VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 778
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 20 224
За анкетата:
1. Бони
2. С всички
3. Не
4. Не

  bouquet

# 181
  • Мнения: 7 201
Маме, благодаря за темата    bouquet

Според мен ще си излезе Бонка, изчерпаха я вече, изсмукаха каквото можаха от нея, съквартирантите са й дали игнор, та нямат интерес да я държат много, много. Лично за мен който и да си отиде този понеделник, все ще ми е добре Simple Smile

......

Златка и Багата са изпята песен, ама мегдан за още сеир се намира Simple Smile

Не бих влязла нито сега, нито никога, не мога да си представя живота ми между четири стени, подтискащо ми е...

Сега последно да си кажа, че вече не издържам и отвътре ми напира Simple Smile Значи има си автор на темата, той определя правилата. Щом авторът е решил, че анкетата ще му е оформена по този начин, значи останалите ще се съобразяваме и толкова. Не веднъж си е писала доводите жената, не е нужно да се обсъжда във всяка тема. Аз като си чета всичко внимателно, винаги виждам и крайните резултати, които тя прилежно публикува, когато времето на анкетата приключи. Хайде мир и любов!
Споделям горенаписаното и по-добре не бих могла да се изразя. Hug
Мамо Цоци, благодаря за прекрасно оформената тема!    bouquet

# 182
  • Мнения: 169
От известно време, надничам в темата , с идеята да науча повечко. благодаря Ви.
Иван Ласкин , не ми пречи, ама до кога ще го държат вътре, нали е специален гост.
И аз!

# 183
  • Мнения: 626
1. Искам довечера Бонка да скочи от ръба на Нови Хан  smile3501

2. С всички бих си похортувала, де за тяхно добро, де за лошо  Mr. Green

3. Багата и Златка - но, тенкс   Mr. Green

4. Нямам желание за участие в шоуто  Simple Smile

# 184
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 000
Не следя брадърна вече, но вас да не изпусна, че тук е интересното!
Включих се и в анкетата.... без скорошни наблюдения  Mr. Green

# 185
  • Мнения: 9 457
1. Искам довечера Бонка да скочи от ръба на Нови Хан  smile3501


Хаха  Joy тва ми хареса!!! И аз искам!  Joy

# 186
  • София
  • Мнения: 2 138
Добро утро и благодаря за темата  bouquet
За анкетата:
Бони, всички, не, да ( newsm78 ) .

Вчера изгледах съботното предаване, това което ме впечатли е, че на Златиту определено му е трудно да чете гладко Joy

Хубав ден на всички!

# 187
  • Мнения: 328
За анкетата:
Бони
Фънки
Не и Не.

# 188
  • Мнения: 11 606
Къци се оказа, че е писал книги  Shocked , нещо ново за мен  Laughing  :
„Секс за душата“ първа част,
„Секс за душата“, втора част

Аха.......подари ни я зад кадър, когато участвахме в Горчиво.......

# 189
  • Мнения: 4 435
Маме , благодаря за темата.  bouquet

Надявам се, довечера за чао да помаха Бони.

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 09:23 от Just*AvvA

# 190
  • Мнения: 4 992
Излезе ли Ласкин ще стане съвсем скучно!

# 191
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 795
1. Искам довечера Бонка да скочи от ръба на Нови Хан  smile3501


Хаха  Joy тва ми хареса!!! И аз искам!  Joy
Ако може без парашут... #2gunfire

# 192
  • Мнения: 1 280
Къци се оказа, че е писал книги  Shocked , нещо ново за мен  Laughing  :
„Секс за душата“ първа част,
„Секс за душата“, втора част

Аха.......подари ни я зад кадър, когато участвахме в Горчиво.......

И интересна ли е? Прочете ли я? Любопитно ми е!

# 193
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 746
Благодаря за темата   bouquet Предаването ми е доста скучно ,но тук са ми забавни вашите коментари   bouquet

# 194
  • Мнения: 599
Бонка да си отива smile3513

Общи условия

Активация на акаунт