Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 419
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 254
Гери, леко да минава!  HugАз съм останала с впечатление, че са я изкарали децата, когато беше болен мъжът ти преди време със зостера.

Уинксче, наред ли е всичко с Ема, прибрахте ли се? Криси как се чувства?

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Гери,  Hug
Айка, някакви компреси, нещо, бабини деветини не ти ли подшушнаха? Много неприятно така  Hug
Да, Уинки не се е появявала, от вчера я мисля. Дано всичко е наред и да е заради суетнята около Ема.  Hug
Дани, стига си го мислила това в снега как ще е. Като има сняг няма да я заведеш. То като са непочистени улиците като цяло си е бедствие, не го мисли. И не няма да те глобят, че е записана и не ходи на градина. Важно е здравето на детето все пак.
Днес се изцъклих, виждайки как е опаковано детенцето, което между другото миналата година непрекъснато чувах как кашля.  #Crazy Дебела поларена шапка от тези с козирките и за ушите. Старателно беше нахлюпена, така че да да обхване максимално главата на детето. Дебело шушляково яке с полар отвътре, пак старателно закопчано. Бяха забравили да сложат качулката на детето и шал, но пък беше така вързана, че да не му подухне изобщо на вратлето.  Whistling Не обърнах внимание колко ката анцунзи майката съблече от детето, че бях прекалено изумена. Аз още водя борба и преговори всяка сутрин, като слагам на Кривчо анорака...  ooooh! че не иска да е с дълъг ръкав, не иска втора дреха, нищо че ще я свалим като отидем в градината, за шапка още не съм си помислила, при все че и аз излизам  от къщи по къс ръкав и тънка горница и ми е добре. Аз ли съм сбъркана?  Thinking

# 92
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Шуше , то затова боледува горкото , защото е изнежено.Мойта сестра е такава , все се облича , все се пази и постоянно е болна и детето си ще направи такова и много ме е яд на нея.Зимата как ли ще го обличат това дете.
Тедо вдигна само веднъж температура , май ще се разминем леко.
Гери , леко да я изкара Софи.
Уинкс пишеше от болницата , сигурно вече е вкъщи и няма много време за нас , докато не се ориентира в обстановката.

# 93
  • Мнения: 766
 Hug
шуши, не е грешката в твоята система  и аз редовно се изумявам Peace
donsita, аз след концерта ще намина до пейката ви  Laughing
ayka, на теб за кога ти е термина? аз тази година заради тумбака пропуснах Ред Хот /мъжа ми  не се съгласи да отидем  Rage/, но Депеш не ги пропускам;) На мен концерта 2006 много ми хареса страхотна атмосфера имаше на  стадиона /или поне аз така се чувствах  Peace/
Гери, леко да минава болестта!
Ина ще ходи на екскурзия до Копривщица в  петък от ДГ. Чудихме се и я записахме. Пък тя колко е щастлива не мога да ви опиша  Laughing Но ..... аз пак съм в чуденка - дали и колко парички да и дам  newsm78 за въртележка, за сокче евентуално, идея си нямам  Thinking

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
А на Кривчо екскурзията до Котел се провали. Не събрали бройка.  Whistling Обаче как предварително ги бяха надъхали, че ще ходят на екскурзия с АВТОБУС  ooooh! а иначе госпожите тактично ни обясняват правилата: "На 19 или 21 ще има екскурзия до Котел и Жеравна. Това е декларацията, която трябва да подпишете и в понеделник да ни я донесете заедно с 21 лева, ако ще идва. Ако няма да идва, ще трябва да си го гледате в къщи"  #Crazy Добре де, ако работиш, но нямаш възможност да отделиш парите и да изпратиш детето, нямаш възможност да си останеш в къщи - какво правят тези родители? Много мразя така да ми извиват ръцете и да се правят на ударени.  Close

# 95
  • Мнения: 766
.................Ако няма да идва, ще трябва да си го гледате в къщи"  #Crazy Добре де, ако работиш, но нямаш възможност да отделиш парите и да изпратиш детето, нямаш възможност да си останеш в къщи - какво правят тези родители? Много мразя така да ми извиват ръцете и да се правят на ударени.  Close
Наистина си е чисто извиване на ръце  Crossing ArmsNaughty
Това в нашия случай не са го споменавали  От групата ще ходят около 10 деца,като ще ги придружава 1-та тяхна госпожа, а другата поема останалите за целия ден в ДГ

# 96
  • София
  • Мнения: 568
Благодаря ви, момичета. Айка, не я изкарахме тогава, въпреки че бяхме в много пряк контакт с него, в смисъл не сме го изолирали в друга къща и пъпките му бяха като на Софи сега. Имунитет! Очаквам и аз да цъфна.  Crazy

Шуши, не си сбъркана, по-скоро другите. Представям си как го навличат през зимата детето.
Дани, винаги можеш да вземеш извинителна бележка от джи пито като не ходи Вероничка.
Там-там, попитай в дг дали изобщо й трябват пари на Ина. По-скоро не. Те им носят всичко необходимо от градината. Примерно сандичи/пици, ябълка и следобед кроасан и сок. А за гледането на децата при нас има сборна група, за които не ходят.
Ири 2 пъти ходи на екскурзия от дг и беше много доволна. Единят път беше тук в София из центъра, но с двуетажен автобус и каза, че била "много къса екскурзията".

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 523
В нашата градина не са им организирали екскурзии до момента - ама изобщо ?!?

# 98
  • Асеновград
  • Мнения: 45
В нашата също.И не мисля , че някога ще го направят.

# 99
  • sf
  • Мнения: 10 142
ООООО Вико у вас сме ще донесем храна и пиене,да знаеш.От сега запазвам
Ивее, за жалост хич не се чува стадиона от нас , инак щях да продавам покани  Joy
ама колко му е да си спретнем пикник в парка  Mr. Green

# 100
  • София
  • Мнения: 3 414
ОООО Веднага съм на пикника

# 101
  • София
  • Мнения: 254
От нашата ДГ вече няколко пъти ходят на 1-дневни екскурзии до Витоша, отделно имат лагери, но Кая на легер не е ходила. Сега ще ги водят в историческия музей, мисля че това е супер, тъкмо си мислех, че в музей не е стъпвала, макар че не знам дали точно историческият ще им бъде интересен, но сигурно има какво да видят, щом са решили там да ги водят.

Аз съм по-добре днес.

Там-там - на 1 юни. Затова ми се струва невъзможно на 12-ти да отида. На мен хич не ми хареса Дейв как пя и това с параваните пред сцената ме подразни много като организация.

# 102
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Ама как сте ги нацелили тия дати - едната баш на Коледа , другата на деня на детето  Laughing.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
На лични дати.  Grinning А ти за кога беше?

# 104
  • Мнения: 766
Ама как сте ги нацелили тия дати - едната баш на Коледа , другата на деня на детето  Laughing.
Mr. Green ами планирането е нещо много важно  Mr. Green Mr. Green
Случайно поне при мен, ама аз все си мисля че няма да е на Коледа, силно се надявам на Бъдни вечер и Коледа да съм си вкъщи, но .......................... то ще си покаже Wink
 В ДГ на Ина предишната директорка беше много против мероприятия като зелени училища, лагери и екскурзии / то си има и причини за това/, и също изобщо не организираха такива неща, но новата директорка има друго виждане по въпроса.
Питах аз госпожата за парички дали да си носят, но не можа да ми даде точен отговор. Храната и е осигурена от ДГ, та гладна няма да остане, но мисля да и сложа в портмонето 3 лв на монети и ще я инструктирам
Голям спамър съм днес  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт