Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 8

  • 114 266
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3
"Това, което не ме убива, яде много бой!" - Ахмед Доган

# 706
  • Мнения: 631
Събрал лъвът всички животни и им казал:
 - Който скочи от онази висооооооока планина, той може да изчука моята лъвица.
 Животните се качили на планината, а лъвът застанал под нея и зачакал.
 Чакал, чакал, внезапно една точка полетяла надолу, увеличила се, БУМ - Мечокът паднал, и веднага се засилил обратно нагоре. Лъвът му казал:
 - Хайде, Мечо, отивай да чукаш лъвицата.
 А Мечокът си се катери нагоре! Лъвът:
 - Ей, Мечо, къде отиваш?
 - Първо ще изчукам този, който ме бутна...

# 707
  • Мнения: 0
Един човек решил да си купи кон.Отива в конюшната,гледа,гледа,избира си един.Пита коняря:
-Абе,колко струва тоя кон?
-1500 $
-Много скъп бе?Що така
-Значи-като му кажеш 'Ебаси коня' дава газ до дупка,кажеш ли му 'Амин' веднага спира.
-Охоо,взимам го!
Отива нашия в кръчмата за да отпразнува покупката.Напива се до козирката.Излиза,качва се на коня.
-Дий...Дий бре!Хм..ебаси коня...-и коня със всичка сила се втурнал напред.Не щеш ли,пред човекът и коня се появила гигантска яма.Онзи веднага почнал да си казва молитвата:
-Да пази господ,амин!-И конят спрял точно,ама точно пред ямата.Удивен,а и успокоен,човекът рекъл:
-Ибаа си коня!


 Laughing Laughing Laughing Laughing А аз се чудя един защо ме пита дали не съм си ги измислял . Аз го знам за камилата кой на кой е кавър не зная, но за камилата го чух за първи път 86 г.

# 708
  • Мнения: 293

 Laughing Laughing Laughing Laughing А аз се чудя един защо ме пита дали не съм си ги измислял . Аз го знам за камилата кой на кой е кавър не зная, но за камилата го чух за първи път 86 г.
Ехеее, каква памет!!!  Shocked 86г.!!!

# 709
  • Мнения: 2 018
"След 50 истинският живот тепърва започва."- помисли си тя и... си наля още 50.

# 710
  • Мнения: 0

 Laughing Laughing Laughing Laughing А аз се чудя един защо ме пита дали не съм си ги измислял . Аз го знам за камилата кой на кой е кавър не зная, но за камилата го чух за първи път 86 г.
Ехеее, каква памет!!!  Shocked 86г.!!!


Да, защото беше цяла серия за камили (към 4/5 вица) а мястото провокира паметта Simple Smile

Между другото ти аз съм ти фен, доста от вицовете ти ме накараха да се просълзя от смях Simple Smile

# 711
  • Мнения: 7 201
В библиотеката:
- В тази книга намерих двадесет лева.Имате ли и други книги от същия автор?

# 712
  • Мнения: 0
В библиотеката:
- В тази книга намерих двадесет лева.Имате ли и други книги от същия автор?


 Laughing Laughing Laughing

# 713
  • Мнения: 0
Едно пианде минавало покрай една църква.Влязал вътре и седнал, в това време гледа хората отиват до иконата на Дева Мария с младенеца молят се и пускат пари в едно сандъче за подаяния.Пиянката станал отишъл до иконата и започнал да се моли
-Дева Мариооо, позволи ми да си взема 5 лева за ракийкаааа. После сам си отговаря:
-Позволяваааам. Взема 5 кинта и заминава, това се повтаряло няколко дена. Попа решил че тоя ще отмъкне подаянията ако продължава така и на следващият ден застанал зад иконата така че да не се вижда и зачакал.Идва пиянката и пак обичайната молба:
-Дева Марийооооооо, позволи ми да си взема 5 лева за ракийкааааа.В този момент попа се обадил :
-Не позволявааааам.
Пиянката :
-Ей пишлеме, я да не се обаждаш , аз питам майка ти.
-Позволяваааам. Пак си отговорил и опънал поредните 5 лева.

# 714
  • Мнения: 7 165
Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден:
- Ние - казал швейцарецът - пишем ich bin, а произнасяме иш бин.
- А пък ние - гордо заявил българинът - пишем какво, а произнасяме Ъ.

# 715
  • Мнения: 805
Отишъл една мутра при доктора и казал:
- Докторе, искам да ме кастрирате!
- Но как така, сигурен ли сте, че искате да ви кастрирам?
- Абсолютно!
Кастрирал го докторът, излиза нашият човек, а отвън приятелят му:
- К'во, имунизираха ли те?

# 716
  • на кого му пука
  • Мнения: 923

Един американец дошъл в България. Разхождайки се една вечер, гледа над него в небето яхнала метла Баба Яга.
-Хм, каквато им държавата - такъв им и Батманът!

# 717
  • Мнения: 1 110
Сатиричният театър пое отговорност за атентата срещу Ахмед Доган.

# 718
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Шарж на Арнолд шварценегер с "Калашников" на рамо :- Някой да знае къде е Ахмед Доган? #2gunfire

# 719
  • Мнения: 116
Симпозиум на хирурзи. Американецът се хвали, че за първи път в света американци са присадили сърце. Французинът казва, че при тях е направена първата трансплантация на черен дроб.
Българинът разказва как след челен удар на два влака с колегата си хирург заварили разхвърляни органи на хора, взели по една игла и конци и започнали да зашиват крака, ръце, глави и хората оживявали. Накрая останали 2 уши и един гъз - други органи не намерили и затова зашили ушите за гъза.
Е, че то какво е станало, попитали другите? Оживя казал нашият, и стана директор - само слухти и пърди!

Общи условия

Активация на акаунт