Arrow / Стрелата - Нов сериал по CW

  • 33 698
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 74
Да кажа,че изгледах туко що  Crazy
Само ще кажа,че Сюжета,тоя път пак не се съблича  #Cussing out #Cussing out #Cussing out


А вече нахални стават. Предлагам да протестираме. Какво е това безобразие, толкова епизоди без да видим как Сюжета тренира разсъблечен?!?!

# 706
  • Мнения: 0
сега обещах да се запозная с творчеството на Пратчет обаче, което винаги ми е било доста далечно, та съм се зачела Embarassed бе и мойта е сложна Laughing
Теди,
Скрит текст:
аз Пратчет го четох докато бях студентка и горещо ти го препоръчвам. Голям смях е, но започни първо със историите от света на диска и след това другите му книги.

# 707
  • София
  • Мнения: 6 219
Теди, няма страшно има списъци на териториите. Повече се забавляваме. Няма минимум знания, с който трябва да се влезе. Важното е да е забавно и пишем за всичко, свързано с брит културата. И да, Пратчет е много як, заедно с Адамс!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 9 095
е голям мерак да го събличате момчето Laughing то иска малко талант да покаже, вие гол та гол!


Мири, много ми е трудно да се концентрирам и да ти прочета мнението след като ти видя аватара...разсейващо е...иначе

Скрит текст:
сега съм взела Въоръжени мъже- рових, рових, не успях да намеря критерий по който да определя коя книга е по- добра и това хванах, всеки казва че веднъж прочетеш ли нещо оставаш фен до край, но ще си прочета другите две книги преди това и Тери ще е за десерт Laughing

Ване, да не настъпя нечия територия се притеснявам аз, не че нещо hahaha знам ли какви ревниви пазителки може да се окажете Joy и в духа на темата да питам- Адамс, кой Адамс?

# 709
  • София
  • Мнения: 6 219
Ма как кой Адамс! Дъглас!!!!! Пътеводителя!

# 710
  • Мнения: 9 095
Ма как кой Адамс! Дъглас!!!!! Пътеводителя!

ооооооооооооо чакай де, тепърва навлизам в жанра Joy даже не съм сигурна, че ще бъда толкова запленена, макар че Сюжета ми е напълно убеден, че това е единствената литература която си струва да се чете, цитирам "Какви са тия вампири и простотии?" Laughing тъй де- до Пътеводителя ще ми трябва повечко време Blush


Миличка, забравих да ти кажа

Скрит текст:
той си тренира, поразсъблечен, ама за кратко Laughing

# 711
  • Мнения: 74
Теди, видях го вече  Mr. Green Heart Eyes.

Епизода ми хареса, но ще изчакам всички да го гледате и да го гледате и да го обсъдим заедно.

# 712
  • гр. София
  • Мнения: 2 539
Изгледах.

Скрит текст:
Ура! Знаех си, че така ще стане с тюфтеря - че е писан с невидимо мастило и при нагряване ще проличи  Grinning
Иначе в епизода имаше два доста недомислени момента. Първо, при първия обир на банката дойдоха обикновени полицаи. В такива случаи се пращат специални части, например SWAT, а не редови полицейски служители. Второ, при третия обир, когато умря бащата на крадливото семейство, Оли като се надвеси над него си свали качулката. Доста недомислено предвид многото камери в банката.
Доволна съм обаче, че видях Кайл Шмид, макар и в епизодична роля. Той си ми е слабост от "Кръвни връзки"  Grinning
Чакам с нетърпение развитието на историята и повече ретроспективни кадри от острова.

# 713
  • Мнения: 111
Здравейте   bouquet
Надявам се приемате нови фенове на сериалчето.....силно начало много ми допадна надявам се само да не стане поредната блюдкава история....
Поздрави!

# 714
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 106
И аз изгледах серията. Доволна съм от присъствието на Том. Колкото до тефтера - как пък от водата не се деформира поне маааалко. Whistling Когато Оли си свали качулката в банката и аз това си помислих - много камери, пак ще го пипнат.

# 715
  • София
  • Мнения: 6 219
Гледал, харесал, доволен.
Признавам си, обаче, че пак проспах някакви минути.

# 716
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 106
Гледал, харесал, доволен.
Признавам си, обаче, че пак проспах някакви минути.

Надали тези минути включват тренировката на Оли  Whistling

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 19:33 от Miriel

# 717
  • София
  • Мнения: 6 219
а, не, не! тях ги гледах... лиготочих...
но вече съм 100% убедена, че актьорът ме кефи от врата надолу. хич не ми е ок в лицето. хубав е, ама толкоз.

# 718
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Целия ми е ок  Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 719
  • София
  • Мнения: 6 219
дръж си го! заедно със Стефан. знам, че ще се грижиш добре за тях.

Общи условия

Активация на акаунт