VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 4 387
Тая пък Бони: Аз не мразя никой.
Що не пуснаха детектора?! ЛЪЖА! ЛЪЖА! ЛЪЖА! Мразиш Николай, и Мариана, и Юлиан, и кой ли не.

# 766
  • Мнения: 685
 Joy Познах капитаните от раз!  Peace

а мъжО предположи като вас - Циганите изпукали парите и нямат пари за ваучери и СМСтата спрели  Laughing

# 767
  • Мнения: 3 886
Aйде марш!
Багата май подаде пръстче на Златка за извън шоуто, но дали тя се усети.

усети се , да , беше в добро настроение като си говореше с Патрашкова

# 768
  • Мнения: 306
Според мен Къци е сигурен финалист.Просто се очертава като любимец на публиката.Като нищо ще вземе голямата награда на вип брадър и ще натрие големите носове на някой хора вътре.Само да не му хрумне да напусне .Айде отбора на Юлианчо дано да загуби мисията и да си ходи в къщата където му е мястото

# 769
  • софия
  • Мнения: 9 590
И детето на Бони ли е с екстеншъни, егати косата  Shocked

# 770
  • Мнения: 2 215
Златка май пак ще получи нервна криза?

Тя съвсем не е добре с нервите май. Peace
Тя и с главата не е добре Joy Joy
Не разбрахме на кого остави медальона си Бонка

# 771
  • Велико Търново
  • Мнения: 75
Ау, каква е хитричка наша Бонка. Как ги нагласи Николай и Юлиан.   Laughing

# 772
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
УРАААААААААА  Mr. Green

# 773
  • Мнения: 2 196
Joy Познах капитаните от раз!  Peace

Аз само единия. Но нищо.
Айде другия път на номинации - Николай, Мариана и Къци. Twisted Evil

# 774
  • Мнения: 24 462
Aйде марш!
Багата май подаде пръстче на Златка за извън шоуто, но дали тя се усети.

усети се , да , беше в добро настроение като си говореше с Патрашкова
На мен ми се струва, че като напуснат къщата Багата не само пръстче ще и даде на Златка

# 775
  • Мнения: 0
СУПЕР ! НИКОЛАЙ СРЕЩУ ЮЛИЯН! Браво на Бони!

Нека ги видим сега "мъжкарите" един срещу друг! Peace

# 776
  • Мнения: 10
И как се радвате тука, като решите, че някой не е добре? Толкова ли сте нещастни, че искате хората да са зле? Sick Айде бай!

# 777
  • Мнения: 3 453
Сега, когато предводителят Ласкин излезе, Юлиян и Фънки ще се кротнат. Ще настане една скука... Laughing

# 778
  • Мнения: 685
Ау, каква е хитричка наша Бонка. Как ги нагласи Николай и Юлиан.   Laughing
За мен пък направи услуга и се надявам да е така..
Юлиян не ми е любимец, така че се надявам Николай да победи и да не е на номинации.

Златката и Мариана + още някой да се кандидатират за следващия понеделник!

---
хахах Дават Дянков - учил е в един клас география със Златката.

# 779
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 700
Ласкин не изневерява за себе си - изяде двеста  кила суши, завлякъл е Багата с едни маратонки, а сега ще ходи в Карабунар да им изяде реколтата  Mr. Green
Heart Eyes Peace

Общи условия

Активация на акаунт