Запек и напъни в тоалетната :( Опасни ли са за бебето?

  • 26 373
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
И аз имах такъв проблем тези дни. Близо 10 дни не бях ходила по голяма нужда чак се бях притеснила и такова напъване падаше,че имах чувството,че ще родя в тоалетната.И вчера се бях сложила на малко диета.Сутринта в 6:30 изядох 2 круши,после в 8:30 пих топло прясно мляко с малко мед,през деня пих ушав и ядох сливи и вечерта хапнах малко кисело зеле.И вечерта успях с 300 зора успях да се изходя и тази сутрин пих мляко с нес и пак се изходих.Много се успокоих.

# 46
  • Мнения: 296
Аз съм имала този проблем само няколко пъти и след промяна в хранителния режим съм се оправяла.Главно наблягах на плодове(сини сливи и круши и др. разхлабващи), кисело мляко и много вода.Пробвай да ограничиш сухоежбините до минимум и наблегни повече на плодове и зеленчуци.  Peace

Киви - по всяко време на деня.
Аз съм с този проблем от самото начало. Първите три месеца беше някакъв ужас. Лекарката ми обясни, че е опасно - възможно е да се притиска матката, затова трябва да се преодолее проблема.
Присъединявам се към мнението, че трябва правилен хранителен режим - много вода и плодове.
На мен ми помогна киви - по всяко време на деня, както и кисело мляко и вода , разбира се.
Нищо друго нямаше ефект - нито сиропи, нито сини сливи, круши или каквото и да е разпространено като разхлабващо средство.

Общи условия

Активация на акаунт