Нужда от съвет

  • 16 242
  • 343
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Garo_R , а що не седнеш и не и кажеш всичко това като на нас тук  Wink
Май ви липсва искренна комуникация  Rolling Eyes
Ей на, казваш и от - до ,нищо не и спестяваш дори това че си изморен и искаш да се махнеш  Wink
След такъв разговор ще видиш на как ще се развият нещата или, или .

Тя как да гаде как се чустваш Wink говорете , па може и ти нещо да разбереш за нея Wink

Може и да има сто пъти всичко това да сме говорили, включително че не мога повече. Все пак за мен проблема е от около 5 години. Благодаря ти все пак много мило. Трябва много на дълбоко да погледне в себе си в душата си,  аз не мога да я мотивирам да го направи, има някаква спирачка има нещо което е много на дълбоко в нея и тя не иска да го сподели, може би не иска изобщо да си спомня за него. Ние имам граждански и църковен брак, аз съм казал пред света че с нея ще съм до края. Какво повече мога да направя за да повярва че аз съм и половинката?  

# 46
  • Мнения: 0
Тя пие ли някакви хапчета?
Ти помагаш ли ѝ в домакинството? А с децата?
Жестове на внимание, разходки има ли?
Тя винаги ли е била такава?
Колко са големи децата?
На 8 и на 4.

# 47
  • Мнения: 0
Това "неговорене" от нейна страна по проблема означава, че жена ти ти няма доверие. Вероятно има намесен "тъпкач", да не се засягат дамите, които адвокатничат, но тези оправдания, че не се чувствала добре или че не била във форма звучат нелепо и са за прах в очите ти. Най-малкото тя дори не се опитва. Така поне звучи отстрани. Потърси мнението на някой обективен, който има поглед над живота ти.
Ти си женен мъж, който в брака си трябва да има пълноценен сексуален живот и това, че жена ти те тества докога ще я търпиш, покатерена на главата ти е проблем за теб. Затова стегни се, не хленчи и покажи малко самоуважение и сила на духа, покажи, че можеш да браниш интересите си и че няма да търпиш такива женски номера. Дайте си малко време (ако трябва - далеч един от друг), опитай да се разберете, ако от дума не разбира... Мисли за по-радикални промени, колкото и да звучи неприятно  ooooh! Ако пък искаш да си овчица си трайкай, ама знай, че вероятно няма да стане по-добре и ще си все така подтиснат.
Мисля точно това да направя.

# 48
  • Мнения: 1 127
Мисля точно това да направя.
Преди това разбери какъв точно е проблемът, защото може и да е решим. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 2 217
Това "неговорене" от нейна страна по проблема означава, че жена ти ти няма доверие. Вероятно има намесен "тъпкач", да не се засягат дамите, които адвокатничат, но тези оправдания, че не се чувствала добре или че не била във форма звучат нелепо и са за прах в очите ти. Най-малкото тя дори не се опитва. Така поне звучи отстрани. Потърси мнението на някой обективен, който има поглед над живота ти.
Ти си женен мъж, който в брака си трябва да има пълноценен сексуален живот и това, че жена ти те тества докога ще я търпиш, покатерена на главата ти е проблем за теб. Затова стегни се, не хленчи и покажи малко самоуважение и сила на духа, покажи, че можеш да браниш интересите си и че няма да търпиш такива женски номера. Дайте си малко време (ако трябва - далеч един от друг), опитай да се разберете, ако от дума не разбира... Мисли за по-радикални промени, колкото и да звучи неприятно  ooooh! Ако пък искаш да си овчица си трайкай, ама знай, че вероятно няма да стане по-добре и ще си все така подтиснат.
Мисля точно това да направя.

Според мен ти самият вече нямаш желание да разрешиш пролема, а просто ти се иска някой от тук да подкрепи отдавна назрялото и почти вече взето решение...Не ми звучиш като човек, който търси решение - наддаваш в полза на проблема нон-стоп....Гневен си и по всичко личи, че няма да стане работата, колкото и тук да меляме...
Успех, каквото и да си решил!

# 50
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А възможно ли е просто жена ти да е асексуална. Т.е. човек, на когото му стига секс 1 път седмично или месечно. И да не си пасвате по този параграф.
Защото няма "нормална" честота на правене на секс. За едни нормално е 6 пъти на седмица, за други -по Коледа.  Wink Въпросът е хората с еднакво отношение към секса да се открият.
И съвсем в началото ли на връзката ви беше така?
Ако си казал, съжалявам. Не съм чела цялата тема.

# 51
  • Мнения: 88
Човек, извеждай любимата си често навън, там където тя (и ти) обича да ходи, ресторант, кръчма, кино, театър, събирания с общи приятели, концерти, планини, почивки.... там където сте обичали/те да ходите заедно и да се забавлявате. Ако обаче има къде да оставите децата! (Ако няма - това е огромен проблем.)
Въобще трябва да може да излизате заедно поне един път седмично, без децата, като те са оставени в сигурни ръце.
Аз смятам, че в излизането му е майката, съпрузите не трябва да губят начина си на живот от преди децата.
Ако няма как да ги оставяте на някой, ще го мислим.
И в никакъв случай не оставяй любимата си - по този начин оставяш майка с две деца сама. Това си е чисто престъпление за мен!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 217

И в никакъв случай не оставяй любимата си - по този начин оставяш майка с две деца сама. Това си е чисто престъпление за мен!

Що бе....Като гледам, за повечето мъже к..а е по-важен от жената с децата....
Ако толкова не искаш да оставиш фригидната си жена и я обичаш, клатиш навън и си стоиш при нея. Такова оправдание, за да напуснеш жена си и децата си е направо смехотворно.....Не, че нямаш право - правата вече се веят в тоя свят като байраци отвсякъде...

# 53
  • Мнения: 81
Не ви ли прави впечатление ,че никой мъж не се включва в темата.Това ме кара да си мисля,че всички мъже го имат този проблем в къщи(малко или много)и  нямат ключ за решение.Сигурно на всеки мъж му се вижда малко.Ама то трябва някой път съпругата да ви скъса..сутрин,обед,вечер..
Па да видиме тогава..

# 54
  • София
  • Мнения: 2 217
Е, как бе...Включи се...неудачно...

# 55
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

И в никакъв случай не оставяй любимата си - по този начин оставяш майка с две деца сама. Това си е чисто престъпление за мен!

Що бе....Като гледам, за повечето мъже к..а е по-важен от жената с децата....
Ако толкова не искаш да оставиш фригидната си жена и я обичаш, клатиш навън и си стоиш при нея. Такова оправдание, за да напуснеш жена си и децата си е направо смехотворно.....Не, че нямаш право - правата вече се веят в тоя свят като байраци отвсякъде...


Апцелютно  Peace

# 56
  • Мнения: 4 569
На мен гащите ми падат, ако моя напазарува и сготви. Евтина съм, знам.  Laughing
Ти помагаш ли ѝ с децата, с домакинството?

# 57
  • София
  • Мнения: 2 217
На мен гащите ми падат, ако моя напазарува и сготви. Евтина съм, знам.  Laughing
Ти помагаш ли ѝ с децата, с домакинството?

Естел, подозирам, че момъкът е от хладните ебачи...И едва ли разговорите им са били: що така бе, миличко, какво става, м?  По-скоро са били: и какво сега, докога смяташ, че ще издържа така....Създава и чувство за вина и страх, че ще я зареже и от там кат ши земат да потекат едни реки от желание....Пай се...Стрес отсекъде...

# 58
  • Мнения: 4 569
Мда, Джентил, права си. Опитва се да се измъкне по тънката лайсна, но за мен е жалък. Най - тъпото  е че не прави опити да реши проблема, чака едва ли не да му кажем "ооо, да, брато, прав си, тя е виновна, спасявай се".
Да отлита, пък дано мацката си намери Мъж, а не мъШ.

# 59
  • Мнения: 1 127
На мен гащите ми падат, ако моя напазарува и сготви. Евтина съм, знам.  Laughing
Ти помагаш ли ѝ с децата, с домакинството?
Авторът обаче никъде не изказа предположение, че може да става дума за преумора на жената, несмогване в ежедневието и т.н. Би трябвало, ако има нещо такова, да му е казала и да е потърсила помощ от него. Или пък е пропуснал да ни спомене. И да, всяка помощ е добре дошла, когато децата са малки и несамостоятелни. За да остават `сили` и за другото. Simple Smile

Затова пък този му пост:
Трябва много на дълбоко да погледне в себе си в душата си,  аз не мога да я мотивирам да го направи, има някаква спирачка има нещо което е много на дълбоко в нея и тя не иска да го сподели, може би не иска изобщо да си спомня за него.
загатва, че иде реч/може би/ за някаквъв вътрешна, душевна причина. Confused

Много малко неща знаем от прочетеното, за да `виним` когото и да е.  
Ако той наистина не знае и не предполага със сигурност причината, би трябвало да го интересува да я разбере. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт