Пожелания за бебе - нещо нестандартно

  • 100 465
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте,

тъй като в събота ми предстои едно гости, бебето на нашите кумци става на 40 дни, та исках освен традиционния подарък да напиша и пожелание на специално изработена картичка.

Забелязала съм, че при такива поводи всеки подарява играчка, която после изобщо не се помни, затова освен нея исках нещо за спомен. Рових се, но не открих нищо което да ме грабне. Молбата ми е ако имате предложения за подобно послания или пожелания (различно от да е живо и здраво) да ги споделите.   bouquet

Дори и някой за вашето дете да е написал нещо нестандартно, в рими или каквото ви хрумне.

Благодаря предварително  Flowers Bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 650
Аз съм много зле в измислянето на пожелания (за какъвто и да е повод), но ще ми е интересно да прочета, тези на които им се отдава, какво ще измислят  Wink
Това беше нещо като запис  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 216
Хубаво стихотворение...
Мисля, че каквото и да напишеш, стига да не е клише и да идва от сърцето ти, ще е прекрасно Peace

# 3
  • Мнения: 1 897
Много хубав подарък ще е,на синът ми за първия РД,му направих картичка със писмо като стихче,защото си мисля,че една играчка,която най-вероятно ще се счупи и изхвърли,няма да е такъв скъп подарък.Ето ти няколко предложения:
http://superpodaraci.mymall.bg/pages/%D0%9F%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0 … %D0%91%D0%95.html
http://superpodaraci.mymall.bg/pages/%D0%9F%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0 … %D0%91%D0%95.html

# 4
  • Мнения: 87
Това е стихотворението, което съчинихме и по точно съчиниха за мен Simple Smile)))

Честит празник, С*****я!
Да станеш бебе-фурия,
да се смееш, да играеш и да правиш бели
още от ранни зори.

Да караш „големите” след теб да тичат
и всеки ден да казват колко те обичат.
Здрава и щастлива бъди
в детството си ти.

Нека да си гордостта на тати и мама,
и като порастнеш голяма.
Да насълзяваш техните очи,
от радост колко прелестна си ти.

Прекрасно е според мен.

Ако темата се е изчерпала може вече да се заключи.

# 5
  • Мнения: 6
На мен лично ето това много ми харесва

Древните мъдреци са казали нещо много вярно:
Когато едно бебе се ражда, с него се ражда любовта и една ярка светлина на надежда.
Днес се роди вашето мило бебче и искам да ви пожелая на цялото семейство много здраве, любов и светлина по пътя на бъдещето!

взето е от този сайт с пожелания http://pojelaniq-bg.net/pojelaniq-za-bebe.html може да разгледаш и други такива, но аз мога да те посъветвам да комбинираш няколко и така ще получиш наистина нестандартно пожелание за бебе

# 6
  • Мнения: 456
Мамчета,помагайте и на ,мен с  някое поздравче за  бебе на 40 дена

# 7
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
За момиченце:

Голяма тя да порасте –
красива, нежна и щастлива,
да бъде много талантлива,
да радва всички с своя смях
и изобилие от надежда
да вдъхва всекиму –
когато я поглежда.


За момченце:

Да е здрав като гранит,
да е силен, гласовит,
да е весел и щастлив,
да е много работлив.
Да ви радва от сърце –
малкото добро момче!


Най-добрите пожелания са казаните от сърце !

Общи условия

Активация на акаунт