Денис Чакър и Ибрахим Челиккол и новите им проекти * Тема - 12 *

  • 42 498
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
И малко да се посмеете!


# 391
  • Мнения: 2 469
   40 епизод идва направо като подарък за предстоящия ми рожден  ден! Благодаря !  HugЩе мога да го гледам по-късно,но от сега знам какво ще стане и ме натъжава...Има съдби човешки ,които са обречени на  страдание,нашата Иффет е пример за това...

# 392
  • Мнения: 11
Здравейте и благодаря за серията  Hug Hug Hug Hug Жалко,че е последна,дано направят продължение .Не съм гледала още ,като гледам ще събера сили да коментирам.Лека нощ и приятни почивни дни

# 393
  • Мнения: 9 541
Привет, привет, по късни доби Grinning И аз като Плами Hug чакам да ми дойде музата и настроението за последната серия.....и тази нощ няма да е, събота и неделя не искам домашните да ме гледат със съжаление, че ходя разплакана ooooh! ooooh! и в лошо настроение.....затова моят коментар ще е сигурно последен, а може вие вече да сте забравили и за какво иде реч newsm78 Joy Joy Joy smile3518 newsm09



# 394
  • Мнения: 9 541
релакс

# 395
# 396
# 397
# 398
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа пак спами, ама поне хубави снимки е сложила.  Joy Joy
Мен дори и ме е яд, че ми дойде музата и гледах последната серия. Много скапан финал. Язък!!
Клю мила къде си?
Мел също никаква я няма. Тя поне е извинена, защото сигурно страда по Ариф.
Дани хареса ли ти финала?
Плами чакам и твоят коментар!

# 399
  • Мнения: 9 541
Я да сложа и аз веднъж кафенцето, че станало вече време за първите ни ранобудки Heart Eyes Peace



Не се бутайте моля Joy Joy Joy, за всеки има по една самостоятелна табла /за сервиране/.....    bouquet

# 400
  • Мнения: 167
Добро утро и от мен Hug
Няколко сутрини ви изпращам кафенце, но модераторите го махат - защо ли newsm78
Ето и едно от мен Peace

# 401
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа. Мел пропуснала съм закуската! Благодаря все пак! Прекрасно изглежда!
Никой не коментира тук? Не изгледахте ли финала?
Днес си писах с едно момиче, което също е фенка на нашият филм и на ВВ. Попита ме за Иффет, каза че е на 25 серия и че много и харесва. Едвам се сдържах да не и кажа за финала. Нямаше да е честно!
Клю къде си мила, 2 дена те няма никаква? Исках да те питам за султанката? Лиа ми спомена нещо, че щяли да го спират. Да го почваме ли или не си заслужава? А какво става с Хулиганът? Аз чакам да се съберат повечко серийки. Вече има 4 преведени серии. Ще го препоръчаш ли като се абстрахираш от факта, че Кенан участва в него?  Wink
Плами все забравям да те питам. Гледам какви вкусотии и красоти си снимала жъж фейса. Доколкото разбрах са твои произведения. От къде се научи така да готвиш? Мен по сладкишите хич не ме бива!

# 402
  • Мнения: 167
Добро утро целомъдрени момичета Hug

# 403
  • Мнения: 167
Най-после изгледах финалният епизод ooooh!
Е, много нелепо завърши Thinking Толкова много линии
бяха отворили сценаристите - за майката на момичетата, за
влюбената съседка към баща им, за женитбата на Ариф и Дилек...
и никакво развитие - вероятно това е заради комерсиалната страна
на всяко кино Thinking
Колко малко щастие и колко много мъка Cry А как обезумя този крадец
на щастие, колко трябва да си смахнат, та да не помислиш, че крадейки
чуждо дете обричаш на мъка родителите му NaughtyКакво е това негово
щастие от чуждото дете, що за лудост е това #2gunfire Добре поне, че
 накрая Феяз се опомни Peace И що за гордост беше това на Дилек ханъм,
така и не ни показаха какво се е случило при тях Heart Eyes Много, много въпроси
и размисли ни оставиха авторите в този прекрасен филм newsm78
Колко щяхме да загубим, ако нашите прекрасни момичета не се потрудиха за
превода и обработката на филма, за да стигне той до нас  bouquet
Благодаря им и се прекланям пред тяхната доброта Hug

# 404
  • Мнения: 167

Клю къде си мила, 2 дена те няма никаква? Исках да те питам за султанката? Лиа ми спомена нещо, че щяли да го спират. Да го почваме ли или не си заслужава? А какво става с Хулиганът? Аз чакам да се съберат повечко серийки. Вече има 4 преведени серии. Ще го препоръчаш ли като се абстрахираш от факта, че Кенан участва в него?  Wink
Султанката и тя завърши, но превод има до 11 епизод, няма да съжаляваш ако го започнеш Peace
http://www.keyfiseyir.com/bg/watch/3269/sultan/6
За Хулитанът мога да кажа, че си е криминале, а това му отива на Кенан, без него нямаше да се
получи Thinkingтежък филм, но добре направен Sad

Общи условия

Активация на акаунт