Бебешка пудра/талк???

  • 5 089
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 242
До сега не съм ползвала пудра – Бочко ни върши чудесна работа  Wink

# 16
  • Мнения: 2 673
не е нужно да го мажеш с пудри , талкове

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не съм ползвала, нямам и намерение. Пудрата подсушава, но запарва и кожата не може да диша.
Против подсичане съм най- доволна от крем "Бочко" със смрадлика.
newsm10

# 18
  • Мнения: 462
Аз бебешката пудра съм я ползвала само по гънките, защото там бебчето се поти и има опасност от подсичане. Съвсем в началото съм я слагала и на дупето, но в последствие ми дадоха някаква рецепта на крем срещу подсичане и на дупето слагах от него.

# 19
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз също не ползвам пудра, а кремове против подсичане. А напоследък не я мажа с нищо през деня, а само вечер с крем.

# 20
  • Мнения: 1 645
Никога не съм ползвала пудра Naughty,а само кремче против подсичане,а ако се подсичане пак използавам крем.

# 21
  • Мнения: 1 382
No powder  Naughty

# 22
  • Мнения: 4 629
От скоро започнах да мажа сина ми след баня с пудра вместо с лосион. Не всяка вечер де - кожата му става много мекичка и нежна

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Ако подсичането е причинено единствено от мокро - да, пудрата върши работа, но в повечето случаи подсичането е раздразнена кожа и замърсена от нещо, тогава пудрата не е добре да се използва. Аз я ползвах 2-3 пъти и изобщо не ми хареса. Ползвам само кремчета!

# 24
  • Мнения: 1 210
От скоро започнах да мажа сина ми след баня с пудра вместо с лосион. Не всяка вечер де - кожата му става много мекичка и нежна

Аз съм от подкрепящите използването на пудра.

Аз ползвах Liquid Talk на Avent и пудра Nivea за дупето на моя юнак. Подсичал се 3-4 пъти и то заради разстройство или нещо подобно.
За момиченца ми се струва наистина неудобно да се ползва пудра, но не виждам причина да не се ползва при момченцата.
А пудрата не я препоръчват ако не си подсушил качествено кожата - иначе няма абсолютно никакви проблеми.  И никой не те кара да "ръсиш" дупето от високо, така че прашинките да се вдишват от теб или бебето. Техника му е майката.

# 25
  • Мнения: 3 423
Малко е OFF, ама пудрата на Пенатен е прекрасна и за вас, мами, в случай, че ако си бръснете краката, ви излизат пъпки. Бях се видяла в чудо и моята лекарка ми препоръча тая пудра, споделям опита с вас.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Никога досега не съм ползвала пудра. Вечер след баня я мажем с Бочко, досега не се е подсичала  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт