Бебеправене Тема 15 - Есенно чудо за лятна радост!

  • 18 687
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 99
Стискам палци на всички нечакащи, аз да се отчета в старата тема, дано в новата ми върви по-добре - при мен лелката не само, че дойде, ами и подрани8-9дни, дойде ми на 20-тият ден.  Sad
От другият месец сигурно ще пробвам с  тестове за овулация, да видя там как стоят нещата!

# 691
  • Мнения: 718
Добре дошла на Princess и от мен и по бързо да се насочва към друга тема LaughingИве стискам ти и на краката палци дано да те подмине М за следващите 270 дни, Дани на теб също друг кой е около вас Laughing Laughing Laughing

# 692
  • София
  • Мнения: 8 131
Подготвям темата, да знаете. Ще чакаме две черти още в първите страници!

Дано да има наистина много EFP в новата тема.  Praynig

Веси, сложи и момичешки снимки пак. Wink Ако не е проблем.  Laughing
Ще има, ще има за всички. Не се тревожете. Simple Smile Вие само извадете положителните тестчета!

# 693
  • Мнения: 2 965
Добро утро момичета!  Hug Май днес аз съм най-ранобудната! Ама си имам едно детенце, толкова ранобудно, че няма докъде. Вместо да спи, той става рано! Laughing
Приятен ден на всички!  bouquet

# 694
  • Мнения: 718
А не е  Laughing Laughing Laughing аз съм от 7  часа на компа Laughing вече няколко дни сутрин ставам рано спи ми се а не мога да спя.Направо ми иде да се гръмна сега ще правя палачинки че в неделя при нас е традиция Laughing

# 695
  • Мнения: 434
Да, вече си мисля, че всичко е ок, просто по-бързо ми се случват нещата там долу  Crazy
Но преди се бях притеснила, все пак всички жени около мен са с горе долу редовен цикъл, а аз бърза бърза, и реших да питам доки. Нали затова си плащаме. Ама явно не съм попаднала на правилната, нищо де, надявам се пораженията да не са големи  Wink
Винаги съм била с цикъл 24-25 дни,никой лекар не ми го отчел като проблем.Едва сега като взе да намаля като количество на течението и едно зацапване преди МЦ едва тогава denis и моята лекарка го отчетоха като проблем,който най-вероятно ще трябва да се лекува.
Но ако оплакването ти е,че е по-къс като дни,но редовен ,изобщо няма смисъл да се притесняваш ,аз имам едно дете с такъв кратък цикъл!  bouquet Успех! Simple Smile

Искам да попитам,ако си взема направление от личната дали ще поеме УЗ (ФМ) и най-вероятно последвалите изследвания на хормони или нито едното,нито др.се поема от ЗК?Да не се разхождам напразно и да чакам 2 часа пред кабинета на ЛК!

Гледах,че сте коментирали Ову Тестовете,точно и аз вчера си поръчах 50+5 за бременност за 22 лв.от Ebay! Peace

Последна редакция: нд, 21 окт 2012, 10:13 от -Bibo-

# 696
  • София
  • Мнения: 973
Добро утро и от мен  Hug Как сте днес в това хубаво неделно време? Аз се събудих със запушен нос и ми идва да се гръмна  ooooh! само да не е някоя гадна настинка, че  #Cussing out уж витамини пия, не съм стояла на студено или на течение... направо не си го обяснявам, но може и да не съм усетила кога съм истинала, знае ли човек в това променливо време!
Надявам се вие да сте добре, чакам да се събудите и да кажете добрите новини   bouquet

# 697
  • Мнения: 718
Трябва Ивето да ни зарадва че иначе тази темичка ще я приключим без  EFP.

# 698
  • София
  • Мнения: 973
Не е без, Нелка  Laughing цветунка ни зарадва в тази темичка   bouquet

# 699
  • Мнения: 1 672
добро утро и от мен
и аз така тази сутрин се събудих с хрема и леко подути сливици.Вече са налице и болезнените гърди,да видим какъв ще е крайния резултат...

# 700
  • Мнения: 718
Така ли аз съм забравила ThinkingВече съм тотално изкрейзила.Дано другата да е пълна с  EFP EFP EFP

# 701
  • София
  • Мнения: 8 131
Добро утро. Аз така се наспах хубавичко тази нощ. Вярно, че снощи имахме гости, ама пък и днес добре поспах. Аз съм вече 7 ден след О. Чувствам се като всеки друг месец, но аз така и така бях решила, че този няма да е моят.
Утре сутринта няма да започна деня много добре - на зъболекар съм. Прочетох на доста места, че упойката не би навредила, понеже е местна и много ниско дозирана, тоест изобщо не влиза в кръвообращението. После пък ще ме боцнат за прогестерон. Тоест утре евентуално ще разбера дали има защо да се притеснявам за късата ЛФ. Лошото е, че ако има проблем, моят док го няма известно време в БГ. Ама това ще го мисля утре.
Ами това е засега. Спокойна неделя за всички. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 630
Добро утро красавички!
Аз също ще се придъединя в 16та тема, защото Ц дойде, още със събуждането усетих.
След това мисля да се отдадем на излизане с приятели, шопинг, забавления и мнооого бебеправене!
Не искам да се ядосам и разочаровам, чувствам се ОК, надявам се следващия месец да е и мой!

Е, какво чакате другите ? Я бързо вадете +++ тестчета!

Целувки!

# 703
  • Мнения: 325
Хубава Неделя и от мен,момичета!Аз от задачки за няколко дни ви оставих и сте изписали темата.
За съжаление и при мен Ц. днес дойде  #2gunfireДругата седмица ни чака спермограма и започваме с изследвания.Стискайте ни палци.А аз стискам палци на всички,които не чакат тези дни.Хайде,зарадвайте ни с положителни тестчета Wink

# 704
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, много се радвам на позитивизма ви и ви поздравявам Simple Smile
Нов месец - нов късмет!
Аз малко съм притеснена за утрешното изследване. Гърдите ме боляха яко само 3-4 дни след О., а сега само сутрин като стана. А миналия месец бяха страшни болки от О. до М. Възможно е прогестеронът да ми е нисък...

Общи условия

Активация на акаунт