Медицинска помощ при инконтиненция

  • 877
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте. От известно време проблема ми с инконтиненцията се задълбочава. Решила съм да взема мерки, но не зная от къде да започна. Моля за съвет , ако някой е минал по този път и препоръка на здравно заведение.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 55
Здравей! Бях със същият проблем.Сложих си мини слинг , сега, няма изпускане на урина.

# 2
  • Мнения: 4
Къде извършихте процедурата?

# 3
  • Мнения: 55
Процедурата я извърших  в Алфа Медикус гр.Пловдив при д-р Попова и д-р Старев, резултатът е мигновен , доволна съм:)

# 4
  • Мнения: 4
Правихте ли някакви изследвания преди да отидете при тях? Извинявайте, че съм толкова детайлна.

# 5
  • Мнения: 7
Здравейте. От известно време проблема ми с инконтиненцията се задълбочава. Решила съм да взема мерки, но не зная от къде да започна. Моля за съвет , ако някой е минал по този път и препоръка на здравно заведение.Благодаря.
   Здравейте  , бихте ли сподели  къде ще правите тази операция и каква ще бъде тя ? Благодаря  !

# 6
  • Мнения: 55
Правихте ли някакви изследвания преди да отидете при тях? Извинявайте, че съм толкова детайлна.
Да, докторката ми даде направление за изследвания, кръвна картина, стерилна урина показатели,за диабет, за функцията на бъбреците

Общи условия

Активация на акаунт