VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 685

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil
Там се отговаря с да или не, ако каже Муу или ъъъъмм това за какво се счита...мн сложна работа  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 4 387
Къци, това не си ти  hahaha

Бони с тоя детектор просто я обрекоха. И аз съм много доволна от това  Party

# 707
  • Мнения: 2 215
Кънчев "Къде е Бони да не пишка" hahaha hahaha
Довиждане Бони

# 708
  • Мнения: 112
Не,не Златка.

# 709
  • Мнения: 11 606
Той каза, че би вечерял, но не пред камери, навън.

Това не съм го чула.


Каза го. Каза, че такава вечеря можело и навън да се случи.

 PeaceТака каза - вечеря - да, но не пред камери.


Къщата на ВБ напуска  Бони!!!!

# 710
  • Мнения: 995
Ай Къци остана Close

# 711
  • Мнения: 224
Айде Бона .....вън

# 712
# 713
  • Мнения: 2 196
О, да! О, да! Party

# 714
  • Мнения: 24 462
Бони как се радва, а отвътре сигурно реве

# 715
  • ...край Дунава
  • Мнения: 214
Йееееееееееееееееееееееес бе Mr. Green

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 037
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

# 717
  • Мнения: 41
СУпеер! Пак бг мама позна.  Mr. Green

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 1 450
Чудесно!

# 719
  • София
  • Мнения: 15 914
Златка май пак ще получи нервна криза?

Общи условия

Активация на акаунт