Arrow / Стрелата - Нов сериал по CW

  • 33 693
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 921
Аа, слагайте си в спойлер, аз какво ще правя цял ден ако не влизам Grinning

# 691
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ама вие си коментирайте, аз няма да влизам до довечера, за да не се спойлирам. Peace  Само без въпроси не гледаме ли, че ми става криво - искам и аз да гледам, ама нъцки.  Crossing Arms Като се прибера от работа тогава.  Crossing Arms
Мрън! Оплаках се!

+1 Искам и аз да гледам,но не мога и не искам да се облъча с предварителна информация пък  Crossing Arms

# 692
  • Мнения: 9 095
ох..


Скрит текст:
Тати, Тати, Тати Crazy само това мога да кажа! в крайна сметка най- накрая се разбра, че Тати е оставил тефтера попълнен и Тати наистина е умрял, бадева нищихме 50 страници /тъй де 2-3, другото са снимки и въздишки по 'Теча/ hahaha много, много готин Томи, ма много, много, голям симпатяга е и с Лорал много са сладки, абе тя Кейти с кого ли не е сладка..хубавото си е хубаво да му се незнае...Тея бях сигурна че си е въобразила глупости, но ми хареса че бързо се разреши ситуацията. Накрая сцената с Мама беше невероятна, имам странното чувство че е в списъка затова не й казва нищо...или е част от плана незнам...

Розе, хубаво каза за хляба- въобще изключих че днес е делничен ден, моя Сюжет си е вкъщи и даже ми купи милинки за закуска и направо блажен четвъртък Heart Eyes друг път ще внимавам с коментарите hahaha ама и като съм свикнала в дневниковата тема от рано рано да се почват коментарите Crazy

# 693
  • София
  • Мнения: 3 581
Амидала, малко със закъснение: Честита годишнина  bouquet. Да се похвалиш и на 50-тата годишнина от сватбата, ние пак ще сме тук. Е, пред блока ще сме по-често, със семките ( ако сме си взели ченетата де), но пак ще си пишем Mr. Green
Малката взе че ми нагриза захранващия кабел на лаптопа и не можах по-рано да се включва, че ми угасна батерията. И търчах да купя нов Peace

Серията сега я тегля, по-късно ще гледам

# 694
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Ало, бабите на пейката, я вижте тука:

Да съ пукат душманите, я какви сме убавици!  Flutter


Ей ме мене - тегля поредната серийка от 145 сезон:

налудният ми ентусиазиран поглед говори много, нали?  Mr. Green

# 695
  • София
  • Мнения: 3 581
Розе, не мога да те позная на първата снимка. Ти си тая с мустаците, нали hahaha

# 696
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Не, аз съм тая, дето си държи носа - плача от умиление при спомена за младите Оливърови години  Mr. Green

# 697
# 698
  • Мнения: 9 095
Розе, спокойно, дотогава що Оливъровци ще се навъдят, по списък ще ги обсъждаме hahaha

# 699
  • София
  • Мнения: 6 219
Начи първо! Аз съм оная дет се хили кат зелка!
Второ! Розей, много тий ретро компютера. Аз мисля да съм с таблет по онуй време.
трето! не съм гледала... чааааак в неделя, ама вие си говорете, не ми пречите...


Аааа, сетих се още нещо: Теди, някой вече имаме списъци (тук потребителят се изчервява)

# 700
  • Мнения: 9 095
като ще се показваме- аз съм оная с кецките и бастунЯ Flutter


Ване, много съжалявам че ще гледаш чак в неделя- епизода е много добър Peace като правиш списък поне бъди прилежна- със снимков материал и видео архив, че на стари години ще изкуфеем и ще сме ги изпозабравили половината Wink

аз днес упорито седях и размишлявах що няма Дзвер по торентите ooooh! голямо съм пате ooooh! тъй де...

# 701
  • София
  • Мнения: 6 219
ааа, няма, няма! Форумът всичко помни! ако ти е кеф надникни в брита и американа, там сме много гостоприемни Simple Smile

# 702
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аааа, сетих се още нещо: Теди, някой вече имаме списъци (тук потребителят се изчервява)

Тъй,тъй няма нужда да се изчервяваш,тука сме все свърхнагли  Mr. Green Joy Joy Joy

ааа, няма, няма! Форумът всичко помни! ако ти е кеф надникни в брита и американа, там сме много гостоприемни Simple Smile

bowuu bowuu bowuu bowuu

# 703
  • Мнения: 9 095
моля ти се, четох ви една вечер- свят ми се зави Laughing докато установя кой на кого е Crazy като почнат почивките на сериалите трябва да понаваксам с още камара шоута и филми, да видим дали ще ми се получи, тогава ще мога да се включвам активно, сега изоставам- Тюдорите още не съм догледала, Свръх-а ме е срам да кажа че още съм на 1ви сезон...сега обещах да се запозная с творчеството на Пратчет обаче, което винаги ми е било доста далечно, та съм се зачела Embarassed бе и мойта е сложна Laughing

# 704
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да кажа,че изгледах туко що  Crazy
Само ще кажа,че Сюжета,тоя път пак не се съблича  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Скрит текст:
Тати,ме изненада определено,за тефтера някой каза,че е с такова мастило,което при нагряване се открива  Peace Мама и Оливър бяха мила гледка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Теди,ако си амбициозна бързо ще ни настигнеш  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Аз от един започнат сериал,а виж ме сега минимум 20 за в момента  Crazy Crazy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт