Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 468
  • 741
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 43
Дани, браво! ДАно не се разболява малката вече!  Hug
Нашето тържество беше вчера. Този път Мариян си каза думиките, участва в сценка и в два танца беше на първа линия - много съм доволна  Laughing Децата бяха много сладки  Heart Eyes

# 421
  • София
  • Мнения: 254
уф, не мога да измисля къде да ходя на ЖК. Личната енергично не ми препоръчва в нашата поликлиника и като прочетох отзиви във форума, май е права. В частните не работят да следят само по ЗК. Предишния път ходех в Младост, но не ми се разкарва пак дотам всеки път. Чудя се дали изобщо а се занимавам - болничен няма да ми трябва, ще си плащам аз изследванията и така. Задължително ли е да се ходи на ЖК?

# 422
  • Мнения: 766
Ами аз доколкото знам е задължително, пък и препоръчително.  То хубаво ще си плащаш изследванията, но нали все пак някой трябва да ти ги назначи и разчете, обменна карта и т.н документации трябва да ти се издадат, и т.н.   newsm78  ЛМ де
ами вариант да се запишеш в поликлиниката ви, документално да се оформят нещата поне?

# 423
  • София
  • Мнения: 254
сложно. сега четох в интернет препоръки за лекарка в едно дкц, което е до канала, точно ми е м/у работата и къщи, ще се опитам да отида утре, дано успее да ме вземе.

Ти как си? в 9я месец ли си вече? Кротнаха ли се от работата? При мен в работата е страхотна върхушка сега, ама ще се оправим някак.

# 424
  • Мнения: 766
уф как съм - тежи ми вече   Laughing Не мога място да си намеря - като лежа убива, като съм права тежи, седна ли явно притискам човека и така почва да шутира, че чак ми се приревава Crazy иначе всичко ок с нормалните неразположения Wink
не са се кротнали, само нерви си вкарвам - сутринта бях пак там  Tired Rolling Eyes
Писва ми вече, кофтито е че шефката е в Москва и наистина в момента няма кой да движи нещата поне до следващата седмица, а имаме важен концерт на 13 декември и съответно доста и работа Sad
За ЖК - къде смяташ да раждаш, защо не видиш в съответното заведение дали нямат ЖК?
другите да си вземат поука - с ayka на чат го обърнахме  Sunglasses

# 425
  • USA
  • Мнения: 559
Веси, съвсем малко останало! Много се радвам! Гледай да си по-спокойна за работата.  Hug

Аз оня ден успях да се прасна с вратата по носа и сега май е счупен. Утре ще ходя на лекар. Стискайте палци!

Ема още си е ревлива, дано да и минат коликите скоро, защото като не я свива корема е спокойна и блага. Започна да се усмихва  Laughing и е голямо слънчице като е в настроение. Криси имаше родителска среща, които тук са 1:1 с учителката. Добре се справял в училище и слушал горе-долу Wink, не трябва за нищо да си говорим сериозно Simple Smile, което е голямо облекчение.

За бременните препоръчвам книгата THe happiest baby on the block на Д-р Карп. Не знам как е преведена на БГ, но знам, че я има на Бг. Не очаквах много, но има хубави и практични идеи за успокояване на бебе с колики. При нас работи.

Кажете някой забавен филм/сериал да гледам като съм вкъщи. Ема много иска да я нося и гушкам и затова много не се добирам да пиша, но ви чета редовно Simple Smile.

# 426
  • София
  • Мнения: 568
Уинкс, нагушкай я едно хубаво и от нас.  Heart Eyes Дано минават по-бързо коликите. Ех, колко са сладки първите усмивки... и не само де...  Laughing
Ири много обича да ми рецитира стихотворения измислени от нея за мен.  Heart Eyes Малко бял стих, но за мен са най-хубавите.  Heart Eyes
Айка, нали все пак ще трябва да ти дадат болничен 45 дни преди раждането? И както казва Веси всички документи да се оформят преди раждането. То ясно, че си плащаме повечето неща.  Трябва да се водиш някъде, дори и формално. Вариантите ти са или само на частен, който ще ти оформи обменни карти и т.н. или и на частен и държавен, или само държавен. Варианта с болницата, в която ще раждаш също е добър. Поне свикваш с обстановката и лекарите.
Там-там, успех и дано те оставят тези твоите на мира вече.  Hug

# 427
  • София
  • Мнения: 254
nonsense, далече ми е Окръжна (където живот и здраве ще раждам), та затова не ходя там. Ще го измисля някак.

Уф, там-там, то 13 декември е бая далече, поне ако можеш нерви не вкарвай, дано бебче изчака да имаш малко време за релакс след това преди раждането  Hug

Уинкс, да я нацелуваш малка Ема! А ти как така успя да си нацелиш носа, много неприятно! За сериали - вчера чух, че вече има някакъв канал или интернет сайт, не разбрах точно, по който в щатите може да се гледат бг сериали. Може да се зарибиш по някой  Mr. Green, за убиване на време стават.

# 428
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
Ради нали е с варицела,но има много пъпки,цяла нощ го сърбяха надявам се да е минал пика,има уголемени лимфни възли на тила Embarassed
Ники много реве че не иска да ходи на градина,нещо става.Почва да ни манипулира с корем сърбеж и тн,90 % че е правене ама майчинското нали си устава,гризе ме.
Марти изчезна тотално Hug
Веси,не се напрягай,скоро няма да ги виждаш Wink
Уинкс е как успя,посиняха ли ти очите?може и да не е счупен но много боли,а сините са зловещи два пъти съм била така.

# 429
  • Мнения: 766
Тъй аз досадна ставам, но днес "офисните мишки" успяха да ме вбесят до такава степен, че вече ще се срещат с Хитлер, който се крие в мен  #Cussing out Само гърч за тях - задачата, срока за изпълнение, резултат! Ако няма резултат - причини и по преценка глоба ей това ще ги оправи  Twisted Evil
Тържествено обещавам, че няма да се нервирам повече  Crossing Arms
Уинкс, наистина как успя да се удариш така? Дано не е счупен и бързо да ти минава  Hug
Gotza, Ники да не би да го притеснява че е сам на ДГ, а Ради е вкъщи? Иначе Ина винаги след стоене вкъщи не иска да ходи на ДГ и е почти идентично поведение - последния път за 5 мин я заболяха първо дясното коляно, после лявото, а на третия ми въпрос кое коляно я боли явно не можа да се сети какво ми е казала и заяви горда "и двете" Wink
Досадна съм знам, ама като съм сама вкъщи и още не знам какво да правя  Embarassed
  bouquet

# 430
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Съвсем в тон с темата съм явно.Днес Тедо ми дръпна един час рев как никога вече не иска да ходи на градина.Не искал да вижда Пламена , момчетата били лоши , нямало с кой да си играе , накрая взе да се дави от рев.И аз като Ивето , хем знам , че ме мотае , хем ме гризе - ами ако има нещо.
Там-там , а така , бъди лоша и не си го слагай на сърце.

# 431
  • USA
  • Мнения: 559
Ох, и аз се чудя как успях да се тресна така, но явно имам завиден талант за тези работи  Laughing. Нямах сини очи, дори носът ми не беше много син или подут, но сега ми изглежда леко крив и ще отида да ме прегледат за всеки случай. Тук да отидеш на Уши, нос, гърло се оказа мисия невъзможна. Звънях наред, докато накрая се смилиха над мен и ме взеха за след 3 дена  Crazy, след 2 часа ще ходя - стискайте палци да не е нещо сериозно, че само това ми липсва.
Веси, карай наред  fight! Много е трудно понякога, разбирам те. Hug

Иве, сигурно защото Ради си е вкъщи ги прави тези неща Ники. Дано скоро да се възвърнете към нормален режим.

На мен вече започва да ми липсва работата, много мразя да чистя, а вкъщи по цял ден това правя - ужас! Мъжът ми яко ме нерви напоследък. Кара някаква криза на средната възраст ли, ама направо не мога да го позная каква принцеса е станал.

Били, питай учителките и го поразпитай като е по-спокоен. Сигурно не е нещо сериозно. Криси имаше такава драма с едно момченце. Онова му беше приятел, но после родителите му започнаха да го събират с друго дете от класа (по арменска линия Simple Smile) и Криси го изоставиха. Той много страдаше, но вече му мина. Няма как, случват се такива неща.

# 432
  • USA
  • Мнения: 559
Аз да си продължа монолога Simple Smile. Слава Богу, не е сериозно счупване - пукната кост най-вероятно, но няма големи поражения. Добре ми се отразиха и 3те часа прекарани сама извън къщи  Laughing.

# 433
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Радвам се , Уинкс  Hug.
Тедо ни отсвири и отиде с баба си на вилата.
На мен вече ми се украсява , иска ми се да накупя някои джунджурии и да се развихрям , но не знам Гошо как ще реагира на този мой ентусиазъм да харчим пари за глупости  Laughing.

# 434
  • София
  • Мнения: 254
И аз в тон с темата - Кая не ще да се прибира, ще стои още една седмица при баба си и дядо си, хич не иска да ходи на градина. Laughing на нас започва да ни става скучно вкъщи. Сега вече нямам оправдание да не започна да разичствам стаята ни - склад, за да можем да се пренесем там и да направим другата стая детска. мързи ме, ама ще трябва да се стегна.

Иве, аз пък мислех, че двамата изкараха един след друг. Освен със смрадлика, ми препоръчаха и вана с овесено брашно.

Ние си взехме евтини билети от уиз и м/у КОледа и Нова година ще ходим в Сицилия. Много се радвам, ще изпълним и на Кая мечтата да лети със самолет. За първи път излизаме в чужбина по празниците, да видим. Така и не се уговорихме нищо с приятели тук да празнуваме и решихме, че догодина, а и след няколко месеца, ще ни е по-трудно да пътуваме, и се навихме.

Уинкс, ми по-малко чисти! не излизате ли по разходки с Ема? Нали е топло при вас?

Отивам по бременни магазини да си купувам дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт