"За жената има по-важни неща от оргазма, например...

  • 11 203
  • 212
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Оргазма бих избрала.
Но ако го няма ще се утеша с ботушки или шоколад.

# 16
  • Мнения: 3 371
- ботуши
- 3 оргазма , всеки мин по 45 сек.

------

моля, покажете цвят патладжан. непрекъснато имам проблем точно с този цвят.

# 17
  • Мнения: 3 736
Предполагам, че и той варира - има тъмни, има по-светли, има даже бели. На първа страница съм пуснала един пример за това, което аз виждам като патладжан. Светъл патладжан. Laughing

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Аз не разбирам едното какво пречи на другото?  Rolling Eyes

Днес ми се чука, утре решавам, че тези ботуши ги искам. Как така трябва да избирам м/у двете неща, не си представям такава ситуация никак....

# 19
  • Мнения: 2 663
Ботуши,естествено PeaceОргазма може и на сън да ти се случи,докато ботушките са друга работа.

# 20
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
"За жената има по-важни неща от оргазма, например
купуване на лачени ботушки с цвят на бакладжани."
Естер Вилар

Цитат от подписа на един потребител. Но ужасно ми хареса за нова тема.
Кое бихте избрали?  Laughing
Оргазма, естествено. Обувките не са ми толкова важни-имам много. И мога да си купя още. Ама, без оргазъм една седмица, дори и 20 чифта обувки, не биха ме накарали да стана по-хрисима...

# 21
  • Мнения: 2 175
Оргазъм. Категорично и без никакви съмнения..)

# 22
  • Мнения: 6 365
Много трудна дилема, патладжанените оттенъци са ми любимите, във всяка фаза на зрялост на патладжана.

Баклата и патладжаните ми напомнят за един любим литературен герой, който пък на доста жени предизвиква греховни тръпки...

# 23
  • Мнения: 871
що за дилема ? тези, които изпитват оргазъм не могат да си купят ботуши с въпросния цвят ?

и тук става ли дума за това, кое е по-важно в семейството : дали мъжът ще изхарчи пари за любимата или ще предпочете да я задоволи ? бах'ти и дилемата  Crazy

# 24
  • Мнения: 4 569
Подозирам че тънката мисЛА на потребителя с този подпис е че всички жени са к*рви. Творчеството му  Laughing е цитати, диалог няма.

# 25
  • Мнения: 2 448
От оргазма има по важни неща за мен, нито едно от тях обаче не може да се купи, така, че не знам какво да отговоря за да съм точно по темата. Шопинга категорично не е в каквато и да била форма, дори кредитна карта без лимит няма как да е по важна. Ще купувам ще купувам, ще се възбудя от кеф, пък накрая ако няма оргазъм за кво е била цялата работа.  Laughing

# 26
  • Мнения: 10 547
Ботуши с нова рокля и се обричам на три дни безсексие.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
"За жената има по-важни неща от оргазма, например
купуване на лачени ботушки с цвят на бакладжани."
Естер Вилар


Лачени ботушки не нося  Whistling

# 28
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
...и двете дядо попе, и двете!  Joy Joy Joy

# 29
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Първо задоволителна порция секс, после нови ботуши. Едно по едно, все пак. А пък и що за въпрос - нито едното от двете е по веднъж за цял живот, нито може да се задоволи по едно и също време newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт