Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 667
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 43
Feeling  Heart Eyes

След няколко ползвания мога да похваля тониращият шампоан на Воала  определено има ефект, много тъмно лилав е, почти мастилено черен, не оплита и изсушава косата; допада ми повече от Блонд ми  Peace

# 241
  • Мнения: 372
В такъв случай  Wink  - естествения ми цвят е 6. С упорит червен пигмент съм. Въпреки милите думи на момичетата, аз намирам лееек недостатък при корените. Следващия път мисля да сложа мъничко зелен коректор. Нооо само на израслите корени, без да освежавам леко надолу, за да не синея като този път.   Crazy
По другите въпроси - да, боядисвам се за цвят. Бели коси нямам.      Hug

-Alien-     Hug

# 242
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
мерси   bouquet

# 243
  • Мнения: 150
Момичета, към 50мл боя макадамия 12.81 колко мл оксидант да прибавя -100 или 125?

# 244
  • Мнения: 151
Здравейте и аз се присъединявам към вас Simple Smile От черна коса минах на кичури , а сега искам да мина към средно до тъмно русо . Преди 2 дена се боядисах върху кичурите.. и ми допада получения резултат , ще следя темата ви .
Ето и снимки ..
http://prikachi.com/images/705/5465705b.jpg
http://prikachi.com/images/707/5465707d.jpg

# 245
  • Мнения: 63
Здравейте и аз се присъединявам към вас Simple Smile От черна коса минах на кичури , а сега искам да мина към средно до тъмно русо . Преди 2 дена се боядисах върху кичурите.. и ми допада получения резултат , ще следя темата ви .
Ето и снимки ..
http://prikachi.com/images/705/5465705b.jpg
http://prikachi.com/images/707/5465707d.jpg
Добре дошла в клуба Simple Smile И аз съм бивша брю  Crazy

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397
Здравейте  Simple Smile Искам да постигна лек розов нюанс върху русата си коса, но не знам как...Мисля си дали ако добавя тониращ балсам на Престиж ще се получи  Rolling Eyes
Вела Колестон имат русо с розов оттенък Simple Smile

Да се включа и аз към това питане Simple Smile, искам да постигна видим розов нюанс на руса коса. В момента съм 10 натурално русо(с 9% окислител), към пшенично. Кой е номерът на Вела Колестон който става розовеещ? А дали на равномерно руса коса, може да се използва някакъв балсам оцветител за постигане на розовеещо newsm78, какъв? Помагайте моля Hug?

# 247
  • Мнения: 3
Мами,здравейте отново! вече от 5 месеца съм щастлива блондинка,но имам един въпрос.
http://prikachi.com/images.php?images/525/5466525F.jpg това ми е косата в момента,на естествена светлина. сега сякаш ми се иска да и придам по-студен оттенък. пробвах с матиращи шампоани и балсами,и всякакви бои професионални и непрофесионални,но не мога да махна оранжавеенето по дължините. в момента използвам гарниер 111, а желаният цвят от мен е пеплява 9ка,например:
http://prikachi.com/images.php?images/556/5466556P.jpg
бихте ли ми дали някакви препоръки за боя и номер? мерси

# 248
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Може би трябва да добавиш коректор към боята при боядисването.

# 249
  • Мнения: 3
пробвах,имам и син,и лилав,слагам при всяко боядисване,но не става

# 250
  • Мнения: 7 431
пробвах,имам и син,и лилав,слагам при всяко боядисване,но не става
 Коя марка боя използваш ?
  Ох,сега видях,че е Гарние.... Blush

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 15:41 от Селма

# 251
  • Мнения: X
Здравейте  Simple Smile Искам да постигна лек розов нюанс върху русата си коса, но не знам как...Мисля си дали ако добавя тониращ балсам на Престиж ще се получи  Rolling Eyes
Вела Колестон имат русо с розов оттенък Simple Smile

Да се включа и аз към това питане Simple Smile, искам да постигна видим розов нюанс на руса коса. В момента съм 10 натурално русо(с 9% окислител), към пшенично. Кой е номерът на Вела Колестон който става розовеещ? А дали на равномерно руса коса, може да се използва някакъв балсам оцветител за постигане на розовеещо newsm78, какъв? Помагайте моля Hug?
Цвета е 12 61 на Вела Колестон,но розовото е много нежно и леко.Ако искате по- видим ефект опитайте с коректор към боята.Вела Колестон предлага и коректори,например боята  12 61+ коректор 00 65( започнете с например 1 см към боята) 🌹

# 252
  • Мнения: 3
синият е на фармколор,лилавия-колестон, вече имам чувството че косата ми е повредена,естественият ми цвят е светло кестеняв,пропуснах да спомена

# 253
  • Мнения: X
Мами,здравейте отново! вече от 5 месеца съм щастлива блондинка,но имам един въпрос.
http://prikachi.com/images.php?images/525/5466525F.jpg това ми е косата в момента,на естествена светлина. сега сякаш ми се иска да и придам по-студен оттенък. пробвах с матиращи шампоани и балсами,и всякакви бои професионални и непрофесионални,но не мога да махна оранжавеенето по дължините. в момента използвам гарниер 111, а желаният цвят от мен е пеплява 9ка,например:
http://prikachi.com/images.php?images/556/5466556P.jpg
бихте ли ми дали някакви препоръки за боя и номер? мерси
Ами аз мисля,че цялостният ти подход е неправилен.Защо използваш супер изсветляващи,когато не искаш светло русо.Искаш 9 ,но слагаш 11 .Логика няма!Жълтеенето е резултат от изсветляването,боята е непрофесионална и слаба да изсветли косата до ниво 11 и за това избиват нежелани пигменти.Няма проблем да използваш тази боя ако държиш на нея,но подбери подходящ цвят 9- ка.Аз бих ти препоръчала 9/16 на Колестон.🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

# 254
  • Мнения: 3
Jassye, аз първо смених няколко професионални,използвах лорвен,лореал иноа и макадемия,но кажи речи резултатът беше един и същ,веднъж нямаше откъде да си взема професионална и ми препоръчаха тази,не виждам смисъл да давам излишни пари,при положение че разлика няма,но ще пробвам и тази на колестон  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт