Затворете очи и кажете: дреме ми на сладката  Joy Къде къде  по- лирично звучи  Joy

# 388
  • Мнения: 2 704
Цитат
Цитат на: Sophia L. в 07 Декември 2012, 15:26:00
Явно имаме духовно израстване на лирическия
герой - Минка вече е символ на грижовната майка,

Цитат
п.с. слагайте от време на време в заглавието "Минка"(т.е. оная ни работа) - да продължите традицията!  Mr. Green Mr. Green Hug

Иначе в една друга тема Минка си има и приятел:

Цитат
Минка и Минчо се трудят до зори-нека им платим аванс с тест с 2 черти - тема 119


Много извратено ,колеги! Много!
 Mr. Green

# 389
  • София
  • Мнения: 2 159

Много извратено ,колеги! Много!
 Mr. Green

Минкино-поетично-лирично извратено.

Общи условия

Активация на акаунт