VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 771
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 154
Ласкин беше прав за Владимирова - искала да го "изкара от едно състояние" - напротив - тя го вкара във филма и то съвсем умишлено  Confused - те затова и плащат.  

Къцко ми прилича на хамстерче-някак успява да създаде имидж на почти безобиден(почти)  Wink
Гризка, трупа, дудне,  абе  "върти" си колелцето хамстерчето  Wink

# 466
  • Мнения: 10 994
Айде почна се сега щото има 3 деца затова да не казвам нищо лошо  Close
Къци е мислил и премислял 100000 пъти преди да подпише договора и да преглътне с радост 100 000 лева !!!! Държа да го отчетете и този факт защото 5 минути срам и след 3 месеца никой няма да си спомня за Къци а той ще е на + 100 000лева а ние пак ще сме го забравили

# 467
  • Мнения: 10
Психоложката беше отвратена от грубата селения на участниците. Самата тя е умна, секси и много приятна дама. Simple Smile

# 468
  • Мнения: 1 114
Няма абсолютно никакво значение какъв е бил като водещ. Никой не заслужава подобно отношение.
Набелязаха си го за жертва, това е.

И какво лицемерие, Боже мой!  ooooh!

# 469
  • Мнения: 175
Психоложката беше отвратена от грубата селения на участниците. Самата тя е умна, секси и много приятна дама. Simple Smile

Истинският психолог има съвсем различно поведение от това, което видяхме...

# 470
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 151
Къци обикаля като цветарка и проси  извинения  Shocked
отвратителна мисия.

# 471
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
К'ва е тая музика за фон на извиненията на Къци  Shocked

# 472
  • Мнения: 175
Понеже гледам с едно око и слушам с едно ухо, може ли някой да сподели що за мисия е това? Какъв е залогът? Или е чисто психологически насочена...?

# 473
  • Мнения: 9 855
Мисията трижди по-унизителна от целия му престой. Наистина ли за пари са съгласни на това?!
Ласкин добре каза за психоложката.

# 474
  • Мнения: 942
То мисията беше съвсем различна, ама карай...  Laughing
Какви пари? Аз пак не разбрала>

# 475
  • Мнения: 3 886
Психоложката беше отвратена от грубата селения на участниците. Самата тя е умна, секси и много приятна дама. Simple Smile
 Laughing ти иронизираш , но не се усеща ,
иначе си права - психоложката е една карикатура , във всяко едно отношение ,

==========
Къци така сърцато се хвърЛя във всички мисии , той ще остане докрай , може и да спечеЛи ...

# 476
  • София
  • Мнения: 13 978
Тази мисия на Къци ми е много насбогуване нещо..

# 477
  • София
  • Мнения: 4 293
Психоложката  - умна, секси и приятна дама  Joy
Ай стига бе  Stop
Защо подлагат Къци на такова унижение, и какво ще постигне,
ако спечели мисията и му се извинят всички 7 които го номинираха?

# 478
  • навсякъде
  • Мнения: 350
Повечето от "извинявай" звучеше
 "добре, извинявай, само ми се махни от главата"

# 479
  • Мнения: 2 196
Мисията трижди по-унизителна от целия му престой. Наистина ли за пари са съгласни на това?!

Тъкмо това щях да напиша.
Спокойно можеше да откаже тази мисия. Tired
Юлиан добре му го каза.

Общи условия

Активация на акаунт