Отговори
# 15
  • Мнения: 1 440
Абе,мислих да уточня,че е телена,но...

# 16
  • Мнения: 2 271
При къпане със сапун,иначе и преди, и след кърмене само с вода!

# 17
  • София - между принцеса и...диваче!!!
  • Мнения: 69
V na4aloto da sled tova samo s voda predi karmene

# 18
  • Мнения: 1 383
Само при ежедневния душ с вода.

# 19
  • Мнения: 2 467
Миех яко. Като родих, 4е като се затърках преди всяко кърмене! Детето реве гладно, аз цици мия и то със сапун! Че като ми писна и порових тука малко. Сега само ежедневния душ и сутрин с малко вода приплакна Simple Smile Досега млечица не сме имали. А след кърмене не развалям блаженството с водя  Naughty

# 20
  • Мнения: 2 381
В началото-да, т.к. така ме съветваха акушерките в родилното.Сега само с вода ги измивам преди всяко кърмене.След кърмене не ги мия.

# 21
  • Мнения: 1 382
Сутрин и вечер при ежедневния тоалет с душ-гел,сапуна много изсушава кожата  Flutter

# 22
  • Мнения: 2 959
Никога не съм ги мила специално за или след кърмене, дори оставях в началото кърма да засъхне по тях защото бяха много разранени. Един душ сутрин ми е достатъчен, след това изплаквам с малко студена вода.

# 23
  • Мнения: 1 599
Не се мия нито преди нито след. Просто си слагам подпланките и веднъж днесвно = душче Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 629
Никога не съм го правила това упражнение. В началото имах разранени зърна и, ако го правех щях да си усложня проблема

# 25
  • Мнения: 1 427
Не! NaughtyТова е безмислено упражнение-сапуна изсушава кожата!Само при ежедневния душ.

# 26
  • Мнения: 6 472
Не Grinning Нито преди, нито след. Смятам, че се къпя достатъчно често, за да е напълно достатъчно Mr. Green

# 27
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
В началото ги миех преди всяко кърмене,сега не,само всекидневен душ и толкова

Общи условия

Активация на акаунт