Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 488
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Много хубава Ема  Heart Eyes и голяма , и оформена и с много коса.Изведнъж Криси ужасно много ми заприлича на теб , Уинкс.Той сигурно си прилича на теб , ама аз чак сега го видях  Laughing.
Видях снимките още снощи и после цяла нощ сънувах нашето бебе и най-вече това , че Тедо ще ми се вижда огромен и няма да е вече моето бебе , аз още му казвам така от време на време , макар , че той се сърди  Laughing.

Гери , ти наистина се завърна осезаемо , много се радвам  Hug.Как е Софи ?

Честит имен ден на всички именници днес   bouquet!
И честит професионален празник на мен , макар че да работиш в сферата на строителството в наши дни не е за празнуване  Mr. Green.Мен вчера шефовете много ме ядосаха и още ме държи, бясна съм направо.Да минават тия два месеца до Коледа и да се махам.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито на всички ИМЕННИЦИ!!!!
Уинкс много е хубава,направо като 3 месечна изглежда чистичка и оформена.Да е жива и здрава.
Много е гладен Ради иска поничики пойове и тн сладкиши.

# 137
  • Мнения: 766
Ема е невероятен бонбон  Heart Eyes Прекрасна е Winx  bouquet
А за снимките само суперлативи мога да кажа и идеи, композиция, цветове - страхотни са  smile3501
И от мен честит Димитровден  на всички имащи повод за празнуване   bouquet
Били честит ти празник и на теб   bouquet А за шефовете - аз само си повтарям, че имам еди колко си дни и се усмихвам на всички и всичко  Hug
За киселините - на мен много ми помага газирана вода и бисквитки Хугаренас Wink

# 138
  • София
  • Мнения: 254
Дани, успех!

Честит празник на всички именници и на Били!!!

Гери, как й понася на Софи шарката?

# 139
  • sf
  • Мнения: 10 190
Честито на всички празнуващи !   bouquet
С Вико от обяд сме из парка, припичах се на слънце като бабите  Joy
Той обаче яко се разкашля, та ми сговни настроението.  Confused варя му тук една измислена отвара, отсега се пазари,че няма да я пие  ooooh! ама ще яде шамари май, че и без това ми е нервно.

Утре през нощта дменяме времето, да не забравите  Mr. Green

# 140
  • София
  • Мнения: 568
Били, много мило, че си сънувала бебето  Heart Eyes. Момиченце ли е? Със сигурност Тедо ще ти се вижда огромен. И аз още казвам на Ири "бебе", а тя казва: "не съм бебе!". Grinning
Наистина Криси много прилича на теб, Уинкс.
Софи е много добре. Вече не я сърби и започнаха да завехват пъпките. Вчера като й ги мазах преброих 150 без дребните. Днес Ирина и дръпнала очилата рязко /тя чете с очила/ и й обелила една коричка сега има дупка, добре че е до веждата та ако остане белег няма да се вижда много.  Crazy Днес прибрах Ири с хрема от градината, а докторката ме предупреди, че така може да започне... чакам да видим.
Били, дано не ви досаждам.  Embarassed Наистина много бурно се завърнах и се обаждам през два поста.  Blush
Да ви призная иска ми се и аз да се разболея от шарка и да си стоя 10 дни вкъщи без да мардам никъде. Rolling Eyes

# 141
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Не ни досаждаш , напротив , радвам ти се.Има много момичета , които спряха да пишат и ми липсват.
Момиче е , да.В началото се чувствах странно , но вече взех да се възприемам като майка на момиче.

# 142
  • USA
  • Мнения: 559
Много благодаря, момичета! Много ме радвате!

Криси наистина много прилича на мен Simple Smile. Ема също Simple Smile - на мен като бебе. Криси ми се вижда направо гигант в сравнение с нея. Той много и се радва и само иска да я целува и мачка. Тази нощ тя доста рева и направо ми стана мъчно за него как успява да спи, ама няма как. Като цяло, се държи много добре с нея. Аз, обаче съм си леко изнервена от неспането и не съм особено търпелива с него, което е много гадно. Опитвам се да съм по-добра Simple Smile.

В училището им много ме дразнят, днес го прибрах ревящ, защото учителката дала награди на някои деца, на него не дала - без особено точен критерий. Много беше разочарован и ги пратих с баща му в Лего магазина за утешителна награда. Много ме дразнят как от малки ги учат да са комерсиални с някакви боклуци. Изобщо, досега не съм очарована от учебната система тук. Не знам как е в България в момента, но по мое време беше по-добре от тукашното. Само ги карат да пишат числа и букви и на него вече му е накъртило. Казах на учителката барем малко изкуство да вкара в учебната си програма, че тези 5 годишни деца ще намразят писането...

Гери, много ти се радвам, че отново си тук. Липсваше.

Айка, аз залагам на момиче.  Flutter

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 1 235
Да ви призная иска ми се и аз да се разболея от шарка и да си стоя 10 дни вкъщи без да мардам никъде. Rolling Eyes
Joy Ама внимавай какво си пожелаваш  Wink Наистина е хубаво че се завърна.  Hug
Уинки, и тука системата не е по-различна. Е в детските градини си е по градински модела с предучилищната, въпреки че чух и за изключения и съм потресена.  ooooh!
Кривчо от две седмици като го вземам е все в еуфорично настроение, чак не мога да го позная.  Shocked Чак пък толкова да му е весело и приятно в градината, все едно е като напушен с трева  Crazy Изключително е въодушевен като се е справил със задачите, които са им поставени, като е получил награда, но пък не съм усетила да е растроен като не е получил. Вероятно е свикнал на системата едни да получават, а други не - награди.  newsm78
Днес съм на семинар.

# 144
  • USA
  • Мнения: 559
Ели, обаче тук предучилищна са на 5 г, някои дори са на 4 (ако са родени между август и декември), на 6 са в първи клас. Тази година прави голяма разлика. При наградите трябва да има ясен критерий, за да няма обидени.

# 145
  • София
  • Мнения: 568
Благодаря ви за милите думи, момичета, и вие много ми липсвахте.  Heart Eyes
Извинявам се, ама пиша с много правописни грешки напоследък, ще се поправя и ще си преглеждам постовете. Срам!  Embarassed
Шуши, разбирам риска, който поемам с желанието си. Знам, че възрастните карат много по-тежко, но каквото такова. По този повод вчера си изрових картона от детските години и майка ми ми пази извинителни бележки още от детската ясла, когато съм била на 2 год.  Grinning, но никъде не пише варицела, в картона също.

За наградите - в градината на Ири няма. Има устни похвали.  Grinning Софи в първи и втори клас имаха много "Браво", "Отлично" и госпожата им лепеше картинки като са си написали добре упражненията в тетрадките и ако на някой е сложила по писане, на друг слагаше по математика, на трети за красива илюстрация. Според мен си и е до учител. Тя на родителските срещи в І клас казваше,че ще ги кара да рисуват в тетрадките, да правят илюстрации, за да им е цветно и по-забавно, но и в самите учебни помагала по математика имаше много за оцветяване. Странно ми е за системата в САЩ, на тая възраст децата трябва много да рисуват, да пеят...
Уинкс, и аз така нямах много търпение към Софи. Както споменах, тя не спираше да говори и да разпитва, а аз бях недоспала и изнервена покрай  кърменето... Едва се сдържах, особено като ме заразпитваше докато кърмя, а то боли от рагадите... идеше ми да се гръмна. Не се упреквай, нормално е. Всички свиквате с новия живот в семейството. А за плача на бебето не се притеснявай. Криси ще свикне и няма да го чува след някоя друга вечер.  Hug Апропо, на снимката с Ема изглеждаш много спокойна и свежа.  Heart Eyes Аз ако ти покажа какви снимки имам от този период...  ooooh!

# 146
  • Мнения: 616
Страхотни снимки направо се разтопих.Толкова е чаровна малката принцеса ,а Криси изглежда изключително грижовен.
За наградите в градините няма да кажа нищо ,защото и при нас сама определени деца получават.Между другото Сашко вече два пъти ходи за по час в новата градина е е доволен.Госпожите са много младички и му харесва .Дано всичко е наред .

# 147
  • София
  • Мнения: 254
Кирова, дано все така добре се чувства детето!

Гери, не вярвам на някого да досаждаш - и без това сме само няколко човека дето сме през наколко поста меродии - трябва да сме повече! Laughing

Уинкс, може и да си права, не знам, Аз както и предния път нямам никакво усещано за пола. Много ми е интересно това, което пишеш за училището, чудно ми е как ще е при нас. Кая сега не е очарована от задачите, иска само да си стои вкъщи и да играе.

На мъжа ми му е забрал един пръст и оттам му се е подул лимфният възел под мишницата. Сега тръгна на лекар. В токуда ни свързаха с хирург по телефона, но той след няколко въпроса каза, че хирургическият кабинет не работи в почивните дни и да отидем в пирогов. Сега ще се пробва при дежурния вътрешен във вита.

Навън ми изглежда много приятно, ама на Кая не й се излиза. Вчера бяхме на рожден ден на едно съседче, с което много си играят по принцип, Кая за пореден път още в началото на рд изпада в истерия, че не иска да стои там и иска да си ходим. Днес пак сме на рд по принцип, но няма да ходим, тя каза, че не иска да ходи на никакво рождени дни. Освен това нещо и не й е добре коремът. Не знам какво й става, имам чувството че шумът и много хора на едно място я побъркват, започва да става доста несоциална на моменти.

Малко се поолях, да пишат и други  Mr. Green

Иве, как са момчетата?

# 148
  • Мнения: 329
Здравейте!
Ние днес кръстихме Виктор.Тържеството мина много приятно,а кръщелника се държа добре и не плака много GrinningНо и двамата са с пресипнали гласове и подкашлят.Утре ще ги заведа при педиатърката да ги види.
Аз имам чувството ,че Айка ще имат момченце Mr. Green
Ева пък е много социална, все иска тържества , РД , да ходи насам натам, няма никаква умора в нея WhistlingАз за сметка на това съм адски уморена напоследък.
В Арена ще има някакво шоу с дисни герои, мислите ли да водите децата?Само ,че разбрах ,че билетите дори и за малките са скъпи Rolling Eyes
Някой ще ходи ли на концерт на Дженифър Опез, както и казва Еви Laughing?Тя иска да я заведа ,нон смятам ,че е малка newsm78

# 149
  • София
  • Мнения: 3 414
Ками аз видях реклама,ама цени не видях какви са?

Общи условия

Активация на акаунт