Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 5 262

Аз нямам проблеми да си призная, имам проблеми да си спомня  Joy Joy Joy
Мила.. бях в Класик, така е .. с Милето, Кари и една камара народ. Просто сега от както съм бременна забравям всичко. Притесних се, че фазата става по-тежка  Hug Hug Hug

Коригирам се... добре, че е ФБ  Hug Hug Hug Нямаше да се сетя иначе... ама не беше ли с друг ник тогава?

# 631
  • Мнения: 0
И като капак да кажа и аз за направленията :Редът е: 1-во- обикновено за консултация , за потвърждаване на бременността(задължително е преди 9-ката); 2-ро номер 9 за наблюдаване по майчино здравеопазване , и както вече беше писано за смяна на лекар по номер 9 е номер 11 -смяната може да се направи във всеки един момент без да давате обяснения на личния лекар, аз съм сменяла , важното е да успеете да си вземете всички документи от предния като картон и ако имате вече пуснати изследвания- аз минах с номера че се местя в друг град , всъщност пратих ММ  за да бъде по-убедителен и рязък.., има вариант да не ви ги дадат , тук не знам как се процедира..
И сега да се оплача , че докато казах в предният си пост че всичко ми е наред и хоп тъмно кафяво зацапване , прескочих до лекарката и ме гледа на 4D , всичко е наред няма отлепване , няма видими полипи , нама нищо , и как така не знам а предният ми преглед беше в понеделник и бебето днес беше пораснало хем са минали 4 дни само,  и отново съм на лежащ режим и пълна програма от лекарства за задържане..

# 632
  • Мнения: 4
rosalinda 86  аз мисля че най-лесно ще ти е да намериш телефон на "Ева"-та и да си попиташ на място.Още повече личната ти тр. да знае какви са тези номера.Заплата взема за тази работа.Ако не е наясно,ами първо нея сменяй после другото.
Аз съм си Сливенско чедо и имам познати в Ева-та.Много е хвалена тази болница.Има доста мами от Бургас и тук от Стара Загора , които ходят тама да раждат.
Ама аз нали си имам свеки акушерка срамота да ида при мама да си раждам,нищо че живеят на 200 метра от болницата.
Също тако си мисля е не проблем да се следиш в Ямбол при някои лекар на когото имаш доверие и като напреднеш да идеш само на 2-3 прегледа до Сливен за да си говориш с тях.Тене са далеч градовете ама си е разход все пак.

От Соли и споменатото лекарство не разбирам.

Хайде кротко с хормона моля.Ако тук момичетата бяха приятели и се познаваха ,ами те щяха да си се виждат по кафетата ,а не да си драскат ей тука на с нас "провинциалистките". Crazy Crazy

Айде сега да има нова тема за сръдни.Който не разбира от майтапи да не чете,да си прескача постовете.

# 633
  • в пералнята
  • Мнения: 1 061
Невероятка, не ти се сърдя, просто ти споменавам другите възможности. След като 1 отговор не ти е достатъчен по даден въпрос и другите нямат информация, можеш да погледнеш във въпросната тема. Има и търсачка за подпомагане на процеса. Но и ти не се сърди.  Hug


Като сме на темата за срещи, ние ще си направим ли някоя срещичка.
Ще е много яко - като някоя секта от пред АГ кабинета.  Joy

# 634
  • София
  • Мнения: 5 262

Архи, ти обмисли да ходим на йога за бремени така и така сме Младостки  Mr. Green Па после за среши мисли  Twisted Evil

# 635
  • София
  • Мнения: 4 884
Аня,мила HugЗа мен е чест и привилегия,че се познаваме Heart Eyes

И аз съм била на среща в пицария Класик преди 4 години,явно и аз познавам Рейни Thinking

А тия Шуслерови ли ,Шустелерови соли ли,какви са,честно ви казвам ми излязоха като мазол на ухото и даже ги пуснах на търсачка да видя за какво иде реч Laughing

А иначе сериозно,по повод някой избухвания на момичета в темата,моля ви,все пак ние не сме Софсправка и не може за всяко нещо да даваме инфо,още повече ако е коментирано преди 2 страници PeaceАз например първо изчитам всичко изписано до момента и след това се включвам с коментар или въпрос,все пак сме на един хал и е твърде вероятно някоя мама преди мен да е питала същото Rolling Eyes

# 636
  • Мнения: 2
Невероятка, не ти се сърдя, просто ти споменавам другите възможности. След като 1 отговор не ти е достатъчен по даден въпрос и другите нямат информация, можеш да погледнеш във въпросната тема. Има и търсачка за подпомагане на процеса. Но и ти не се сърди.  Hug


Като сме на темата за срещи, ние ще си направим ли някоя срещичка.
Ще е много яко - като някоя секта от пред АГ кабинета.  Joy

 Hug В първия момент ми стана малко кофти, но ми мина... Blush Вече си намерих темички и започвам да ги чета. Просто в началото не се сетих да потърся...  Rolling Eyes Втори ден ме боли главата и съм изтъпяла съвсем хахах  Laughing

# 637
  • Мнения: 1 334
Тъкмо Neveroqtka ме подсети за главоболието.В понеделник ще ходя на преглед и задължително ще попитам лекаря какво мога да пия при силно главоболие.Аз веднъж ви се бях оплакала.Парацетамола е "мижи да те лажем" за този проблем според мен.Съответно за какво да се блъскам с препарат, който не действа.Аз винаги съм пила силни лекарства като ме боли глава.Явно съм привикнала да не ми действат леки препарати.

rainy, не се оправдавай с бременността.И аз съм бременна, ама паметта ми е бетон Laughing Laughing

# 638
  • Мнения: 261
rosalinda 86  аз мисля че най-лесно ще ти е да намериш телефон на "Ева"-та и да си попиташ на място.Още повече личната ти тр. да знае какви са тези номера.Заплата взема за тази работа.Ако не е наясно,ами първо нея сменяй после другото.
Аз съм си Сливенско чедо и имам познати в Ева-та.Много е хвалена тази болница.Има доста мами от Бургас и тук от Стара Загора , които ходят тама да раждат.
Ама аз нали си имам свеки акушерка срамота да ида при мама да си раждам,нищо че живеят на 200 метра от болницата.
Също тако си мисля е не проблем да се следиш в Ямбол при някои лекар на когото имаш доверие и като напреднеш да идеш само на 2-3 прегледа до Сливен за да си говориш с тях.Тене са далеч градовете ама си е разход все пак.

От Соли и споменатото лекарство не разбирам.

Хайде кротко с хормона моля.Ако тук момичетата бяха приятели и се познаваха ,ами те щяха да си се виждат по кафетата ,а не да си драскат ей тука на с нас "провинциалистките". Crazy Crazy

Айде сега да има нова тема за сръдни.Който не разбира от майтапи да не чете,да си прескача постовете.

Да, аз вече съм решила и при кои доктор ще съм там. Просто ми трябваше номера на направлението, което трябва да си взема за там. Да, разход е, но тук в Ямбол смених вече няколко лекарки от който първата ме "бърка" и получих кървене, следващата нищо не обяснява и иска пари само и съм много разочарована от тук и за това реших направо да се запиша в Сливен тъка и тъка реших там да раждам  Rolling Eyes

# 639
  • София
  • Мнения: 5 262

Рейни е известна, Рейни е известнааааа... я колко народ я познавал  bowuu bowuu bowuu
Освен всичко ме е хванала петъчната лига.. или по-скоро, от както навън е слънчево и на мен ми е едно такова слънчево в душата  Heart Eyes

Аня, не се шегувам, откакто забременях и трябва да си записвам. Аз съм се оплаквала (в Искам бебе), че тръгвам да правя нещо, забравям.. и после рев  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Хормони.. ама забравям наистина....

А че не се сетих- разрешавам риатуално да ме напляскате, ама по-лекичко, че все пак съм бременна  Mr. Green

# 640
  • Мнения: 5

Аз нямам проблеми да си призная, имам проблеми да си спомня  Joy Joy Joy

Ох, направо ще ме убиете с Архинора днес...честно!  Joy omm  Grinning
А тия Шуслерови ли ,Шустелерови соли ли,какви са,честно ви казвам ми излязоха като мазол на ухото и даже ги пуснах на търсачка да видя за какво иде реч Laughing
И аз, даже се замислих дали да не си купя Simple Smile

# 641
  • Мнения: 173
По повод забравянето и това дали съм оглупяла, давам пример да ми се посмеете- първо забравих чешмата на банята два дни подред да си тече, докато съм на работа и ММ каза, че бременна ама ще ме пляска вече  Party Wink , после готвейки изсипах боклуците в кутията със сметана и изобщо не се усетих , че е пълна.

# 642
  • София
  • Мнения: 4 884
Аня,за главоболието може при тежки случаи да взимаш ацефеин,защото основни съставки са му позволениете при бременност парацетамол и аспирин,има малко кодеинче,но за еднократно плозване нищо няма да стане.Много по-добър вариант от лекарства на основата на аналгин(който е доста НЕпрепоръчителен),както и всякакви ибупрофени!Аз по принцип съм с много чести главоболия,но откакто съм бременна имах 2 случая само на силни такива и невероятно,но факт,ми минаха от парацетамол.Преди това лекарство въобще не го броях за съществуващо Thinking

# 643
  • в пералнята
  • Мнения: 1 061
Аня, за главоболието на мен също ми казаха парацетамол. Аз хич не го обичам, ама като се наложи... Трябва да знаеш, че трябва да избягваш аналгитиците.
Невероятка, съжалявам, че бях по-рязка, най-малко момичетата от форума искам да обиждам. То ако не беше този форум, при мен нямаше и бременност да има.
Рейнчо, и на йога ще ходим, и ще си записваме заедно. Че и аз като теб - вятър ме вее на бяла кобила. Толкова съм разконцентрирана и отвеяна, а нямам идея защо.

Ама момичета, и среща ще направим, ама нека ни пораснат малко тумбаците, за да сме по-странна гледка.

# 644
  • Мнения: 4
 И на мен ми е лигавооооо  Laughing Направо нямам търпение да дойде мъжът ми и ще го побъркам  Mr. Green
 Рейни, чувствай се леко понапляскана от мен  smile3534 nanina_87_ явно ще си я пляска мъжът й  Sunglasses
 С този сух режим нищо чудно и на садо-махозъм да ме избие  Embarassed  hahaha

Последна редакция: пт, 19 окт 2012, 16:15 от Анум

Общи условия

Активация на акаунт