Бебеправене Тема 15 - Есенно чудо за лятна радост!

  • 18 681
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 360
Веси, не се притеснявай мила, всеки месец си е индивидуален. Аз имах месец, в който не спряха да ме болят (още от Ц и така си и продължиха, до следващия Ц ). Утре ще разбереш, те хормоните излизат много бързо. Към коя лаборатория си се насочила?

# 706
  • София
  • Мнения: 8 131
В Бодимед ще ги пускам, че ми е близо до работа. Аз винаги при тях пускам.

# 707
  • Мнения: 2 360
Аз понеже пусках в Цибалаб, но ми се ще сега да пусна в друга лаборатория, нали съм Тома Неверни  Joy

# 708
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз лично от Цибалаб изобщо не съм доволна. Няколко пъти правят грешки, не само на мен, но и на мои познати.
А за болките ми в гърдите наистина е много странно за мен. Обикновено спират да ме болят в деня, в който ми дойде. А сега е рано за каквото и да било.

# 709
  • Мнения: 2 965
Добро утро красавички!
Аз също ще се придъединя в 16та тема, защото Ц дойде, още със събуждането усетих.
След това мисля да се отдадем на излизане с приятели, шопинг, забавления и мнооого бебеправене!
Не искам да се ядосам и разочаровам, чувствам се ОК, надявам се следващия месец да е и мой!

Е, какво чакате другите ? Я бързо вадете +++ тестчета!

Целувки!

Eеее, Иве, много жалко!  Sad Подрани ли М? Нищо, дано следващия месец е твой!  Hug

Хубава Неделя и от мен,момичета!Аз от задачки за няколко дни ви оставих и сте изписали темата.
За съжаление и при мен Ц. днес дойде  #2gunfireДругата седмица ни чака спермограма и започваме с изследвания.Стискайте ни палци.А аз стискам палци на всички,които не чакат тези дни.Хайде,зарадвайте ни с положителни тестчета Wink


Чокобелла, много съжалявам, дано следващия месец се получи!  Hug

# 710
  • Мнения: 2 965
На мен ми се е свил корема и само мисля, станало ли е-не е ли?
Цяла сутрин чистя, за да ми минава времето, абе луда работа! Mr. Green
Мъжа ми казва, че съм откачила вече и само за това мисля, но не мога да не мисля, какво да направя.  Whistling Сдухвам се, след няколко дни ще е ясно дали има нещо, иначе кръста ме поотпусна, но от два дни съм със запек, по принцип всеки ден си ходя и нямам проблем. Снощи хапнах и шоколадче за разхлабване, но още няма ефект!  Thinking Гърдите леко ме болят, не много.

# 711
  • София
  • Мнения: 8 131
Дани, ти кога мислиш да правиш тест?

# 712
  • Мнения: X
Дани,стискам ти палци и ти пожелавам съвсем скоро да ни зарадваш с най-добрата новина. Hug

# 713
  • Мнения: 325
Мерси,Даниелка HugМного се надявам да ни зарадваш с тази хубава графика   bouquetНормално е да ти е притеснено.А за запека хапни киви или сушени кайсийки.Хайде,мила кураж и търпение ,гуууш

# 714
  • Мнения: 2 965
Много ви благодаря милички!   bouquet Добре, че сте вие!  Hug

Веси, не знам кога да правя сигурно на датата или ако закъснее на следващия ден. Тест не съм купувала, страх ме е, че ще видя една черта.  Sad

Белла, мерси мила, графиката е добре за сега, ама накрая ще видим.
Брюнетче, мерси мила и на теб!  Hug

# 715
  • Мнения: 630
Дани, подрани ми с един ден, какво да се прави-честно да ту кажа, добре се чувствам, опитите за самоконтрол вършат работа!:)
Сега ще почакам да видя какво ще кажеш ти!

Друго си е човек да може да сподели всичко на воля!:)

# 716
  • Мнения: 2 965
Така е, друго е да споделиш- като, че ли ти олеква малко. Иве, колко дни ти е цикъла?

# 717
  • Мнения: 212
Привет и от мен! Весе, ако си права, че гърдите болят след О, значи каквото било, било при мен този месец  Grinning и по мои сметки в петък е била, пък ще видим на 1ви каква сме я свършили  Grinning
Стискам палци на нечакащите  Praynig

Уф, не знам, уж ходих при много добра АГ, доцентка, не знам си какво. След това разбрах, от други момичета, които са ходили при нея, че когато й кажеш, че правите опити за бебе ти изписва Утрогестан. Не знам защо, но на мен ми каза, че е заради оскъдния цикъл, как разбра, че е оскъден, както и да е. Повече няма да го пия и без това ми става супер зле от него.
Sunlight, да не би тази добра доцентка да взема пари за изписването на този Утрогестан  Rolling Eyes не са редки тези случаи, имай го впредвид. Аз смятам, че не е добре АГ да се занимава с хормоните ти във всички случаи. Ако има някакви съмнения, че нещо не е ок, не трябва ли да ти даде направление за ендокринолог?! Хич им нямам доверие на тези лекари аз. На твое място и едно хапче не бих изпила без второ менние   Crossing Arms

# 718
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, малко по-късно ще пусна новата темичка, защото утре от работа няма да мога. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 2 965
Момичета, малко по-късно ще пусна новата темичка, защото утре от работа няма да мога. Simple Smile
ОК, мила, чакаме!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт