Къде в Пловдив??? - 37

  • 58 095
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 296
Усилено търся играчка - Автомобилно табло с волан , от онези, дето се държат в скута или на земята и си имат всичко - волан, копче за мигачи, скоростен лост, ключ за запалване Simple Smile Знае ли някой къде да намеря такава newsm78

# 61
  • Мнения: 2 011
...но пак няма тези които ни трябват Laughing CN и Boomerang.


От много години сме с Н3 вкъщи, винаги сме имали CN и Boomerang и не се заплащат допълнително. Плащаме около 32лв. с нета, не помня точно. Най-добре питай в офис.

# 62
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ние не хващаме нито CN, нито Boomerang с малкия пакет, но за мен лично CN е тотално извратен канал и не позволявам да се гледа вече. Освен повръщащи и биещите изроди по него, нищо друго не съм засичала.
Та не ми и липсва.

ПП - мнение - мое.

# 63
  • Мнения: 2 011
Е, и моите деца  не гледат този канал/за мен той е едно недоразумение/, но пък някои си го търсят.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Да,и сега у нас е заключен Laughing но втория е по-детски Peace

# 65
  • Мнения: 0
Усилено търся играчка - Автомобилно табло с волан , от онези, дето се държат в скута или на земята и си имат всичко - волан, копче за мигачи, скоростен лост, ключ за запалване Simple Smile Знае ли някой къде да намеря такава newsm78
Здравей Simple Smile
Срещала съм такива играчки в Джъмбо, но цената им беше някъде около 70 лв. и ми се стори множко  Rolling Eyes Бях търсила и в нет-а преди време и намерих подобни автомобилни табла за около 50 лв. Ето тук примерно можеш да ги видиш: http://www.toy.store.bg/p54231/avtomobilno-tablo-s-volan-muzikalna-igrachka.html

Дано съм помогнала поне малко Simple Smile

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Момичета,трябва ми нотариус.Искат ми документ от детската градина,че разрешавам баткото да взима малкия.Имате ли идея къде ще стане бързо и колко струва?

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Някой да има идея къде да намеря оранжеви еднократни чинии?

# 68
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В Карфур имаше някакво разнообразие на цветове, но не мога да потвърдя точно за оранжево. Другият вариант е в някое магазинче за торбички /такива има поне 2 около Четвъртък пазара, за едно се сещам преди кръстивището на пл. Шахбазян, но съм сигурна, че и на много други места ще се намерят.

# 69
  • Мнения: 116
Запис  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 142
Ако не се лъжа и в Лекси-тата имат разнообразие от еднократни чинийки.

# 71
  • Мнения: 1 884
Момичета,със спешен въпрос съм-прахосмукачката ни се развали,гаранцията е изтекла,идея къде може да я занесем... Rolling Eyes           

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 483
"Техномаркет" на 4-ти километър.Там ремонтират прахосмукачки.Ако някой се сеща за нещо в рамките на града ще е по-добре.

# 73
  • Мнения: 1 884
"Техномаркет" на 4-ти километър.Там ремонтират прахосмукачки.Ако някой се сеща за нещо в рамките на града ще е по-добре.
в рамките на града  ще е ок,но благодаря  bouquet

# 74
  • Мнения: 204
От днес пускат бул "6-ти септември" и "Цар БорисІІІ" и затварят едното платно на отсечката между бул"Хр.Ботев" и бул "Руски" вижте тук http://www.masov-gt.com/vremenni_promeni.php

Общи условия

Активация на акаунт