Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 531
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Ками, честито ти християнче  Hug
Имам чувството, че небето се продъни  #Crazy

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ками, честито християнче!

Иве, цените са от 40 до 90 лв. Според мен са се олели ...

# 152
  • sf
  • Мнения: 10 210
Как ви се отразява смяната на времето?
Виктор заспа в 18ч, но ще го будя по някое време,че няма да изкара цяла нощ.
Утре не е на градина, че е със спазъм, ще го мъкна по доктори  Rolling Eyes

# 153
  • София
  • Мнения: 254
Честито християнче, Ками!

На мен не ми се отразява смяната на времето по принцип. Но днес ме гонеше страшен мързел, почти цял ден се излежавах, чак в късния следобед изкъпах Кая, а прахосмукачката пусках след седем вечерта, чак тогава ми дойде музата  Laughing На обяд направих един хляб, почти сме го унищожили  Shocked

Вики, дано мине добре нощта и да се оправя вече Вико!

# 154
  • sf
  • Мнения: 10 210
Добро утро!
Ех, каква приятна сутрин бих могла да си прекарам  Crazy
Роки е на училище, нямам работа, не става за излизане, но за жалост Вико си е тук и се вихри с пълна сила  Joy 

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Е, щастието не може да е на 100%  Joy А как е Вико?

# 156
  • sf
  • Мнения: 10 210
По-добре е, не свирка, но ще правим инхалации още ден-два, та поне но четвъртък е у нас. Ще го водя и при личната следобяд. Логопеда отпадна, та една задача по-малко.

# 157
  • Мнения: 766
 Hug
Ками, честито ти християнче   bouquet
Иве не пишеш, как са момчета?
Бързо да се оправя Вико  Praynig
.........................
Иве, цените са от 40 до 90 лв. Според мен са се олели ...
Ами определено са се олели .....
Не успях да си почина събота и неделя и сега ми едно кисело  Confused
На Ина също и дай да ходи някъде, да се среща с някой ........ а аз жадувам за малко спокойствие, ама няма Wink

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 523
Сашо е голяма хаймана - само пита - няма ли да ходим на някой на гости. Самопоканва се у хората.  ooooh! Ама има на кой да прилича (не на майка си) ...

# 159
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Как да сме,освен едно дете с гъсти сополи друго няма ooooh! ooooh! ooooh! ще ходим до личната ама как да излезнем,изсипва се като из ведро.
Вчера бяхме на кино Хотел трансилвания-добре беше но до сега най ми хареса Котарака в чизми.ужасно кино е това в дъ мол,няма да стъпя повече.Мръсни очила тясна зала,като започнаха да слизат посредата на филма едни деца,все едно земетресение.Явно съм и наплашена.
Унксче как сте вие там,вас евакуираха ли ви? Praynig
Направо изтръпвам като се сетя че бяхме след Италия мин път,а там пак имаше преди дни......
Ками честито християнче Heart Eyesкак сте с ларингита?

# 160
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет!
Ками честито Ви християнче! Да е жив и здрав!  bouquet
Ние вече сме записани официално в новата градина!  HugНа пук на скапаното време и развалената кола, напук на недоволството на директорката на старото ОДз и на тъпите и подмятания, на спънките които се опита да ми създаде, и на некоректните документи, които ми върнаха. Важното е, че успяхме и се записахме в новото ОДЗ, разходихме се, поканиха я дори в групата, запозна се с децата, учителката се оказа, че познава батко и, като са били сборни групи, му е предавала и веднага се сети и много се зарадва! Беше невероятно изживяване за Вероника, децата я наобиколиха, а едно дори като се развика, че я познава, то живее тук близо до нас и наистина се познаваме! Сега останаха още един два документа да занесем и най важното да се излекуваме напълно, за да я пусна и да тръгне! Кофтито е, че с оздравяването имаме проблем, моай пак само си го пием и втория антибиотик - днес ни е осми ден, но сутринта минахме първо през лекарката - гърлото си и е още червенко, и си има още малко секрет, което ще рече, че май май и този АБ няма да се справи с тази упорита бактерия и какво ще правим тогава  - уви незная!!! Embarassed
Иве кой е със сополите сега? Егати и при вас, няма спирка! Дано се оправяте и вие бързо!
Вики, и на теб силички, Виктор сигурно и от Венотлина става още по необуздан! Ти къде го води за да се установи, че е със спазъм, защо не пробваш да му правиш и инхалации с Пулмикорт малко, много бързо ще се повлияе от него! А освен сингулера не са ли ти казвали да му включат и инхалаторен кортикостероид малко. Сега не го извеждай в никакъв случай в това влажно време, поне на Вероника не и се отразява никак добре!
Аз си търся тема за дипломна работа, или по точно си търся някаква фирма, която да има потенциял от човешки ресурси, която има утвърдена практика примерно в подбор, набиране, ей такива неща.
Много целувки от нас на малката Ема, голяма сладурка е. Уинкс при нас вече също от пет годинки се води предучилищна, децата си карат редовни часове и сутрин и следобед и всичките са си с наименования като предметите в училище - в първи клас, аз даже имам снимана програма на Вероника от предишната ДГ, имаха си математика, български, природа, нещо като социална култура или нещо такова се казваше, рисуване, музика, физическо, нещо като час по бит и техника, т.е. да изработват разни неща, купувахме им някакви помагала - даже днес ми ги върнаха! Изобщо сериозно си се занимават децата

# 161
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Много се радвам , Дани.
Дано се чувства добре там и не боледува така.
Честито християнче , Ками   bouquet!
Тедо пък иска постоянно да ходим да му купуваме нещо.Почивните дни ги асоциира с ходене по магазините.И да каним гости вкъщи.
Вчера приключих с облепването на кутиите на етажерката му , подредих му играчките на групи - топки , коли , пистолети и сега съм много доволна от себе си.Да видим до кога ще бъде подредено  Laughing.

# 162
  • Мнения: 329
Благодаря ви Hug  bouquet
Бързо оздравяване на болните!Децата кашлят и са с пресипнал глас ,но иначе са ок, гърлата им са чисти.Утре ще ги закарам при Х. И засега Ева ще е вкъщи, взех бележка.И аз днес излизах по задачи с тях и този дъжд много ме дразнеше, спира, започва......Измокрихме се определено.
Земетресение ли има в Америка?Аз новини не слушам , действат ми и ме натоварват негативно.
Били дай една снимка да те видим с тумбачето Hug
Дани, успех в новата градина  bouquet

# 163
  • sf
  • Мнения: 10 210
Земетресение 7,7 по Рихтер е имало в Канада тия дни,но в слабонаселен район и май няма жертви.
А в Щатите чакат много силен ураган, но ако не се лъжа около Ню Йорк, а не при Уинкс.

Вико е добре, личната каза,че вече няма спазъм. но чак в четвъртък ще ходи на градина и няма да плува тази седмица. Хомеопатката ми даде едно да пие днес, на три приема,ама забравих да я питам как да го разпределя от 13 ч до заспиване, наравни интервали или има друг чалъм  Thinking
Дани, при дежурния от нашата поликлиника го водих, за мен си беше ясно,че е със спазъм, така си свиркаше. Не ми се ходеше на друго място. А и не ми каза нищо различно  Rolling Eyes

Браво за новата градина, дано там е по-добре  Hug
и бързо оздравяване сега, Х не помага ли?

# 164
  • София,
  • Мнения: 4 267
Благодаря  Hug
Вики нищо не помага нито ХЛ, нито АБ! Днес се опитах да и запиша час за хомеопатката за сряда или поне за тази седмица, че като свърши АБ да и смени хомеопатичното дето го пие в момента, че май няма ефект от него и да съставим нов план за действие, ама нещо не успях да запиша час, имало чак за  след 12 ноември, на мен тогава ми е късно, аз се надявам да оздравее по скоро, че ще мине повече от месец откакто е ходила на ДГ и ще искат после нови чревни изследвания. Не че немога да я пусна и сега, но не бих го направила, трябва да убием пустата бактерия, а не да започнем да я разпространяваме в новата група, докато не видя чист секрет няма да им я пратя, все пак за доброто на децата е, а и за нейно добро, да не кажат после, че ние сме им я занесли бактерията!

Общи условия

Активация на акаунт