Бебеправене Тема 15 - Есенно чудо за лятна радост!

  • 18 679
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 973
Добре дошла и дано не се задържиш дълго в тази тема   bouquet

# 676
  • София
  • Мнения: 8 131
Добре дошла и от мен. Simple Smile
Аз започвам да подготвям следващата тема, да съм готова, когато и дойде времето. Може и още днес да е. Simple Smile

# 677
  • Мнения: 1 056
Мерси, аз съм нова и тепърва ще се ориентирам как се правят тези подписи и тн... сега изчезвам, че мъжо си идва ииии не бива да ме вижда къде чета, все пак подготвям грандиозната изненада ии не искам да се издъня...   bouquet

# 678
  • Мнения: 630
principessa_m-Добре дошла и бързо да си "отишла"   bouquet

Весе- нещо ПМС ?

# 679
  • Мнения: 2 965
Добре дошла Принчипеса. Hug

Весе, добре е да я подготвяш новата темичка.  Peace
Илюжън, дано сте хванали яйцето и да ти се сбъдне мечтата за юлско бебенце.  Hug И аз искам много лятно бебче.  Grinning
Ивелинче, чакаме те с добри новини! Тест кога мислиш да правиш или да изчакаш закъснение първо. Хайде дано повлечеш крак в тема 16.  :pray:16 е хубаво число, на тая дата сключихме брак!  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 630
Дани- утре , ако не дойде , в понеделник ще пробвам с тест, ама утре ще се види, засега единствено по-големи гърди.

Ти към средата на седмицата ли беше?

# 681
  • Мнения: 2 965
Дани- утре , ако не дойде , в понеделник ще пробвам с тест, ама утре ще се види, засега единствено по-големи гърди.

Ти към средата на седмицата ли беше?

Да, в сряда е 30-я ден.

# 682
  • София
  • Мнения: 8 131
Имам си леки ПМС, но са по-малко от вчера. Много странно. Даже и гърдите не ме болят толкова. Дано прогестеронът в понеделник излезе добър. А и да не е, той поне лесно се повлиява.
Илюжънчето май е по-назад от мен даже.
Чакаме вас, Дани и Ивето да се похвалите първо.

# 683
  • Мнения: 1 672
Здравейте и от мен  Hug
стигнахме до 20-то число,което означава че скоро ще има доста новини от тестчетата.
Да си пожелаем да са само с по две чертички и през лятото   stork-girl stork-boy да ни донесе по едно пухкаво бебоче  1stroller

и добре дошла на principessa_m


# 684
  • Мнения: 630
Оо дай боже! Хубавото е, че този месец някак съм подготвена и за двете опции пък каквото покаже!
Имам по-скоро добро предчувствие, но кой ли го няма:)))

# 685
  • Мнения: 1 672
аз честно казано до преди 1 седмица нямах толкова надежди,по-скоро клонях към това,че това не е моя месец,но сега надеждата ми се е завърнала и си стискам сама палчета  Praynig ,стискам и за всички вас,защото всички сме тук по една и съща причина.Прегръщам ви силно всички  Hug,така мисля че ще сме по-силни

# 686
  • Мнения: 630
Успех Силве!

# 687
  • Мнения: 243
Стискам  палци на ИВЕЛИНА и ДАНИ и всички НЕ чакащи....Дано да започнем новата тема с ++++тестчета.Аз не меря, не смятам ,дори опити не правим. .Оставих се на течението този месец, искам малко да си почина психически, че доста се натоварих последните няколко месеца.От другия месец ще тръпна заедно с вас. Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 8 131
Подготвям темата, да знаете. Ще чакаме две черти още в първите страници!

# 689
  • Мнения: 2 965
Подготвям темата, да знаете. Ще чакаме две черти още в първите страници!

Дано да има наистина много EFP в новата тема.  Praynig

Веси, сложи и момичешки снимки пак. Wink Ако не е проблем.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт