Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 588
  • 741
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 414
Да много се радвам за новата градина.
Вико през равни интервали и задължително преди да заспи ама буквално,най силно действа.
Имало е евакуация и при Велина,заради опасност от цунами.

# 166
  • София
  • Мнения: 254
Дани, браво за градината, айде, по вода да ви върви там!!!

Аз се бях замислила за леденото шоу преди месеци, сега малко се чудя дали наистина ще им е интересно на децата. И аз бях разбрала, че трябва да има билети и за децата, а вижте какво пише на сайта на армеец:
За всички лица под 18 години важи стандартното изискване да влизат в залата само с придружител. Придружителят трябва да има редовен билет и да носи два екземпляра от попълнена декларация с данните на непълнолетното лице. Формулярът на декларацията може да се изтегли от сайта на Никор Сикюрити.

Не знам как да го тълкувм това. Не беше ли се обаждал някой от темата да пита или бъркам?

# 167
  • sf
  • Мнения: 10 277
Според мен си звучи,че им трябва хем билет, хем придружител с отделен билет.

# 168
  • Мнения: 329
Моя позната е питала и са й казали ,че билет трябва да се купи и за детето, и не е намален-40 лв е за възрастните и за децата.

# 169
  • USA
  • Мнения: 559
Добре сме. Не сме усетили земетресенията, а ураганът е далече от нас. Само ураганът Ема ни помете тази нощ с много рев Simple Smile

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Ураганът Ема ще го траете, това е положението  Heart Eyes

# 171
  • Мнения: 1 098
Привет и от мен!
Ема е супер супер сладка, копие на майка си  Heart Eyes
Герка, толкова е уютно, когато си тук  Hug
Вчера водих Дели на " Вълшебната флейта" в операта. Много му хареса. Сега иска да опита уроци по пиано. Моята кръстница е учителка по музика и дава частни уроци пи пиано. Ще видим. Утре ще го водя на фризьор и ще се разходим в центъра. В сряда сме направили организация да се съберем в една приятелка майки с деца. Ще има украса, кексчета с украса за Хелоуин, тикви фенери. Взех за него костюм на Батман, Юли ще е Спайдърмен. За мен взех много красива маска тип домино.

# 172
  • Мнения: 1 098
Ей, къде сте?
Аз се ядосах, защото в градината раздавали стихчета за тържеството. Дели не бил в този ден и сега няма стихче. Вили днес е казал на  учителката и тя казала, че било трудно сега да му дадат. Той попитал дали стихчетата са свършили и тя накрая казала, че ще измисли нещо. Не мога да разбера замисъла  newsm78 Как така едни ще имат, други не. И това не е ли предвидено. Много криво ми стана. Скоро някой от вас пак от подобна случка се оплака си спомням.
Записахме го на екскурзия в Конца, в Брезник. Ще ги возят с АТВ и доста други занимания. Притеснено ми е, това е първата му екскурзия.

# 173
  • sf
  • Мнения: 10 277
Добро утро!  Пакост или лакомство?  
Ние сме тук, вчера излязохме буквално за 5 мин и замръзнахме от вятъра.
Виктор е обърнал всички стае наопаки, играчки, книги, навсякъде е лудница  ooooh! нямам търпение утре да отива на градина  Mr. Green
Чакам Д да се прибере от работа и отивам аз за час-два, че трябва и да се работи, за жалост  Joy

При някой да са пуснали парното? У дома е ужасен студ, а нямаме нищо за отопление  Rolling Eyes дано го пуснат вече.

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 09:44 от donsita

# 174
  • София
  • Мнения: 254
Оф, Бубе, аз се ядосах! Това е много тъпа ситуация, какво толкова има да дадат едно стихче. Много се дразня, когато са неравномерно разпределени задачите на тържествата. Иначе Хелоуинските ви планове звучат много приятно. В нашата ДГ ще има някакво празненство днес, най-сетне възможност Кая да си ползва костюмчетата - баба ми последните две години й подарява някакви костюмчета за Коледа, и тази година нещо е замислила, но го пази в тайна. Една нейна приятелка ги шие и ги прави много хубави. На последната Коледа подари на цялото ни семейство готварски костюми, с престилки и шапки, много беше забавно. Кая днес си избра да ходи с костюм на Червената шапчица.

# 175
  • Мнения: 329
Здравейте,
Ние сме вкъщи, децата се оправят вече,но Ева ще тръгне на градина в понеделник и без това Тони е командировка и не ми се става рано с двете деца ,за да я водя.У нас е студено , пускам една печка ,но все пак си мръзна.
Бубе Hug, имахме болни дечица в групата и разпделиха стихчетата им на останалите.Явно и при вас така е станало.
Аз не възприемам Хелоун за бг празник , децата , в частност Ева, нищо не знае този ден Peace
Антон има едно любимо есенно яке, което обаче доста загуби цвета си и искам да го боядисам, само се чудя дали после ще пада много боята newsm78Преди много години майка ми беше боядисала едно кожено яке,но него го давахме на химическо,а сега това ще го пера в пералнята и незнам дали няма да цапа много.
Уинкс, как е урагана Ема?
Иве ,беше ли при Г., как са децата?

# 176
  • София
  • Мнения: 3 414
Ками ще цапа,пресен пример имам от вторник,съсипах една блуза.Трябва да го переш отделно.Аз бих предпочела химическото.
Ами как да са Ники от утре отива на дг.Мисля че се справихме този път,но благодарение на помпата за прахосмукачка.Препоръчвам за всички възрасти,росто изкарва всичко,Ники е винаги с едни гъсти сополи които неможе да изкара макар че духа за двама,тя ги изкара и не стоят там до третата сливица да правят проблем.Гъделичка ги и се кефят даже.
Нямаме бонбони ако дойдат трашилища Laughingне го харесвам,не за друго ами защото е натрапен,както и св Валентин Whistling
Аз пускам климатиците просто да отвърнат въздуха.

# 177
  • sf
  • Мнения: 10 277
На Роки в у-ще един учител им направил забележка,че това не е християнски празник и не трябва да се празнува у нас. и до голяма степен го подкрепям.
и аз нямам бонбони, а няма и да отварям  Mr. Green

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
И аз не го възприемам този празник по нашите земи.
Много ли е студено при вас. В къщи още сме на отворени прозорци. Снощи си позволих да затворя и в хола, но сутринта като влязох не се диша. От друга страна имам спомен за панелките, че по това време на годината вече е голям студ  newsm78
Уинки, нищо не казваш, как се държи Ема?  Hug

# 179
  • София
  • Мнения: 254
Добре, че ми напомнихте за лакомствата, че нас всяка година ни наобикалят 2-3 групи от по доста деца, а сега хич не съм се сетила да купувам разни дребни неща.

Ние и други нехристиянски обичаи спазваме в България като цяло. Аз съм много против комерсиализирането и наистина натрапването на празници, например случая със Св. Валентин. Иначе за Хелоуин нямам против да се празнува, на децата им е забавно да се маскират, не се влага кой знае какво друго.

И у нас взе да става хладно, снощи за първи път спах с олекотена завивка, преди това бяхме само с чаршафи. Иначе на Кая от доста време съм й сложила едно памучно одеало.

Общи условия

Активация на акаунт