VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 685
- Какво научи от ББ?
Златка: Научих бля-бля...
Мъжо: Златке, научи ли столиците, научи ли ги?
 Joy
 Crossing Arms не му даде отговор  Confused

# 691
  • Мнения: 0
Много прощално.  Praynig

# 692
  • Мнения: 112
Той каза, че би вечерял, но не пред камери, навън.

Това не съм го чула.

# 693
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 637
Уф, много позьорскоооо! Не й вярвам!

И на мен ми се видя нагласено и в никакъв случай искрено.
Хайде и Златка на полиграфа....

# 694
  • Мнения: 0
Браво на Карбовски, че удържа на обещанието си да защитава Златка.

Карбовски определено постави акцента върху причините, за да има такива като Златка, а не я е защитавал.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 358
Аз предлагам Къци да си ходи. Този човек не е за там. Да си ходи при хубавото семейство и да се маха от тези змии и мъжкарчета. По - здравословно ще е за него. Ще му се радвам ако остане, но ще се радвам за него ако излезе.

Ама стига с това. Те са влезли в къщата за пари. Тоя му било кофти, на оня му липсвало семейството, за третия пък не било здравословно. Те сами си преценяват на кой какво му е

# 696
# 697
  • Мнения: 0
Бързо ББ затваряй линиите, че хората ще спрат да гласуват за Златка и ви отиде интригата.

# 698
  • Мнения: 10
Аз гласувах за Къци. Simple Smile

# 699
  • Мнения: 3 790

Все пак повечето "Златки " предпочитат да отворят вестник , пред учебник  Laughing


Нищо не им пречи да купуват "Нешънъл Джиографик" вместо "Галерия". Всичко си е до желание.


Направо си ги представих с Багата, заврели любознателни нослета в списанието! Joy Joy Joy

# 700
  • Мнения: 2 196

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil

# 701
  • Мнения: 82
Той каза, че би вечерял, но не пред камери, навън.

Това не съм го чула.


Каза го. Каза, че такава вечеря можело и навън да се случи.

# 702
  • Мнения: 685
ФАН, не го е писала бре, ти пА  ooooh!
Нали каза, че Патрашкова и помогнала...вероятно и с писането, не само с мисленето newsm78

# 703
  • Мнения: 2 215
Въздишкова изби рибата с този аватар

# 704
  • Мнения: 24 462

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil
Това наистина трябва да се види.

Общи условия

Активация на акаунт