Прием детски ясли Варна 2012/2013г.

  • 44 278
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 25 314
добре де, как наистина хората си вземат децата преди 17 часа? Аз доколкото знам стандартно работното време е поне до 17, често до 18-18:30.

# 691
  • Мнения: 781
Моя син, почти винаги е последен или с още някое дете. И то го взимам към 17.30ч. Днес закъснях на работа,после в задръстване и бях там в 17.45. И лелката и сестрата бяха с якетата вече  ooooh! Нищо не са ми казвали, но това е повече от показателно . Добре, че на детето не му прави впечатление и го заварвам да играе или рисува .

# 692
  • Варна
  • Мнения: 913
Направо ме изумявате?  Shocked Ами честно, живот и здраве, не виждам как по-рано от 17.30ч ще го вземе някой.  Flutter То да го приемат де, другото бял кахър.  hahaha

# 693
  • Мнения: 8 922
Случили сме на група с много работещи родители. Не знам дали им е приятно на госпожите и лелите, но към 17.30 невзетите деца не са малко и те не казват нищо.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Ама какви са тези глупости, нали до 19 работят яслите? Все едно аз като съм до 18:00 на работа да започна да се мръщя на клиентите, които идват след 16:00 и да се наредя с якето и шапката до вратата към 16:30. Имат си работно време и толкова, като им е неприятно да си го изработят да си сменят работата! Направо си представям как ще реагирам ако някоя лелка или учителка посмее да ми разстройва детето с недомислени приказки, задето не съм го взела в 16 часа, сякаш от хубаво съм го записала на ясла!

# 695
  • Мнения: 1 612
Прави ли Ви впечатление, че продължават да се приемат масово деца с предимство! Всичко си е по старому! Аман вече.... #2gunfire

# 696
  • Варна
  • Мнения: 477
Една добра новина - започна строежът на нова ясла във Владиславово.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 913
Масово, масово, колко да е масово? С тия 9 свободни места?  Crazy  ooooh!

Една добра новина - започна строежът на нова ясла във Владиславово.
Аз така и не разбрах къде точно ще бъде? А се надявам даже да се вредим в нея на есен. Blush

# 698
  • Варна
  • Мнения: 477
Зад Бурлекса до пощата.

# 699
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
И мен в петък по телефона ме викаха спешно да съм попълвала някаква декларация,че трябвало в понеделник( днес) да ги носят в Общината.И какво излезе, аз майка име......,родител на дете..... съгласна ДА или НЕ, таксата за яслата да се плаща  по безкасов път(така ли се казваше?) в смисъл чрез изипей,банков път и т.н.Нали досега беше само на място в касата на ялсата. ooooh!

# 700
  • Варна
  • Мнения: 100
Момичета, здравейте.
Моля ви за помощ, имам един въпрос за яслите, но за съжаления нямам време да чета цялата тема, самичка съм с детето . Извинявам се предварително, ако вече е отговаряно Sad
Мога ли само аз да кандидатствам едновременно и за ясла и за ОДЗ? Съпругът ми е постоянно в движение, трудно ще сварим срока за ОДЗтата до 10 май.
В моя район яслите са Чуден Свят, Иглика и Русалка. За ОДЗ не мога да се ориентирам нещо Sad

# 701
  • Мнения: 781
siska81 , можеш едновременно да кандидатстваш за 4 ясли, и 4 ОДЗ-та в твоя район  Peace

# 702
  • Мнения: 8 922
Сиска, тук http://www.gradini-varna.com/informaciya/spisuk-na-detskite-zavedeniq виж ОДЗ-тата по райони. Гледай само ОДЗ за вашия район, без ЦДГ.

# 703
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Добре де,като може да се кандидатства за 4 ясли,като си напиша адреса защо ми излизат 3 и във яслата също ми казаха,че за три се кандидатства?Благодаря.

# 704
  • Мнения: 202
Добре де,като може да се кандидатства за 4 ясли,като си напиша адреса защо ми излизат 3 и във яслата също ми казаха,че за три се кандидатства?Благодаря.
за Младост има само 3 по район. затова

Общи условия

Активация на акаунт