КГБ = Клуб на Готините Баби - 127

  • 45 633
  • 707
  •   1
Отговори
# 45
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мамси , ако имаш рецепта можеш да си вземеш
 и в Германия лекарствата.  Peace
А за времето в Германия знам , но като яко напече тук и си мечтая за
Германия. А мъж ми обожава Германия. Много години изкара там и му харесва
и реда и дисциплината и времето , абсолютно всичко. Laughing

Танче , много си лаконична, дай рапорт за деня , де.  Hug

# 46
  • Мнения: 77

Жабчееее, няма рапорт, днес мързелувах в къщи! Laughing
Не си подадох носа навън, ако не броим дето излизах на двете тераси! tooth
И понеже се излежавах, на обяд поспах ........сега дрямка не ми идва! Joy

Обаче, утре /т.е. вече днес/, ще хукна още от 10 часа.
Първо на последна репетиция на хора ни, преди фестивала в петък, после на сбирка в Клуба и после смятам да отида до Мелчето и Янчето, има вероятност да я изпишат Мелчето в събота, а аз поради фестивала три дни ще съм заета, та да се видим.

Това е при мен, обществени задължения и безпаричие! Това е!
Търся си работа в някое магазинче, обаче то за младите няма пък камо ли за "млади пенсионерки"! hahaha
Уж имаше такава обява "Търсим млади пенсионерки", ама ........друг път! Mr. Green

Ще започвам да броя овце, макар че с удоволствие и мерак бих броила пари, ама Дянков не дава! #2gunfire


ЛЕКА ! smile3524


# 47
  • Мнения: 1 082
 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesДОБРО УТРО!ВАРНЕНКИТЕ МАЙ СМЕ НАЙ-РАНОБУДНИ.НАЛИ ПРИ НАС  ИЗГРЯВА ПО РАНО СЛЪНЦЕТО.МАМСИ-СТОЙ СИ В ГЕРМАНИЯ-СЕГА ТИ СЕ Е ПАДНАЛО-САМО ДА ИМАМ ВНУЧЕ-СИГУРНО ЩЕ СЪМ НА СЕДМОТО НЕБЕ А КОЛКОТО ДО ХАПЧЕТАТА -МОГАТ И ДА ТИ ГИ ИЗПРАТЯТ АКО НЕ МОЖЕШ ДА СИ ГИ КУПИШ.НА ТАНЯ -УСПЕШНО ПРЕДСТАВЯНЕ-ЧЕ ТАКА ЩЕ ИМА ПОВОД ЗА ПОЧЕРПКА.УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ВИ И ДА СЕ МОЛИМ ЗА МЕЛЧЕТО-ЗА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 672

Добро утро, ранобудници!

Благодаря ви за кафенцето и аз го гълтам наекс и тичам. Добре, че метрото е пред нас, та стигам вече за отрицателно време до работата.

Тези дни съм заета с едни тръжни документи, че участваме в обществена поръчка и само надниквам и чета по диагонал. Но довочера, вероятно ще имам повече време за вас, любими.

Желая хубав, слънчев и лек ден!

# 49
  • Мнения: 2 099
Добро утро и от мен, прекрасни дами!
Да кажа само "ку-ку!"  ku-ku и да ви нагледам.
Спокойна съм - тук цари ведър дух.
При мен доста ангажименти. Особено около "новото ми детенце" - милата ми племенница от Германия.
Ако почна да ви веселя с нейните български "неологизми" - край няма да има. Но не може да надвие Йойовизмите. Примери: прахосмукачката е "смучка", настроението е "разстройство", плиткото море е "ниско" ... Детето се старае трогателно да научи български - бащиния си език.
 rotfImao rotfImbo
А този уикенд се развяхме до Банско и Кавала. Голямо удоволствие!

# 50
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добро утро, момичета!
марина -влади........успех в дейността!
дидимити...много приятелско предложение към мамси, няма смисъл за едни хапчета да се разкарва .
Яжкамного хубава е песента, страхотна, обаче на работа нямам микрофони на компютъра и само четох, довечера и ще слушам!
Ивллин, търси дружка за танците, че е много хубаво. Ходи се и по фестивали в страната и чужбина, емоции и нови познанства!
Танитка, какъв е тоя фестивал и къде?
Жабче, липсват ни реда и дисциплината , който имат в Германия, все по-зле и разпуснато става край нас.
Римар, Дидия,Каролин....на всички ви желая спорен ден!
Здравче -Мравче...добре сте се развяли ...в Кавала не съм ходила , но никога не е късно!

# 51
  • Мнения: 1 563
Добро утро... момичета... !!!! Hug Hug



Вчера цял ден  не можах да ви пиша , само сутринта се разписах.Цветята си оправях , олизах кйщата Laughing , на фитнес... на пазар .... и така цял ден. вечеряхме... започнаха сериалите  и само ви погледнах в темата , но  ми се спеше и не ви се обадих...
Ив Hugблагодаря за кафето... Grinning
Яжка Hugпрекрасен музикален поздрав , в момента го слушам и ви пиша. Спорен ремонт на покрива !!!
Диди Hug разгледах ти снимките на екскурзиите. Браво на вас ! Чудесно сте си изкарали !!!
Танитка Hug Hugимаш нужда и от релакс ... Успешно представяе на фестивала !!! Първо място да вземете !!!! newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10  love001  love001  love001 Поздрави на Мелчето и Янка !!!
Нелка Hug Hug нещо се губиш от хоризонта ,защо милаааа ?????? Simple Smile
Маринка Hugуспешен ден и спорна работа !!! newsm10  love001
Дидимити Hug Hug Hugи твойто време ще дойде и ти ще си имаш внучета... stork-girl 1stroller
Мамси Hug Hugне си търси оправдание с хапчетата /шегувам се.... / , че като си дойдеш в БГ , умът ти ще е сама при Алекс- този сладур.....
Дидиа Hug Hug Hug не се мисли ,захващай се да хорото и за теб трябва да отделяш по малко време, ако чакаш да ти остане ..... newsm78
Шпунц Hug Hug на вчерашното хоро и аз си поиграх до теб Laughing Laughing Човек сам трябва да си търси положителните емоции ....
Жабче..... Hug желая ти прекрасни резултати  .... и така ще бъде... Grinning newsm10  love001
Джили Hug липсваш ми , но ти каза , че ще си в КЦ
Кари Hug разбрах , че си по добре  краката , продължавай да ходиш ,не се отказвай.... Grinning newsm10  love001
Макавелиииии Hug къде се губиш ???? Вчера те видях на балкона , че надничаш и си мислех че ще пишеш ,но... уви.... Laughing Laughing
Гъбче Hug какво хубаво време уцелихте .... Hug Весело изкарване на почивката ...
Все някой ще изпусна да спомена , но не ми се сърдете...
Здравче.... Hug писали сме заедно . Браво и вие сте си направили хубава екскурзия... !!!
Ставам ,че Вили ще дойде в 9,30  да ходим на фитнес .
 Весел и успешен ден на всички!!!!

# 52
  • Мнения: 7 386
                  Добро утро и от поспаланката! Embarassed То като не мога да спя нощем си наваксвам когато съм втора смяна!
                  Желая ви прекрасен ден,а аз да се захващам,че докато се обърна и дошло време за тръстиката! Laughing

# 53
  • Мнения: 1 250
Добрутро девойки, след вчерашния супер интензивен и напрегнат ден, днес ще карам по яваш яваш HugСамо сега се обличам да ида до мола за вестник,докато е още приемливо горещо,пък като се върна ще поема останалите ежедневности ( newsm78 newsm780 ама я натъкмих думата),Докато пиша, слушам  с удоволствие поздрава на Яжка,но сега ще стана докато не е завряло на вън. До по късно милички, прекрасен ден ви желая на всички, без изключение Hug Hug Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 77

Привет-мривет, красавици! Hug
Хубав, весел, слънчев и спорен ден на всички ни! thumbsup

Роси, благодаря за пожеланието, дано! Heart Eyes
Мелчето и Янчето ще бъдат поздравени от всички ви! Flowers Four Leaf Clover

Ивито и Нелито ще отидат при тях преди мен, и също ще носят вашите поздрави! newsm10

Дидка, фестивала е "Листопад на спомените", на 19, 20 и 21.10.  и се провежда в Спортна зала, всяка година през октомври, по листопадно време! hahaha
Днес на репетицията ще ни кажат точното ни участие, ще пиша в темата, която варненка е свободна, да дойде да ни гледа, входа е свободен, има участници от цяла североизточна България, интересно и приятно е! Пенсионерски празник. Laughing

Довечера ще рапортувам, а сега бегом в банята, че времето бърза ли бърза! smile3555


Чао! bye

# 55
  • Мнения: 894
Танче там смеееееее! Laughing

# 56
  • Мнения: 77
Иве, радвам сеееее....... Heart Eyes Hug

Друго си е като имаш подкрепа! newsm47


Довечера ще напиша от колко- до колко е възможна изявата ни, че то с хора като се работи, си е малко "бам-башка"! Joy
Кой дошъл, кой закъснял, че транспорта тъй, че иначе............ tooth

Чао, за сега! Heart Eyes

# 57
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 912
Добро утро, че и малко добър ден вече! Поуспахме се днес - юнакът тази нощ беше решил да ни забавлява малко и си я изкарахме почти цялата на крак. 1crib
Танитка, успех на днешното мероприятие и да разкажеш после кое-как Hug
Здравче, много хубаво, че детето иска да научи башиния език. А пък на теб ще ти е веселко в къщата. И с моето внуче сигурно след време ще е така, аз от сега съм се заканила на майка му - ако не го научи да говори български - да не ми се мярка пред очите smile3513 (не внучето, майката  Simple Smile)
Дидимити, от сърце ти пожелавам внуче  Heart Eyes Страхотно е наистина!
Жабче, не съм си взела рецептата, а и не мога да остана много повече, че ще ме изгонят от работа. Пък и съм си взела 2 месеца неплатена отпуска и трябва да поработя малко, че няма да има какво да папка бабата като се върне  newsm78
Много поздрави на Мелчето и дано в събота вече си е вкъщи  Hug Hug Hug
Каролин, ти къде живееш? Дано краката ти вече да са по-добре и да те слушат  Peace
Хайде стига, че пак се улисах Peace ooooh!
Наслаждавайте се на последните хубави слънчеви дни! Гуш на всички  Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 1 250
Е това вече моето на нищо не прилича.На отиване не вървях , а летях, а на връщане изведнъж ,хоп,онзиденшната история с крака #Cussing out #Cussing outСега се намазах с едно от онези прословути азиатски мазила.А магнезиум веднага купих и вече две капсули съм взела.Изглежда време му е майката,ама не се предавам Twisted Evil

Мамси, аз съм в Израел и си мечтая , както и 90% от населението за тукашната зима (есента в Европа Mr. Green)Видях снимките  ви, чудесни сте Hug

Иви и вашите снимки са чудесни, ама нали снимките зависят от хората които са там Hug

Снимки на Римар видях във феисбук, но на Дидия newsm78 newsm78

Девойки мили, извинявайте че не споменавам всички поотделно,но оказа се че пак трябва да излизам. Е този път моторизирана де.

Пратих ви по мейлите" Каква музика е звучала по радиото в годината на раждането ви?" та ще  си имате концерт по желание Mr. Green

# 59
  • Мнения: 7 386
                  Карииии,снимките на Дидия още са в компа,а някои изобщо не съм успяла да сваля /от телефона/  Mr. Green Все се заричам,че днес ще стане - ДА ама НЕ ставааааа!

Общи условия

Активация на акаунт